Προς το περιεχόμενο

Μπορείτε να ακούσετε τα σημερινά χιτς?


Μπορείτε να ακούσετε τα σημερινά χιτς?  

19 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Πόσα μπορείτε να ακούσετε από τη λίστα ? (δωρεάν)

  2. 2. Πόσα από τα ονόματα που βλέπετε πιστεύετε ότι θα ήταν γνωστά σήμερα αν οι εταιρείες συνέχιζαν να λειτουργούν όπως πριν χωρίς πλατφόρμες?

  3. 3. σας ικανοποιεί μουσικά η σύγχρονη τάση στις επιτυχίες?

    • ναι
    • οχι
    • μου είναι αδιάφορο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απ τους γονεις ποτε.

Στο σχολειο ομως....η σφαλιαρα πηγαινε συννεφο

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τα παιδιά προτιμούν να ακούνε και να απαγγελουν αποχαυμωμενα τραπ ελληνική και ξένη, να αλητευουν, να δέρνονται, να παίζουν όλη μέρα κονσόλα, να καπνίζουν και να παίρνουν ναρκωτικά, να αντιδρούν στους γονείς από το να διαβάζουν επιμελώς για τα μαθήματα του σχολείου και του φροντιστήριου που πλέον χρειάζεται σε κάποιες περιπτώσεις και από το δημοτικό, να διαβάσουν λογοτεχνία, να μάθουν κλασσική μουσική, να δουν θέατρο και να ντύνονται συντηρητικά προτιμώντας κυρίως να φοράνε ότι τους πάει και όχι ότι προστάζει η μόδα? 

 Και αυτά που δεν το κάνουν και είναι πιο σωστά το κάνουν με την καρδιά τους ή αναγκάζονται να καταπιέζουν τα ένστικτα τους? Είναι ευτυχισμένα ή βασανιζονται γιατί τους καλεί η μάζα ως σειρήνα να  ενσωματωθούν και η φωνή είναι τόσο γλυκιά για αυτά και τους δίνει την αίσθηση πως αν αφεθουν θα τα ανακουφίσει? 

 Σε αυτόν τον κόσμο που μας φτιάξατε εσείς οι μεγάλοι και είναι γεμάτος ηλεκτρονικές πλατφόρμες και βοηθούς να σας καθοδηγήσουν στις άπειρες ευκαιρίες που ανοίξατε, αναρωτιέμαι εγώ που είμαι σχεδόν πενήντα χρόνων και έμεινα ανώριμο παιδί ακόμη.... Είστε ευτυχισμένοι? 

Χαχαχαχαχαχα 😂 ο Κώστας ο Ουγκώ είμαι ή ο Κώστας ο Ουγκ? Χαχαχαχαχαχαχα 😂😂😂😂😂😂

 

 

 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε τόπικ στο νόιζ πάνω από 8-10 σελίδες καταλήγει στο ίδιο πράγμα, γιατί άλλαξε η κοινωνία, πόσο κακοί πολίτες και αδιάφοροι είναι όλοι και μπλαμπλα και μπλαμπλα. Απορώ πως δεν έχετε βαρεθεί ακόμα μεγάλοι άνθρωποι να ασχολέίστε με ξινιόλες ξανθομούνες και κιτς αραπόνια επειδή αρπάζουν τα φράγκα. Ένα τόπικ για σοβαρούς καλλιτέχνες δεν αντέχει πάνω από 1-2 σελίδες και ένα για τη σκατίλα μαζεύει όλους σα μύγες, χρόνια τώρα το ίδιο πράγμα. Τι να πώ

Όλες οι κουράδες στο τοπ 50 του σποτιφάι μισό τραγούδι ενός αξιοπρεπούς καλλιτέχνη δε φτάνουν. ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ????!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, gutter είπε

Κάθε τόπικ στο νόιζ πάνω  ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ????!!!!

Για να ανταλλάξουμε πληροφορίες και ΑΠΟΨΗΣ και να δούμε που συμφωνούμε ή διαφωνούμε για να περάσει ευχάριστα η ώρα και έτσι έχουμε γράψει τόσες ευχάριστες ώρες όλα αυτά τα χρόνια, έχουμε γνωριστεί καλύτερα, έχουμε γίνει φίλοι, αγαπωντας ο ένας τον άλλο για προτερήματα και τα ελλατωμματα ττου και Χαχαχαχαχαχαχα 😂😂😂😂😂. 😂

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, gutter είπε

 

Όλες οι κουράδες στο τοπ 50 του σποτιφάι μισό τραγούδι ενός αξιοπρεπούς καλλιτέχνη δε φτάνουν. ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ????!!!!

 

μωρε όλοι συμφωνούν μ αυτό, αλλά τη βρίσκουν να την λένε στον dim

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

μωρε όλοι συμφωνούν μ αυτό, αλλά τη βρίσκουν να την λένε στον dim

Έεε ίσως φταίει σ'αυτό και λίγο ο γραπτός σου λόγος.....😱

Επεξεργασμένο από cigaret13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimsonic είπε

 

μωρε όλοι συμφωνούν μ αυτό, αλλά τη βρίσκουν να την λένε στον dim

Και αυτό μέσα στο παιχνίδι είναι. Και εμενα μου την έχουν πέσει αλλά εγώ αν έχω ΑΠΟΨΗΣ για ένα θέμα επιμένουν και άμα με πείσουν, γιατι όχι, να τις αλλάξω. Το θέμα για εμένα είναι να συμμετέχουμε στις συζητήσεις στο πλαίσιο της καλής πίστης. Στο κάτω κάτω στην αποψη την πέφτουν κάποιου, όχι επί προσωπικού. 

 Α...... Όλα κι όλα.... Την άποψη όταν την πιστεύεις την στηρίζεις και ας μην αρέσει. 

 Όλες οι ΑΠΟΨΗΣ χωράνε εδώ. 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Έεε ίσως φταίει σ'αυτό και λίγο ο γραπτός σου λόγος.....😱

 

σίγουρα. Βαριέμαι πολύ το γραπτό μπιρι μπιρι πλέον

2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Και αυτό μέσα στο παιχνίδι είναι. Και εμενα μου την έχουν πέσει αλλά εγώ αν έχω ΑΠΟΨΗΣ για ένα θέμα επιμένουν και άμα με πείσουν, γιατι όχι, να τις αλλάξω. Το θέμα για εμένα είναι να συμμετέχουμε στις συζητήσεις στο πλαίσιο της καλής πίστης. Στο κάτω κάτω στην αποψη την πέφτουν κάποιου, όχι επί προσωπικού. 

 Α...... Όλα κι όλα.... Την άποψη όταν την πιστεύεις την στηρίζεις και ας μην αρέσει. 

 Όλες οι ΑΠΟΨΗΣ χωράνε εδώ. 

 

 

εσύ παιδί μου είσαι κΟmuniστής ΟΜΟς

τι να τις κάνεις τις ΑΠΟΨΗΣ...

είσαι η ΑΠΟΨΗΣ η ίδια

  • Χαχα 2

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, dimsonic είπε

μωρε όλοι συμφωνούν μ αυτό, αλλά τη βρίσκουν να την λένε στον dim

Πρέπει να παραδεχτείς κι εσύ ότι έχει μια πετριά να ξεκινάς θρεντς προς σχολιασμό της κατηφόρας της ποιότητας του σύγχρονου μουσικού γίγνεσθαι.

 

Μια η Μιμή με τα προσόντα της, μουσικά και μη, μια το σποτιφάι, μια το εκάστοτε τοπ κάτι κάπου. 

 

Ξύνεσαι στη γκλίτσα του τσομπάνη.

  • Χαχα 3

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου