Προς το περιεχόμενο

Τι τρώτε σήμερα/τώρα?


gmoukou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

tonosalatabynpap.thumb.jpg.c344ec627df1fa95bb9e02b20de4d6ea.jpg

 

ούτε λίγο ντρέσινγκ δεν μ άφησε η κακούργα να φτιάξω... τόνος λαδάκι λεμονάκι τέλος... πείνα...

 

ΥΓ το ψωμάκι είναι για την φωτογράφηση... μου το πήρε μετά... 2 μισες φετούλες κράτησα μετά από μάχη...🥺

  • Like 1
  • Λυπάμαι 1
  • Χαχα 2

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, npap είπε

tonosalatabynpap.thumb.jpg.c344ec627df1fa95bb9e02b20de4d6ea.jpg

 

ούτε λίγο ντρέσινγκ δεν μ άφησε η κακούργα να φτιάξω... τόνος λαδάκι λεμονάκι τέλος... πείνα...

 

ΥΓ το ψωμάκι είναι για την φωτογράφηση... μου το πήρε μετά... 2 μισες φετούλες κράτησα μετά από μάχη...🥺

 

Άσε ρε Νίκο, το καλύτερο φαΐ τρως.

Άντε ... παραπονιάρη.

  • Λυπάμαι 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
6 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Άσε ρε Νίκο, το καλύτερο φαΐ τρως.

Άντε ... παραπονιάρη.

 

να σου στέλνω τις σαλάτες που θα φτιάχνω να μου τις αλλάζεις με τα κοψίδια που κατεβάζεις Στρατούλη;... με τον πόνο μου παίζεις α; 😛

 

αλλά τι ανάγκη έχεις εσύ... και στην Φλωρεντία να σε στείλω να τιμάς τις bistecc-ες με τη σέσουλα αδυνατισμένος θα μου γυρίσεις...

  • Χαχα 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, npap είπε

 

να σου στέλνω τις σαλάτες που θα φτιάχνω να μου τις αλλάζεις με τα κοψίδια που κατεβάζεις Στρατούλη;...

 

 

Ποια κοψίδια βρε Νίκο?

Μελιτζάνες, πιπεριές, ντομάτες, κρεμμύδια, πρασινάδες και τα ρέστα γουστάρω εγώ.

Πολύ σπάνια να φάω κοψίδια.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Μελιτζάνες, πιπεριές, ντομάτες, κρεμμύδια, πρασινάδες και τα ρέστα γουστάρω εγώ.

Πολύ σπάνια να φάω κοψίδια.

Έχεις μιλήσει με κάποιον ειδικό γι αυτό? image.gif.ee4ce0a4ae846951df194338149e3bb4.gif

  • Χαχα 3

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Waterfall-K mk2 είπε

Έχεις μιλήσει με κάποιον ειδικό γι αυτό? image.gif.ee4ce0a4ae846951df194338149e3bb4.gif

 

Ιδιοκτήτη ψησταριάς ή βοσκό εννοείς? :classic_tongue:

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fusiongtr είπε

Ιδιοκτήτη ψησταριάς ή βοσκό εννοείς? :classic_tongue:

Δεν είχα ακριβώς αυτό στο μυαλό μου, αλλά ναι, οι παραπάνω, ιδιαίτερα ο πρώτος, θα μπορούσε να σε βοηθήσει αρκετά...image.gif.10111bb2aebc696cb701dd0f140fafd6.gif

  • Χαχα 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Waterfall-K mk2 είπε

Δεν είχα ακριβώς αυτό στο μυαλό μου, αλλά ναι, οι παραπάνω, ιδιαίτερα ο πρώτος, θα μπορούσε να σε βοηθήσει αρκετά...image.gif.10111bb2aebc696cb701dd0f140fafd6.gif

 

Ψητά μανιτάρια, πιπεριές, μελιτζάνες, κολοκυθάκια που ξέρω ότι είναι τα αγαπημένα σου, όλα στην ψησταριά γίνονται.

Και μια πρέζα μπαλσάμικο, μαζί με τυρί στην σχάρα, μπόλικη ρίγανη, δύο νταμιζάνες κράσο, και .... άντε γεια.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

Ψητά μανιτάρια, πιπεριές, μελιτζάνες, κολοκυθάκιαimage.gif.7609e97be5515146f90f5f466d314292.gif που ξέρω ότι είναι τα αγαπημένα σου, όλα στην ψησταριά γίνονται.

Και μια πρέζα μπαλσάμικο, μαζί με τυρί στην σχάρα, μπόλικη ρίγανη, δύο νταμιζάνες κράσο, και .... άντε γεια.

Ωραία όλα (σχεδόν) αυτά βρε, αλλά παίζουν στην κατηγορία "Συνοδευτικά". Support band, καταλαβαίνεις.image.gif.2d7f2ab7a92f870b26df7b55f5663bc5.gif

Λείπει η headliner act που είναι Πάντα το κρέας, και κυρίως στα κάρβουνα.☝️😌

  • Συμφωνώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Waterfall-K mk2 είπε

 

Λείπει η headliner act που είναι Πάντα το κρέας, και κυρίως στα κάρβουνα.☝️😌

 

Κάθε Σ-Κ ο αδερφός μου βάζει κάρβουνα στην χτιστή ψησταριά στον κήπο.

Ε, εγώ τρώω σαλατικά, και αν περισσέψει τίποτα από κρεατοψαρικά, τα τρώω μετά για να μην τα πετάξουμε.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου