Προς το περιεχόμενο

Ο Roger Waters επανηχογραφεί το Dark Side of the Moon


mpamps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, FatalV είπε

1. Γέλα. Για γέλια είναι αυτό που λες.

Μαζέψου όμως λίγο, μην ακούσεις τίποτε από το Ουμαγκούμα μεσημεριάτικα. :)

 

6 λεπτά πριν, FatalV είπε

3. Δεν υπάρχει κανένα οπαδικό πνεύμα.

Για 'μένα είπα ότι έχω οπαδικό πνεύμα, όχι για οποιονδήποτε άλλο. Απαντάς σε κάτι που δεν γράφτηκε.

 

7 λεπτά πριν, FatalV είπε

Είναι αστείο πραγματικά να μιλάμε για την αξία των μουσικών που ανήκαν στους FLoyd από την αρχή έως το τέλος.

Τι λες καλέ, αλήθεια; Δεν το εντόπισα στους κανόνες του φόρουμ.

 

8 λεπτά πριν, FatalV είπε

Είναι ανίκητη η βλακεία του να ψάχνουμε συνέχεια ποιος έγραψε καλύτερα τι και άλλες ιστορίες που προκαλούν γέλιο και αηδία.

Το λένε "κριτική", "θάρρος της γνώμης", "άποψη" και διάφορα τέτοια. Αν εσένα σου προκαλεί γέλιο και αηδία, δεν μπορώ να βοηθήσω εγώ. Στο μεταξύ, μην βαραίνεις τις λέξεις σου σε παρακαλώ, με χαρακτηρισμούς και λοιπά.

 

1 λεπτό πριν, cigaret13 είπε

$$$$$

Δεν είναι τα λεφτά. Σκέψου τώρα να έπρεπε να πας να πεις στη στιχουργίνα γυναίκα σου "Αγάπη μου τελικά οι στίχοι σου είναι χάλια μπροστά στου Waters". Θα σου έλεγε "Ίσα ρε μόρτη, και 'σένα τα τραγούδια σου μέτρια είναι". Εκεί τις θα της έλεγες "Ναι, αλλά έχω γράψει το.... Mihalis?".... :) :) :) :)

 

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, trolley είπε

Μαζέψου όμως λίγο, μην ακούσεις τίποτε από το Ουμαγκούμα μεσημεριάτικα. :)

 

Για 'μένα είπα ότι έχω οπαδικό πνεύμα, όχι για οποιονδήποτε άλλο. Απαντάς σε κάτι που δεν γράφτηκε.

 

Τι λες καλέ, αλήθεια; Δεν το εντόπισα στους κανόνες του φόρουμ.

 

Το λένε "κριτική", "θάρρος της γνώμης", "άποψη" και διάφορα τέτοια. Αν εσένα σου προκαλεί γέλιο και αηδία, δεν μπορώ να βοηθήσω εγώ. Στο μεταξύ, μην βαραίνεις τις λέξεις σου σε παρακαλώ, με χαρακτηρισμούς και λοιπά.

 

Δεν είναι τα λεφτά. Σκέψου τώρα να έπρεπε να πας να πεις στη στιχουργίνα γυναίκα σου "Αγάπη μου τελικά οι στίχοι σου είναι χάλια μπροστά στου Waters". Θα σου έλεγε "Ίσα ρε μόρτη, και 'σένα τα τραγούδια σου μέτρια είναι". Εκεί τις θα της έλεγες "Ναι, αλλά έχω γράψει το.... Mihalis?".... :) :) :) :)

 

 

 

 

Trolley, μαζεψου μεσημεριατικα, διότι είσαι όνομα και πράμα, τελικά. :) τρολαριστός

 

Ξερεις και τους κανόνες του φόρουμ, βλέπω. Εγώ πρέπει να τους διαβάσω.


Το οπαδικό πνεύμα, για σενα το εγραψα, μαθε να διαβαζεις και να καταλαβαινεις το νοημα.

 

Μπράβο που εχεις κριτικη, δεν αμφέβαλλε κανείς. Σε μένα προκαλεί γέλιο. Και πρόσεξε τι γραφεις, διότι το ''βάρος'' των λέξεων το ξεκίνησες εσύ.

Επεξεργασμένο από FatalV

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ηρεμία λέμε.....

Όχι επί προσωπικού.

Το λήγουμε εδώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, FatalV είπε

Trolley, μαζεψου μεσημεριατικα, διότι είσαι όνομα και πράμα, τελικά. :) τρολαριστός

Κάτσε... μισό λεπτό.... θες να πεις ότι έχω διαλέξει για nickname κάτι που περιέχει τη λέξη troll?

Απίστευτο, τόσα χρόνια δεν το είχα αντιληφθεί.

Να' σαι καλά ρε Fatal, με έσωσες.

 

 

Επεξεργασμένο από trolley
Λάβε και το δωράκι σου.
  • Like 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, trolley είπε

Κάτσε... μισό λεπτό.... θες να πεις ότι έχω διαλέξει για nickname κάτι που περιέχει τη λέξη troll?

Απίστευτο, τόσα χρόνια δεν το είχα αντιληφθεί.

Να' σαι καλά ρε Fatal, με έσωσες.

 

Να είσαι καλά, αδερφέ.

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες άκουσα ξανά μετά από χρόνια το Division Bell.

 

Μεγαλειώδης επική μοναδική αλμπουμάρα από τις λίγες. Στο λεξικό στη "μουσική" έπρεπε να έχουν αυτό το δίσκο ως δείγμα. Ο Waters Θεός (για το Welcome to the machine και μόνο).

 

Αλλά οι PF υπήρχαν και χωρίς αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, LK είπε

Έλα μωρε....να πεις δεν έχουν....

Ποτέ δεν είναι αρκετά... όπως και η δόξα-φήμη-σταριλίκι κ.τ.λ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Ποτέ δεν είναι αρκετά... όπως και η δόξα-φήμη-σταριλίκι κ.τ.λ...

... Αν είσαι φτωχός 25αρης να το δεχτώ,.... πέραν από αυτή την ηλικία κάπου αλλού είναι το έλλειμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, JimmyKonsta είπε

Χθες άκουσα ξανά μετά από χρόνια το Division Bell.

 

Μεγαλειώδης επική μοναδική αλμπουμάρα από τις λίγες. Στο λεξικό στη "μουσική" έπρεπε να έχουν αυτό το δίσκο ως δείγμα. Ο Waters Θεός (για το Welcome to the machine και μόνο).

 

Αλλά οι PF υπήρχαν και χωρίς αυτόν.

 Διαφωνώ σε όλα, αλλά γούστα είναι αυτά.... Το Αnimals φαντάζομαι το έχεις ακούσει..παιδί του Waters είναι όπως και το Wall..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Ποτέ δεν είναι αρκετά... όπως και η δόξα-φήμη-σταριλίκι κ.τ.λ...

πολλά πολλά δεν έχουν. (τουλάχιστον όπως θα νόμιζε κανείς ή από τις πωλήσεις του dsotm)

Ήδη όταν φτιάξανε το wall ήταν πανί με πανί γιατί τους τα φάγανε οι επενδυτές.

Ό,τι έχουν είναι απο εκεί και πέρα, γι αυτό ο καθένας προστατεύει με κάθε θυσία ό,τι μπορεί και του αναλογεί πλέον

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου