Προς το περιεχόμενο

Ειπαμε στη γρια να χ*σει...


manosx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, Ali Barout said:

Κόρσακωφ και Ραβέλ. Καλή φάση όμως. Αυτόν τον μηδενισμό πολύ τον γουστάρω, δείχνει ότι δεν πρέπει να την έπαιρνε πολύ στα σοβαρά την τέχνη. "Ρε, ακούτε εδώ τι μου ήρθε να σας παίξω ένα κομματάκι!" "Ρε συ Μοδέστε, είναι καλό αυτό, γιατί δεν το δουλεύεις;" "Τι λε ρε μπλιετ; Σιγά μην ασχοληθώ!"

Λέμε ότι ο τύπος ήταν Lemmy πολύ πριν τον Lemmy...πάω στοίχημα ότι τα πίνουν μαζί και κοπανάνε κλίμακες για πλάκα κουμπωμένοι σε Marshall με Sledgehammer....

3 minutes ago, manosx said:

 Παντως το κορυφαιο εργο που φτιαχτηκε για χωρους σαν το Ηρωδειο ειναι αυτο, κεσκεσε Μπαχ και τετοια.

 

 

 

Ε μωρέ μλκ... κι εγώ τον αγαπάω τον Βάσια, αλλά μην κ@τουρ@ς την κουβέντα...🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, manosx said:

 

 

 Τι μου λες τωρα, εδω λεμε κονσερτο για αρκουδα

Αντιπαρέρχομαι...

Ρίξαμε το επίπεδο ή νομίζω;....

Επεξεργασμένο από Pavloz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Σαμη Παραγκα είπε

Η χρόνια χρήση στραβοκάστερε,προκαλεί ανήκεστων βλάβη εις τα ώτα......κοινώς, γέρο, η λαλακία κουφαίνει 😛

Γέρο να σε πει η Σβετλάνα που έχεις σπιτώσει ρε!  Άντε που με τις άγκυρες το παίζετε όλοι κιθαρίστες....Ούτε για air guitar δεν κάνει ο τελεκάστορας ρε...

 

 Σόρυ Μάνο...

  • Χαχα 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 OK, ας βαλω τρεια βιντεακια για να ανεβασω επιπεδο 😆

 

 

 1ον) Το πουλι της φωτιας απο το ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΙΚΟ Fantasia 2000, για τους υστερορομαντικομοντερνισμοφιλους της παρεας.

 

 

 

 

 2) Τα περι Handel σε ενα βιντεο: Εδω εχουν βαλει ολα να βαρανε στο 1000, 200μελη χορωδια, εξτρα τυμπανια και ντουντουκες, και δεν μουτζουρωνει ΤΙΠΟΤΑ, αν το εκανες αυτο σε κανα κατα Ιωαννη παθη θα ειχες νεκρο το μισο ακροατηριο

 

 

 

 

 3) Και μια αρια του μεγαλου. Φαίνεται απλη, μια απλη τριφωνια. Μεχρι να συνειδητοποιησεις ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ της γραφης, πραγματικα καθομαι και μουρμουριζω το μπασο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ ΜΠΑΣΟΥ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, η απολυτη ενοτητα εργου

 

 

 

 

Επεξεργασμένο από manosx
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, cigaret13 said:

Γέρο να σε πει η Σβετλάνα που έχεις σπιτώσει ρε!  Άντε που με τις άγκυρες το παίζετε όλοι κιθαρίστες....Ούτε για air guitar δεν κάνει ο τελεκάστορας ρε...

 

 Σόρυ Μάνο...

Ωρ' τι ειν' τουτ' το φρούτο που μας βρήκε; DJ λέει...παίζει και "μονοχορδο" ή μήπως και "βαριοπίπιζα";...
Αφεντικοοοοοοοοοό!!!!! @Yannis Methenitissomebody! 🤣🤣🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, manosx said:

 OK, ας βαλω δυο βιντεακια για να ανεβασω επιπεδο 😆

 1ον) Το πουλι της φωτιας απο το ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΙΚΟ Fantasia 2000, για τους υστερορομαντικομοντερνισμοφιλους της παρεας.

Igor...trash prog metal...10ετίες πριν...υποκλίνομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 minutes ago, fusiongtr said:

Από τους ρομαντικούς γουστάρω τρελά Robert.

 

 

Σεβασμός...επειδή όμως όλα ξεκίνησαν κάπως έτσι στο είδος να θυμίσω πως

Διάλεξα το συγκεκριμμένο όχι για την εκτέλεση αλλά επειδή είναι έχει έναν από τους αγαπημένους πίνακες της κόρης μου κι εμένα...αγαπάμε Van Gogh!
Edit: Ο Φραντς είναι προγενέστερος του Φρειδερίκου αλλά ήταν σε φάση "post romantics"! 😁

Επεξεργασμένο από Pavloz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου