Προς το περιεχόμενο

home networking and file sharing


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, LK είπε

Εγω δεν λέω τίποτα παραπάνω , από το να σου πω τη δική μου......μεθοδολογία.

Εσύ θα κρίνεις ποιά είναι σωστή και ποιά σου κάνει.

 

Άφησέ με να πιστεύω, χωρίς κανένα ίχνος να σε υποτιμήσω, ότι αν ήμουν εκεί θα στο έκανα σε 5 λετπά......όχι γιατί ειμαι καλλίτερος, απλά θα το αντιμετόπιζα πιο ψύχραιμα.

 

Το έχω πάθει και εγω, να κουραστω, να σπαστω......και χασω την ψυχραιμία μου πολλες φορές (εγω δεν το παθαινω με software τόσο  , το παθαίνω όταν εχω ξεκοιλιάσει καμία συσκευη.....και είμαι τόσο κουρασμένος που δεν μπορώ να κάνω μια απλή κολλήση ή να βιδωσω την τελευταία βίδα.......)

 

σου είπα να 'ρθεις για μπύρα 😛

 

εγώ ξέρω ότι σε 2 λεπτά μετέφερα 4 γιγα από τον ένα στον άλλο και πάω παρακάτω.

 

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, dimsonic είπε

 

σου είπα να 'ρθεις για μπύρα 😛

 

εγώ ξέρω ότι σε 2 λεπτά μετέφερα 4 γιγα από τον ένα στον άλλο και πάω παρακάτω.

 

 

Μετά το λοκ ντάου.

Χαίρομαι που έγινε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, LK είπε

Χαίρομαι που έγινε!

 

εγω να δεις.

Κοίτα, ο καθένας μας στην πορεία του έχει λύσει πολλά προβλήματα (μια και είμαστε πολυτεχνίτες) είτε μόνος είτε με τη βοήθεια άλλων.

Δυστυχώς αυτά που ξέρουμε είναι πολύ δύσκολο να τα εκφράσουμε ή να τα μεταφέρουμε μέσω ενός πληκτρολογίου. Και κυρίως ο άλλος δεν μπορεί να μπει στην δική μας ψυχοσύνθεση.

Δεν ξέρει  ο άλλος γιατί θες να κάνεις κάτι. Σου λεει κάντο αλλιώς. Δεν γίνεται ετσι. Λάθος το κάνεις.

Ενω η σωστή προσέγγιση θα ήταν εφ όσον θες να το κάνεις και σου είναι απαραίτητο κάτσε να βρούμε έναν τρόπο.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
5 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

εγω να δεις.

Κοίτα, ο καθένας μας στην πορεία του έχει λύσει πολλά προβλήματα (μια και είμαστε πολυτεχνίτες) είτε μόνος είτε με τη βοήθεια άλλων.

Δυστυχώς αυτά που ξέρουμε είναι πολύ δύσκολο να τα εκφράσουμε ή να τα μεταφέρουμε μέσω ενός πληκτρολογίου. Και κυρίως ο άλλος δεν μπορεί να μπει στην δική μας ψυχοσύνθεση.

Δεν ξέρει  ο άλλος γιατί θες να κάνεις κάτι. Σου λεει κάντο αλλιώς. Δεν γίνεται ετσι. Λάθος το κάνεις.

Ενω η σωστή προσέγγιση θα ήταν εφ όσον θες να το κάνεις και σου είναι απαραίτητο κάτσε να βρούμε έναν τρόπο.

Δεν γινονται εύκολα αυτές οι δουλείες εξ αποστάσεως.

Ούτε καν τηλεφωνικά ή με videoκληση....αλλά μέσω text.....που στην ουσία είναι το forum.

Γι αυτό ΕΠΙΜΕΝΩ στο youtube, και σε κανενα helpdesk (επίσημο ή ανεπίσημο) , γαιτί βλέπεις σε πραγματικό χρόνο (στο video)  τις κινήσεις και τις κάνεις.

 

Nαι το TeamViewer είναι η optimum λύση για τετοια, που λεει και ο Φάσιον, αλλα δεν δινεις εύκολα προσβαση στον καθενα να παίξει με τον υπολογιστη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, LK είπε

Nαι το TeamViewer είναι η optimum λύση για τετοια, που λεει και ο Φάσιον, αλλα δεν δινεις εύκολα προσβαση στον καθενα να παίξει με τον υπολογιστη σου.

 

ναι...

παλιά στη δουλειά το συνηθίζαμε αλλά και πάλι μόνο σε συγκεκριμένους από όλους τους υπολογιστές 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LK είπε

 

 

Άφησέ με να πιστεύω, χωρίς κανένα ίχνος να σε υποτιμήσω, ότι αν ήμουν εκεί θα στο έκανα σε 5 λετπά......όχι γιατί ειμαι καλλίτερος, 

Εγώ θα το έκανα σε 2,24 λεπτά. 

Χαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 2

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, cos_dr είπε

Εγώ θα το έκανα σε 2,24 λεπτά. 

Χαχαχαχαχαχα

Ειναι που δεν καπνιζεις.

Εγω θα άναβα πρώτα τσιγαρο.... 😛

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Εγώ θα το έκανα σε 2,24 λεπτά. 

Χαχαχαχαχαχα

εγω θα έβαζα το τσιπάκι με το καινούργιο εμβόλιο και θα το έκανα σε 2,23 λεπτά

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
6 λεπτά πριν, dimsonic είπε

εγω θα έβαζα το τσιπάκι με το καινούργιο εμβόλιο και θα το έκανα σε 2,23 λεπτά

Ασε τα τσιπάκια τωρα.

Αν σου εχει ξεμείνει κανενας παλιός κομπιούτερς απο το γραφείο που λες....κάνας 486.......τον θέλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LK είπε

Ασε τα τσιπάκια τωρα.

Αν σου εχει ξεμείνει κανενας παλιός κομπιούτερς απο το γραφείο που λες....κάνας 486.......τον θέλω.

πεταξα 2 τον προηγούμενο μήνα....

μπορεί να έχω κανα ακόμα, δεν θυμάμαι...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου