Προς το περιεχόμενο

About bass amplifier


Vasilis1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Άρα έχουμε κοινή ώρα σε όλη τη γη και ο ήλιος κινείται περα δώθε έτσι; Φτάνει στην άκρη και μετά; Ξαναγυρνάει οπισθοδρομώντας ή πάει απο κάτω απο την επίπεδη γη και υπάρχει παντού σκοτάδι μέχρι να ξαναβγεί; Και τι τον έλκει να κάνει τέτοιες διαδρομές; 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

Άρα έχουμε κοινή ώρα σε όλη τη γη και ο ήλιος κινείται περα δώθε έτσι; Φτάνει στην άκρη και μετά; Ξαναγυρνάει οπισθοδρομώντας ή πάει απο κάτω απο την επίπεδη γη και υπάρχει παντού σκοτάδι μέχρι να ξαναβγεί; Και τι τον έλκει να κάνει τέτοιες διαδρομές; 

 

4 ώρες πριν, Yannis Methenitis είπε

Εμείς γιατί τσιμπάμε μου λες;😄

 

Έλα ντε ...

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

Άρα έχουμε κοινή ώρα σε όλη τη γη και ο ήλιος κινείται περα δώθε έτσι; Φτάνει στην άκρη και μετά; Ξαναγυρνάει οπισθοδρομώντας ή πάει απο κάτω απο την επίπεδη γη και υπάρχει παντού σκοτάδι μέχρι να ξαναβγεί; Και τι τον έλκει να κάνει τέτοιες διαδρομές; 

Ο ήλιος κινείται γύρω γύρω από την γη και φυσικά είναι πολύ μικρότερος από αυτήν.Οσο φαίνεται με τα μάτια δηλαδή.

Αν σε ενδιαφέρει δες αυτό.Βεβαια σε κανονική αναζήτηση στο YouTube δεν θα στο βγάλει ποτέ.

 

8 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

 

Έλα ντε ...

Τσιμπάτε διότι ο άνθρωπος είναι εικόνα Θεού και όταν βρει ψήγματα αλήθειας ψάχνει να την ανακαλύψει ας έχει φάει σε όλη του την ζωή το παραμύθι όταν γυρνάει γύρω γύρω σαν τρελός ενώ δεν νιώθει τίποτα και ότι ο ήλιος είναι ακίνητος ενώ βλέπει ξεκάθαρα ότι οι γυρνάει.

Επεξεργασμένο από Κβαντική Διεμπλοκή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

Και τι τον έλκει να κάνει τέτοιες διαδρομές; 

Το δικαίωμα στον αυτοπροσδιορισμό και τη διαφορετικότητα! Μχχχχχμμμμμ...😅

 

20 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

έπειτα από πολυετείς και εκτεταμένες έρευνες που έχω κάνει.

Φίλε κβαντικέ. Είσαι καλό παιδί και καραμπουζουκλής. Γράφεις ωραία σκωπτικά τραγούδια. Αλλά στο συγκεκριμένο έχεις φάει πετριά. Ίσως και κλωτσιά από τζίτζικα. Γιατί και γω ήμουν στη Ζήρεια μικρός, που είναι από τα σχετικά ψηλά βουνά, και κοίταγα προς το βορρά να δω τον Όλυμπο, και μετά στην ανατολή να δω το Έβερεστ. Και λέω εεε ρε γαμώτη, άμα ήταν η γη επίπεδη θα τα βλεπα κάπου στο βάθος. Αλλά δεν τα είδα. Άσε την άλλη φορά που είχα πάει για μπάνιο και νόμιζα ότι βούλιαζε ένα ψαροκάικο κι αυτό πήγαινε απλά προς τα μέσα. Άλλο εκείνο.

 

Πήγαινε μάγκωσε ένα ζευγάρι κυάλια και κοίτα το φεγγάρι τα βράδια. Λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

 

και ότι ο ήλιος είναι ακίνητος ενώ βλέπει ξεκάθαρα ότι οι γυρνάει.

 

Εγώ ήμουν σίγουρος από μικρός πάντως.

Όταν ήμουν στο αυτοκίνητο του μπαμπά μου, και έτρεχαν τα διαχωριστικά διαζώματα του δρόμου.

"Δεν μπορεί αγόρι μου, είναι καρφωμένα στο τσιμέντο, το αυτοκίνητο είναι που τρέχει" μου έλεγε ο πατέρας μου.

Αλλά εγώ ήξερα ότι έτρεχαν, τα έβλεπα.

Και όσο πιο πολύ πάταγε γκάζι ο πατέρας μου, τόσο πιο γρήγορα έτρεχαν.

Επεξεργασμένο από fusiongtr

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Εγώ ήμουν σίγουρος από μικρός πάντως.

Όταν ήμουν στο αυτοκίνητο του μπαμπά μου, και έτρεχαν τα διαχωριστικά διαζώματα του δρόμου.

"Δεν μπορεί αγόρι μου, είναι καρφωμένα στο τσιμέντο, το αυτοκίνητο είναι που τρέχει" μου έλεγε ο πατέρας μου.

Αλλά εγώ ήξερα ότι έτρεχαν, τα έβλεπα.

Εσύ δηλαδή δεν έβλεπες ότι το αυτοκίνητο τρέχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Εσύ δηλαδή δεν έβλεπες ότι το αυτοκίνητο τρέχει;

 

Εγώ μέσα ήμανε, ακίνητος, καθιστός, και κοιτούσα όξω.

Δεν έβλεπα απ' όξω το αμάξι ασούμε.

Τα διαχωριστικά έβλεπα όξω, που τρέχανε.

Επεξεργασμένο από fusiongtr

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

Το δικαίωμα στον αυτοπροσδιορισμό και τη διαφορετικότητα! Μχχχχχμμμμμ...😅

 

Φίλε κβαντικέ. Είσαι καλό παιδί και καραμπουζουκλής. Γράφεις ωραία σκωπτικά τραγούδια. Αλλά στο συγκεκριμένο έχεις φάει πετριά. Ίσως και κλωτσιά από τζίτζικα. Γιατί και γω ήμουν στη Ζήρεια μικρός, που είναι από τα σχετικά ψηλά βουνά, και κοίταγα προς το βορρά να δω τον Όλυμπο, και μετά στην ανατολή να δω το Έβερεστ. Και λέω εεε ρε γαμώτη, άμα ήταν η γη επίπεδη θα τα βλεπα κάπου στο βάθος. Αλλά δεν τα είδα. Άσε την άλλη φορά που είχα πάει για μπάνιο και νόμιζα ότι βούλιαζε ένα ψαροκάικο κι αυτό πήγαινε απλά προς τα μέσα. Άλλο εκείνο.

 

Πήγαινε μάγκωσε ένα ζευγάρι κυάλια και κοίτα το φεγγάρι τα βράδια. Λέει.

Υπάρχει πολύ συγκεκριμένος λόγος που δεν τα βλέπεις.Και όχι δεν είναι η καμπυλότητα αλλά η τεράστια απόσταση...https://youtu.be/3DRRyZBL4OQ

Μόλις τώρα, fusiongtr είπε

 

Εγώ μέσα ήμανε και κοιτούσα όξω.

Δεν έβλεπα απ' όξω το αμάξι ασούμε.

Τα διαχωριστικά έβλεπα όξω, που τρέχανε.

Δηλαδή δεν ήξερες πριν μπεις στο αμάξι ότι αυτό κινείται με κάποιον τρόπο;Δεν είχες δει αλλά αυτοκίνητα στο δρόμο;Δεν ένιωθες την επιτάχυνση;Αν όχι τότε είσαι ο μοναδικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

 Ίσως και κλωτσιά από τζίτζικα.

 

Πςςς, ούτε στον χειρότερο εχθρό μου κάτι τέτοιο.

5 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

 

Δηλαδή δεν ήξερες πριν μπεις στο αμάξι ότι αυτό κινείται με κάποιον τρόπο;Δεν είχες δει αλλά αυτοκίνητα στο δρόμο;Δεν ένιωθες την επιτάχυνση;Αν όχι τότε είσαι ο μοναδικός.

 

Όταν ήμανε έξω, τα αυτοκίνητα τρέχανε, τα έβλεπα, όταν ήμανε μέσα, τρέχανε τα κάγκελα έξω.

Αφού σου λέω τα έβλεπα, ψεύτη θα με βγάλεις?

Όταν η ταχύτητα είναι σταθερή, δεν υπάρχει επιτάχυνση.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου