Προς το περιεχόμενο

Ωριμότητα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, cos_dr είπε

δεν το παρακολούθησα το θέμα αλλά έχει τίποτα καλό σε τσακωμό να διαβάσω γιατί την βρίσκω με τους τσακωμούς και τις αντιπαραθέσεις, είμαι κομπλεξικός, έχω πρόβλημα. 🤣 Αν έχει πείτε μου να του ρίξω μια ματιά για να μην διαβάζω τσάμπα🤣🤘

 

Δεν έχει ενδιαφέρον. Όλα τα ποστ λένε το ίδιο. Μόνο εκεί με το δακτυλακι που σηκώθηκε έχει σασπένς. Διάβασε τελευταίες τρεις σελίδες 😁

  • Χαχα 1
  • Ευχαριστώ 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

 

Δεν έχει ενδιαφέρον. Όλα τα ποστ λένε το ίδιο. Μόνο εκεί με το δακτυλακι που σηκώθηκε έχει σασπένς. Διάβασε τελευταίες τρεις σελίδες 😁

για να ρίξω μια ματιά.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gkourmoul1 είπε

 

Δεν έχει ενδιαφέρον. Όλα τα ποστ λένε το ίδιο. Μόνο εκεί με το δακτυλακι που σηκώθηκε έχει σασπένς. Διάβασε τελευταίες τρεις σελίδες 😁

Κοίταξε, διάβασα τις τρεις σελίδες και μπορώ να πω πως βρήκα το squid game στο netflix σαφώς πιο ενδιαφέρον.

 🤣

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, BillTrantos είπε

 

Πάμε να τα πιάσουμε 1-1.

 

1) Το thread περιείχε πολλά posts που εκφεύγουν της πολιτικής του forum, χρησιμοποιήθηκαν εκφράσεις γηπέδου. Εδώ δεν είναι γήπεδο, σωστά;

 

2) Ευχαριστώ για το ηλικιακό discrimination, τέτοια πράγματα μου δίνουν κίνητρο να βελτιώνομαι καθημερινά στη ζωή μου.

 

3) Αν αισθανόσουν μέλος μιας κοινότητας με ποιότητα, δε θα σε ενοχλούσε που κλείδωσα ένα θέμα που είχε εκφυλιστεί εντελώς.

 

Και φτάνουμε στο δια ταύτα. Τι ακριβώς σε ενόχλησε πέρα από την επιλογή του Γιάννη να με κάνει moderator;


Συγνώμη Βασίλη 

 

Απλώς δεν έχω την ωριμότητα να διαχειριστώ σωστά  τις αντιεξουσιαστικές καταβολές της νεότητας μου, ειδικά αργά το βράδυ 

 

Ελπιζω να συγχωρήσεις το ατόπημά μου 


Με εκτίμηση 

 

  • Like 2
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζεται πολλά κιλά @@ για να παραδεχτεί κάποιος ένα λάθος και να πει ένα απλό συγνώμη. Δεν το συναντάς εύκολα, τη σήμερον ημέραν....

 

Εύγε φίλε μου!

  • Συμφωνώ 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης

Ο προχτεσινός τύπος που τα έχωνε στο εν λόγω πόστ με το βίντεο περι αγγελιών ήταν κλασσική περίπτωση ανθρώπου αφελή/ρομαντικού που θύμωσε απο την προσγείωση στην πραγματικότητα.. Κατα τη γνώμη μου το κλείδωμα ήταν μονόδρομος και θα έλεγα οτι και άργησε κιόλας.

 

ΑΝ ΚΑΙ.. Εμένα μου έχουν τύχει κάτι περίεργες περιπτώσεις στις αγγελίες που δεν νομίζω να εξηγεί καμμιά επιστήμη:

 

α) Στέλνω μήνυμα (διότι δεν είχε αριθμό τηλεφώνου) οτι "ενδιαφέρομαι για άμεση αγορά του οργάνου, είμαι στο τάδε τηλέφωνο, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου να το κανονίσουμε" Τίποτε άλλο, μόνον αυτό. Και μετά τίποτα. Απόλυτη σιωπή. Ούτε με πήρε, ούτε μου έστειλε. Έχουν περάσει ήδη 8 μέρες, η αγγελία είναι ακόμα μάχιμη και ο πωλητής δεν έχει δώσει σημεία ζωής.. σας έχει συμβεί; Τί διάολο, δε θέλει να πουλήσει;

 

β) Τηλεφωνώ για να πώ οτι ενδιαφέρομαι να αγοράσω, δεν μου απαντάει, με παίρνει μετά απο 2 μέρες, τα κανονίζουμε έτσι ωστε: Να μου φέρει το όργανο στο σπίτι (3 χλμ απόσταση) και με 200 ευρώ αντί για 190 που έλεγε στην αγγελία "για τις βενζίνες" του (δική μου πρόταση/παραχώρηση). Ε, δεν εμφανίστηκε ποτέ, δεν έστειλε μήνυμα, είτε για ακύρωση, είτε για επεξήγηση, τίποτα. Τί διάτανο, σε όλους τους αόρατους πέφτω;

 

Αυτά έγιναν τώρα τελευταία.  Οι προηγούμενες 12 συναλλαγές μου όμως, πήγαν περίφημα, όλα όπως πρέπει. Απλώς κάτι γίνεται τελευταίως και με αγνοούν, χωρίς όμως προφανές αίτιο και ερωτώ: Αν είναι να πέφτετε στην αδράνεια, τί τις βάλατε ρε παιδιά τις αγγελίες; Βαριέστε; φοβάστε; μετανιώσατε; δεκτά όλα, αλλά πέστε το, στείλτε μνμ, κάντε κάτι τελοσπάντων, τί άλλο να κάνω πια απο πλευράς μου..

 

Όλα τα παραπάνω τα γράφω ως αξιοπερίεργα και δεν έχουν να κάνουν με το θέμα, ούτε γκρινιάζω για κάτι. Απλώς έχασα τη προχτεσινή παράκρουση και διαβάζοντας εκ των υστέρων, τα θυμήθηκα. Αν δεν ήταν κλειδωμένο το ποστ θα τα έγραφα εκεί, αλλά πραγματικά έπρεπε να κλειδωθεί, δε χωράει αμφιβολία επ'αυτού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου