Προς το περιεχόμενο

Disk not initialized....τη βοήθειά σας (ξανά)


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Τα doc και xls, λογικά θα τα λέει ως office.

Αν δεν μπορείς να κάνεις preview, ίσως να μην έχεις το κατάλληλο πρόγραμμα εγκατεστημένο, ή να είναι κατεστραμμένα τα αρχεία.

 

Αν δεν σου έβγαλε τίποτα το άλλο, δεν νομίζω να γίνει δουλειά.

Μακάρι, τι να πω.

μλκς έβγαλε.

preview κάνει μόνο του και ΑΝ μπορεί

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, fusiongtr είπε

Αν δεν κάνεις δουλειά με το άλλο τσέκαρε κι αυτό.

 

https://www.r-studio.com/Data_Recovery_Download.shtml

 

Βάλτο στο demo mode και δες αν βρίσκει τίποτα.

δεν κάνει τίποτα αυτό.

Ούτε καν επιτρέπει να ξεκινήσει το σκαν. Το έχει μονίμως γκριζαρισμένο

  • Λυπάμαι 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimsonic είπε

δεν κάνει τίποτα αυτό.

Ούτε καν επιτρέπει να ξεκινήσει το σκαν. Το έχει μονίμως γκριζαρισμένο

 

Το φανταζόμουν.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, dimsonic said:

τώρα έβαλα το στελαρ να βρει μόνο εικόνες

...pirate bay... 
Και για να γίνω πιό σαφής... αγόρασες καινούργιο αυτοκίνητο...μπαίνεις μέσα, βάζεις μπρος και...Ω! που είναι το τιμόνι;;;!!! (έρχεται από δίπλα ο πωλητής) "κύριε αποτέτοιε μου, χρειάζεστε ΚΑΙ τιμόνι;"....γνέφεις καταφατικά ενώ στο πίσω μέρος του μυαλού σου στριφογυρίζει η σκέψη "κορόϊδο!"....Α! με ΜΟΝΟ 1500 ευρώ ακόμα θα έχετε ΚΑΙ τιμόνι!!! ...και τα δίνεις φυσικά σαν κορόϊδο... ήρθε η ώρα να βάλεις μπροστά τη μηχανή... που στα σκ@τ@ είναι το κλειδί;... (ξανά-έρχεται από δίπλα ο πωλητής) "κύριε αποτέτοιε μου, χρειάζεστε ΚΑΙ κλειδί;"...κτλ κτλ κτλ...
Windows, IOS και λοιπές π@π@ριές θα έπρεπε να έχουν τέτοια εργαλεία ενσωματωμένα, όπως το Linux... 
...pirate bay...MoFos...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Pavloz είπε

αγόρασες καινούργιο αυτοκίνητο...μπαίνεις μέσα, βάζεις μπρος και...Ω! που είναι το τιμόνι;;;!!! (έρχεται από δίπλα ο πωλητής) "κύριε αποτέτοιε μου, χρειάζεστε ΚΑΙ τιμόνι;"....γνέφεις καταφατικά ενώ στο πίσω μέρος του μυαλού σου στριφογυρίζει η σκέψη "κορόϊδο!"....Α! με ΜΟΝΟ 1500 ευρώ ακόμα θα έχετε ΚΑΙ τιμόνι!!! ...και τα δίνεις φυσικά σαν κορόϊδο... ήρθε η ώρα να βάλεις μπροστά τη μηχανή... που στα σκ@τ@ είναι το κλειδί;... (ξανά-έρχεται από δίπλα ο πωλητής) "κύριε αποτέτοιε μου, χρειάζεστε ΚΑΙ κλειδί;"...κτλ κτλ κτλ...
 

 

Τέτοια βλέπει η TESLA και δεν βάζει τέτχοια πράγματα στα αυτοκίνητα.

Κάποια βέβαια έχουνε τιμόνι, αλλά πρέπει να προσέξεις μην το χάσεις γιατί ... βγαίνει.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Pavloz είπε

...pirate bay... 
Και για να γίνω πιό σαφής... αγόρασες καινούργιο αυτοκίνητο...μπαίνεις μέσα, βάζεις μπρος και...Ω! που είναι το τιμόνι;;;!!! (έρχεται από δίπλα ο πωλητής) "κύριε αποτέτοιε μου, χρειάζεστε ΚΑΙ τιμόνι;"....γνέφεις καταφατικά ενώ στο πίσω μέρος του μυαλού σου στριφογυρίζει η σκέψη "κορόϊδο!"....Α! με ΜΟΝΟ 1500 ευρώ ακόμα θα έχετε ΚΑΙ τιμόνι!!! ...και τα δίνεις φυσικά σαν κορόϊδο... ήρθε η ώρα να βάλεις μπροστά τη μηχανή... που στα σκ@τ@ είναι το κλειδί;... (ξανά-έρχεται από δίπλα ο πωλητής) "κύριε αποτέτοιε μου, χρειάζεστε ΚΑΙ κλειδί;"...κτλ κτλ κτλ...
Windows, IOS και λοιπές π@π@ριές θα έπρεπε να έχουν τέτοια εργαλεία ενσωματωμένα, όπως το Linux... 
...pirate bay...MoFos...

δεν αγόρασα τίποτα

window shopping κάνω

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, dimsonic said:

δεν αγόρασα τίποτα

window shopping κάνω

και να ΜΗΝ αγοράσεις από αυτούς τους ξεφτίλες...είδες πόσο  κάνει η "μπιζνες βέρσιον";...p-i-r-a-t-e  b-a-y...να το ξαναπώ;...
Βασικα αγόρασες HW...χαρντ ντισκ που λένε και οι θειές στο χωριό μου...αλλά χωρίς το κλειδί...

Επεξεργασμένο από Pavloz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου