Προς το περιεχόμενο

Disk not initialized....τη βοήθειά σας (ξανά)


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
1 ώρα πριν, dimsonic είπε

 

 

Ο Παυλίτος να κάνει το κορόϊδο και να επιστρέψει.

5-10 είμαστε εδώ μέσα δεν αντέχουμε απώλειες.

Σε τί να κάνει το κορόιδο ακριβώς;

Του ζήτησε κανείς να φύγει;

Του επέβαλε κανείς να φύγει;

Τον απείλησε κανείς ότι θα φύγει;

 

Μια υπόμνηση του έκανα για τον κανονισμό (δεν τους έγραψα εγώ άλλωστε), και μάλιστα στην δεύτερη φορά (την πρώτη την άφησα να πέσει κάτω)   και ο ίδιος με ρώτησε ΄"ποιος νόμος"  και το συνέχισε ειρωνευόμενος  "είσαι και νομικός"....και του απάντησα και νομικά (αφού το ζήτησε).

 

 

Δηλαδή αν βάλει κάποιος link για site που πουλάει  ναρκωτικά, δεν θα του γίνει υπόμνηση κανονισμών  μήπως θεωρηθεί ότι "τον λογοκρίνουμε";

Είμαστε με τα καλά μας τώρα;

Τους κανονισμούς του site  το κάθε μέλος τους διάβασε και τους αποδέχθηκε κατά την εγγραφή του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, LK είπε

Σε τί να κάνει το κορόιδο ακριβώς;

Του ζήτησε κανείς να φύγει;

 

Να αναθεωρησει.

Εχω βιωσει αρκετες τετοιες περιπτώσεις τα τελευταια χρόνια και θα ελεγα η κοινότητα βγηκε ζημιωμενη

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Να αναθεωρησει.

Εχω βιωσει αρκετες τετοιες περιπτώσεις τα τελευταια χρόνια και θα ελεγα η κοινότητα βγηκε ζημιωμενη

Τότε να προσέχουμε και να τοποθετούμαστε σωστά , διότι έτσι όπως το λες είναι σαν να τον αδίκησε, μάλωσε , απείλησε κάποιος και οκ.....δώσε τόπο στην οργή... "κάνε το κορόιδο".

Από το πρώτο μέχρι το τελευταίο Post , εγώ κάνω το κορόιδο με αυτά που μου σουρε .....αν δεν το έχεις καταλάβει. 

 

Σε κάθε δε περίπτωση....γράψτε ότι θέλετε, βριστείτε όσο θέλετε, βάλτε και Pirate bay και yts.mx και ό,τι γουστάρετε.

Από εμένα έχετε το ΟΚ.

Μιλάω  σοβαρά.

Δεν θα ξαναπώ τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, LK είπε

Τότε να προσέχουμε και να τοποθετούμαστε σωστά , διότι έτσι όπως το λες είναι σαν να τον αδίκησε, μάλωσε , απείλησε κάποιος και οκ.....δώσε τόπο στην οργή... "κάνε το κορόιδο".

Από το πρώτο μέχρι το τελευταίο Post , εγώ κάνω το κορόιδο με αυτά που μου σουρε .....αν δεν το έχεις καταλάβει. 

 

Σε κάθε δε περίπτωση....γράψτε ότι θέλετε, βριστείτε όσο θέλετε, βάλτε και Pirate bay και yts.mx και ό,τι γουστάρετε.

Από εμένα έχετε το ΟΚ.

Μιλάω  σοβαρά.

Δεν θα ξαναπώ τίποτα.

Ήταν ατυχης η επιλογη της εκφρασης.

Εννοουσα μην επιμενεις του λεω

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, dimsonic είπε

Ήταν ατυχης η επιλογη της εκφρασης.

Εννοουσα μην επιμενεις του λεω

 

Δεκτό.

Εγώ το ξαναλέω, για όσους ΔΕΝ κατάλαβαν.

Κάντε το μπουρδέλο......ό,τι γουστάρετε.

ΔΕΝ θα ξανα παρέμβω. .&-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, πραγματικά δεν το έχω καταλάβει ποτέ μέχρι σήμερα: γιατί όταν γίνεται μία συζήτηση για λογισμικό, κάποιος ενδιαφέρεται ΠΑΝΤΑ να θυμίσει ότι μπορεί να το προμηθευτούμε παράνομα;

 

Βρήκα ένα φίλο (αν μπορείτε να το φανταστείτε) μετά από 30 χρόνια, στο τηλέφωνο δηλαδή, και αμέσως μετά τα βασικά, ΕΣΠΕΥΣΕ απνευστί να μου πει ότι στις μέρες μας κάνει μουσική με το Ableton Live, το οποίο μπορεί να ΜΟΥ το βρει δωρεάν.  Ας σημειωθεί ότι μετά από τόσα χρόνια δεν έχει καμία αντίληψη για την οικονομική μου κατάσταση, και δεν πάει το μυαλό του στο ότι έχω ήδη τρεις(3) άδειες για το Live.

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, trolley είπε

 με το Ableton Live, το οποίο μπορεί να ΜΟΥ το βρει δωρεάν. 

 

Δώσε Link παρακαλώ....όχι μόνο λόγια 😜

  • Like 1
  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, LK είπε

Δώσε Link παρακαλώ....όχι μόνο λόγια

Καλά μλκ, τώρα που κατάλαβα ότι είσαι ευαίσθητος στις διατυπώσεις, θα πάει η πλάκα σύννεφο. Θα γράψω τώρα στον dim "Άσε dim, δεν έχεις καταλάβει ακόμη ότι η σιωπή είναι χρυσός εδώ μέσα;"

 

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εγω διαφωνω καθετα και οριζοντια. Οχι σπασμενα. Και οχι για ηθικους λογους αλλα καθαρα ωφελιμιστικα.

 

 Εδω ενα clone το σκληρο πηγε να κανει ο SF, και μονο τον Μπιλ Γκειτς δε φωναξαμε για να βρεθει ακρη. Και θα αρχιζουν να μπαινουν οι μονοφθαλμοι με ξυλινα ποδαρια; Να μας αρχισουν με τα " κατεβασα ενα αρχειο απο το πειραταδικο με ονομα "the 150.0000 most essential plugins cracked", και απο τοτε που το εγκατεστησα ο υπολογιστης μου εγινε παγανιστης, χορευει καθε βραδυ γυρω απο τη φωτια και θυσιαζει ζωα επικαλουμενος τις χθονιες δυναμεις, μηπως μπορειτε να με βοηθησετε;"

 

 Ελεος, λυπηθητε μας.

Επεξεργασμένο από manosx
  • Χαχα 2
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manosx είπε

Εγω διαφωνω καθετα και οριζοντια

Κοίτα αλλού να μη μας σταμπάρουν. Εδώ έχουνε χαθεί τόσα μέλη, και εγώ που τα λέω αυτά μπορεί να με εξαφανίσουν μέχρι το απόγευμα.

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου