Προς το περιεχόμενο

Disk not initialized....τη βοήθειά σας (ξανά)


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
Μόλις τώρα, ... είπε

Έχω στείλει ήδη να διαγράψει το λογαριασμό μου για να μην "ενοχλώ".

Παύλος Καπέλης, το όνομά μου ΔΕΝ είναι γνωστό και ΔΕΝ χάρηκα καθόλου.

Ναι, αλλά καταλαβαίνεις πώς όλα αυτά δεν ενδιαφέρουν κανέναν, και χαλάμε τη ροή του θέματος.

Οπότε ας το σταματήσουμε εδώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Παύλο, γιατί το κάνεις αυτό?

Κρίμα ρε γμτ.

Εντάξει ξέχνα τους κανονισμούς.

Δεν καταλαβαίνεις βρε συ ότι το noiz (και οποιοδήποτε noiz) μπορεί να κατηγορηθεί για προώθηση πειρατικού software?

Γι' αυτό απαγορεύεται.

Και ο LK σου είπε με τρόπο, πίστευε ότι θέλεις, αλλά κράτα αυτή την γνώμη για τον εαυτό σου, μην την δημοσιεύεις εδώ.

 

Μπάστα ρε γμτ, φαντάζεσαι να αρχίσουμε όλοι να μιλάμε για σπασμένα, από που θα τα βρούμε, κλπ?

Σαν το audiosex, το magesy, κλπ θα γίνουμε.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Συμφωνώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παυλε

Δεν υπαρχει λογος να πηγαινει κανεις στα ακρα και μαλιστα με φορα.

Μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε.

Αστο να μεινει ως εκει

  • Συμφωνώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@fusiongtr @dimsonicΚαι άλλους που δεν έχω τη δυνατότητα (...) αυτή τη στιγμή να αναφέρω, σας εκτιμώ πολύ περισσότερο απ' όσο μπορείτε να φανταστείτε, αλλά έφτασα 52 και δεν θα κάθομαι να ακούω τον κάθε ένα να μου λέει τι και πως...στην τελική ας με καταγγείλει να έρθουν να με πιάσουν τα καθάρματα των  πολυεθνικών...περιμένω εντωμεταξύ.....🤣
Bruce Lee Fight GIF - Bruce Lee Fight Martial Arts - Discover & Share GIFs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, ... είπε

@fusiongtr @dimsonicΚαι άλλους που δεν έχω τη δυνατότητα (...) αυτή τη στιγμή να αναφέρω, σας εκτιμώ πολύ περισσότερο απ' όσο μπορείτε να φανταστείτε, αλλά έφτασα 52 και δεν θα κάθομαι να ακούω τον κάθε ένα να μου λέει τι και πως...στην τελική ας με καταγγείλει να έρθουν να με πιάσουν τα καθάρματα των  πολυεθνικών...περιμένω εντωμεταξύ.....🤣
Bruce Lee Fight GIF - Bruce Lee Fight Martial Arts - Discover & Share GIFs

Αστα αυτα γιατι εγω εφτασα τα 66.

Το ξεχνάμε εδω και συνεχιζουμε.

Σε θέλουμε εδω. Τελεία.

  • Συμφωνώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πράγμα που πρέπει να προστεθεί: εταιρείες που φτιάχνουν τέτοια μικρά και σωτήρια utilities, δεν είναι "πολυεθνικές", αλλά συχνά είναι ομάδες των πέντε ανθρώπων. Και δεν "εκβιάζουν" για να πληρωθούν, αλλά ξεκαθαρίζουν τους όρους απόκτησης του προϊόντος τους από την αρχή, δίνοντας στο ενδιαφερόμενο την ευκαιρία να αποφασίσει δοκιμάζοντας ένα πλήρως λειτουργικό δείγμα - δηλαδή, την ακριβότερη μέθοδο διαφήμισης (και εντιμότερη). Αυτά.

Επεξεργασμένο από trolley

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, trolley είπε

Ένα πράγμα που πρέπει να προστεθεί: εταιρείες που φτιάχνουν τέτοια μικρά και σωτήρια utilities, δεν είναι "πολυεθνικές", αλλά συχνά είναι ομάδες των πέντε ανθρώπων. Και δεν "εκβιάζουν" για να πληρωθούν, αλλά ξακαθαρίζουν τους όρους απόκτησης του προϊόντος τους από την αρχή, δίνοντας στο ενδιαφερόμενο την ευκαιρία να αποφασίσει δοκιμάζοντας ένα πλήρως λειτουργικό δείγμα - δηλαδή, την ακριβότερη μέθοδο διαφήμισης (και εντιμότερη). Αυτά.

 

δεν είπα ποτέ το αντίθετο.

Το θέμα είναι να σου δίνει δυνατότητα να καταλάβεις τι παίρνεις πίσω.

Το να σου πει ότι σου βρήκα 10000 αρχεία εκ των οποίων το 95% δεν μπορεις καν να τα κάνεις preview ή είναι αγνωστης χρησιμότητας είναι δώρον άδωρον και προφανώς όχι λόγος να σκάσεις τα χρήματα.

Ζήτησα να δω doc δεν έβγαλε κανένα αλλά κάτι άσχετα αρχεία τύπου τρεχα γύρευε

Ζήτησα φωτο, έβγαλε ένα σωρό υποτίθεται αρχεία corel draw που δεν βλέπονταν και μερικά jpg.

Κάτι Pdf που ήταν από τα temp files του νετ.

Εντάξει πες είμαι άτυχος και ο δίσκος είναι χάλια.

Το ενδιαφέρον είναι ότι ένα άλλο πρόγραμμα που εγκατέστησα έβγαλε, ΑΛΛΑ εξ ίσου άχρηστα πράγματα, αλλά ευτυχώς πιό γρήγορα.

Ενα τρίτο δεν είδε καν τον δίσκο.

Ενω το disk management δείχνει έναν χαλασμένο δίσκο όποτε θέλει

Θα κάνω και μια δοκιμή με ubuntu αλλά θέλω να είμαι ξεκούραστος και να έχω χρόνο μπροστά μου.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον πάντως.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimsonic είπε

δεν είπα ποτέ το αντίθετο.

Δεν το έγραψα για 'σένα, εννοείται. Το έγραψα για τον Παύλο που - επειδή το ξέχασα - επίσης τον θέλω εδώ μέσα, παρά το ότι διαφωνώ κάθετα με τη συγκεκριμένη άποψή του.

 

Σόρυ που δεν έκανες τη δουλειά σου, συμβαίνει και αυτό.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, trolley είπε

Δεν το έγραψα για 'σένα, εννοείται. Το έγραψα για τον Παύλο που - επειδή το ξέχασα - επίσης τον θέλω εδώ μέσα, παρά το ότι διαφωνώ κάθετα με τη συγκεκριμένη άποψή του.

 

Σόρυ που δεν έκανες τη δουλειά σου, συμβαίνει και αυτό.

 

 

ειλικρινά σου λεω, αν έβλεπα τα αρχεία μου στο πρηβιού θα το έδινα το 70άρι.

Ήταν αρχεία σκόρπια που για να τα βρω ξανά (κάπου υπάρχουν) θέλω χρόνο, εξέλ που έφτιαξα με δεδομένα δυο ετών και αντίστοιχο κόπο και πλέον μόνο έχω κάπου σε χαρτιά τα δεδομένα, και φωτο από σκαν και φιλμ που έχω τα ορίτζιναλ αλλά δεν κάθομαι να σκανάρω ξανά 100 φωτογραφίες.

Και λίγα θα ήταν τα 70.

 

 

Ο Παυλίτος να κάνει το κορόϊδο και να επιστρέψει.

5-10 είμαστε εδώ μέσα δεν αντέχουμε απώλειες.

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παράθεση

ελευθερία λόγου

 

 

 Παυλο, η δυση στην οποια ανηκομεν εχει αποφασισει να βαλει πισω το αδαμαστο αλογο της ελευθεριας λογου, και μπροστα το καρο του λογοκρισιας για το "καλο της κοινωνιας και του πολιτη".

 

 Οχι οτι συμφωνω με αυτα που ειπες. Απλα το φαινομενο της λογοκρισιας δεν ειναι ουτε τωρινο, ουτε αφορα αποκλειστικα το noiz.

 

 Οποτε που να τρεχεις τωρα, δεν υπαρχει και καπου να πας, αραξε εδω που εχει και σκια.

 

 Στο φιναλε εκανες λαθος, οφειλεις να το παραδεχθεις, ειναι παρανομη πραξη, εδω μια πλακα κανεις πλεον και τρως κ@λ@χερο, αστα, θα βελαξουμε, δυο και δυο κανουν πεντε θα μας βαλουν να πουμε 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου