Προς το περιεχόμενο

About bass amplifier


Vasilis1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

51 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Δεν έχει να κάνει με την βαρύτητα που έτσι κι αλλιώς δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα 

Στη γυναίκα μου πες τα που υποστηρίζει ότι έχω φτάσει 110κιλα

  • Χαχα 1

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπήρχε αυτή η τρομερή δύναμη που τραβάει τα πάντα προς τα κάτω δεν θα μπορούσε να τραβήξει ένα μπαλόνι ηλίου;Η βαρύτητα είναι ένα παραμύθι που χωρίς αυτήν δεν θα μπορούσε να εξηγηθεί γιατί ενώ η γη περιστρέφετε με θεωρητικά απίστευτη ταχύτητα δεν εξφενδονιζονται τα πάντα στο διάστημα λόγο της φυγόκεντρου.

Η γη είναι επίπεδη σταθερή και ο ήλιος γυρνάει γύρω από αυτήν.Δηλαδη ότι βιώνουμε με τις αισθήσεις μας πρίν οι υποστήμονες κάνουν πλύση εγκεφάλου στις μάζες.Ο ενισχυτής πάντως δεν θα πάθει τίποτα.

32 λεπτά πριν, noe13 είπε

Στη γυναίκα μου πες τα που υποστηρίζει ότι έχω φτάσει 110κιλα

Το βάρος έχει να κάνει με την μάζα και όχι με την βαρύτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Αν υπήρχε αυτή η τρομερή δύναμη που τραβάει τα πάντα προς τα κάτω δεν θα μπορούσε να τραβήξει ένα μπαλόνι ηλίου;Η βαρύτητα είναι ένα παραμύθι που χωρίς αυτήν δεν θα μπορούσε να εξηγηθεί γιατί ενώ η γη περιστρέφετε με θεωρητικά απίστευτη ταχύτητα δεν εξφενδονιζονται τα πάντα στο διάστημα λόγο της φυγόκεντρου.

Η γη είναι επίπεδη σταθερή και ο ήλιος γυρνάει γύρω από αυτήν.Δηλαδη ότι βιώνουμε με τις αισθήσεις μας πρίν οι υποστήμονες κάνουν πλύση εγκεφάλου στις μάζες.Ο ενισχυτής πάντως δεν θα πάθει τίποτα.

Το βάρος έχει να κάνει με την μάζα και όχι με την βαρύτητα.

Νομιζα ότι είχε εξαλειφθεί αυτό το community αλλά τελικά υπάρχετε ακόμα...! 

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Αν υπήρχε αυτή η τρομερή δύναμη που τραβάει τα πάντα προς τα κάτω δεν θα μπορούσε να τραβήξει ένα μπαλόνι ηλίου;

 

Και τα αεροπλάνα ασούμε.

Γιατί δεν τα τραβάει κάτω, και μένουνε στον αέρα?

Και τα αλεξίπτωτα παραμύθι φούρναρης είναι.

Ο Άη Βασίλης πώς πετάει με το έλκυθρο και τους ταράντους του?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, fusiongtr είπε

 

Και τα αεροπλάνα ασούμε.

Γιατί δεν τα τραβάει κάτω, και μένουνε στον αέρα?

Και τα αλεξίπτωτα παραμύθι φούρναρης είναι.

Ο Άη Βασίλης πώς πετάει με το έλκυθρο και τους ταράντους του?

Υπάρχει και πιο αστείο από τα αεροπλάνα.Τα ελικόπτερα που μένουν ακίνητα στο αέρα ενώ η γη από κάτω γυρνάει με ιλιγγιώδη ταχύτητα,,😂😂😂😂

13 ώρες πριν, noe13 είπε

Νομιζα ότι είχε εξαλειφθεί αυτό το community αλλά τελικά υπάρχετε ακόμα...! 

Η αλήθεια δεν μπορεί να κρύβεται για πάντα,🤩🤩🤩

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αυτοί που υποστηρίζουν ότι δεν μπορούμε να πάμε στην άκρη της γης γτ την φυλάει ένας παγκόσμιος στρατός.... Καλά θυμάμαι? 

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Άσε που τα αεροπλάνα απο Τόκιο για να πάνε Los Angeles, περνούν Ινδία, Ελλάδα, Ατλαντικό, Ν. Υόρκη κλπ. και πάλι πίσω μετά.

Και αν θες να πας απο Ισπανία, Εκουαδόρ, Χαβάη, πρέπει να επιστρέψεις απο τον ίδιο δρόμο για Κίνα. Είναι προφανές πως το φαινόμενο του θερμοκηπίου δημιουργείται απο αυτες τις τεράστιες διαδρομές μπρος - πίσω.

Κβαντικέ έχεις πολύ χιούμορ και το ξέρεις. Εμείς γιατί τσιμπάμε μου λες;😄

 

spacer.png

  • Χαχα 2

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

Άσε που τα αεροπλάνα απο Τόκιο για να πάνε Los Angeles, περνούν Ινδία, Ελλάδα, Ατλαντικό, Ν. Υόρκη κλπ. και πάλι πίσω μετά.

Και αν θες να πας απο Ισπανία, Εκουαδόρ, Χαβάη, πρέπει να επιστρέψεις απο τον ίδιο δρόμο για Κίνα.

 

Τα αεροπλάνα πάνε ανάποδα με την φορά περιστροφής της γης για να γλιτώνουν χρόνο?

Αλλιώς θα έπρεπε να τρέχουνε με διπλάσια ταχύτητα?

Αν δηλαδής ανέβεις σε αερόστατο στην Ελλάδα και κάτσεις στον αέρα ακίνητος, σε έξι μήνες θα είσαι πάνω από την Αυστραλία ασούμε?

 

Για βοηθάτε να λύσω τις απορίες μου.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1
  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/12/2022 στις 3:25 ΜΜ, Vasilis1 είπε

Καλησπέρα σας!

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για το ενίσχυτη μου ,δεν έχω χώρο και σκέφτομαι να τον ξαπλώσω στο πλάι έτσι ώστε να χωρέσει κάτω από μια βάση synth. Έτσι το φάρδος θα μετατραπεί σε ύψος.. αυτό θα επηρεάσει η θα προκαλέσει βλάβη στον ενισχυτή?

Ευχαριστώ πολύ 

Αν ο ενισχυτής θα μείνει σε αυτή τη θέση, δε νομίζω να έχει πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι όταν έναν ενισχυτή που είναι να κάθεται ξάπλα τον γυρίζεις όρθιο, παίζεις καλά καλά κανα 10ωρο, και μετά ενώ ακόμα οι λάμπες είναι φωτιά και λαύρα κάνεις ένα τσουπ και τον γυρνάς και τον ακουμπάς αμολάς κάτω. Εκεί, μπορεί να σκάσει και κανα βαρελότο.

 

Παρακολουθώ τη συζήτηση περί μετεώρων με μεγάλο ενδιαφέρον.😬

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Yannis Methenitis είπε

Άσε που τα αεροπλάνα απο Τόκιο για να πάνε Los Angeles, περνούν Ινδία, Ελλάδα, Ατλαντικό, Ν. Υόρκη κλπ. και πάλι πίσω μετά.

Και αν θες να πας απο Ισπανία, Εκουαδόρ, Χαβάη, πρέπει να επιστρέψεις απο τον ίδιο δρόμο για Κίνα. Είναι προφανές πως το φαινόμενο του θερμοκηπίου δημιουργείται απο αυτες τις τεράστιες διαδρομές μπρος - πίσω.

Κβαντικέ έχεις πολύ χιούμορ και το ξέρεις. Εμείς γιατί τσιμπάμε μου λες;😄

 

spacer.png

Δεν κάνω καθόλου χιούμορ μιλάω πολύ σοβαρά έπειτα από πολυετείς και εκτεταμένες έρευνες που έχω κάνει.Γιαυτο τον λόγο αναρτώ τον πραγματικό χάρτη της γης αυτόν που χρησιμοποιούν όλα τα ραντάρ του κόσμου και είναι και το σύμβολο του ΟΗΕ.

51vpOt8ev4L._AC_SY580_.webp

4 ώρες πριν, fusiongtr είπε

 

Τα αεροπλάνα πάνε ανάποδα με την φορά περιστροφής της γης για να γλιτώνουν χρόνο?

Αλλιώς θα έπρεπε να τρέχουνε με διπλάσια ταχύτητα?

Αν δηλαδής ανέβεις σε αερόστατο στην Ελλάδα και κάτσεις στον αέρα ακίνητος, σε έξι μήνες θα είσαι πάνω από την Αυστραλία ασούμε?

 

Για βοηθάτε να λύσω τις απορίες μου.

Το αερόστατο το γυρνάει μαζί του η βαρύτητα αλλά δεν μπορεί να το κατεβάσει κάτω διότι είναι πολύ βαρύ.

Εν τω μεταξύ στην Αυστραλία είναι όλοι ανάποδα 🙃🙃🙃🙃🙃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου