Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή πορείας....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Ας το συγκρατήσουμε αυτό 😉

 

Ε βέβαια, πρέπει κι εσείς να δικαιολογήσετε τα μισθά σας.

Και τίποτα να μην γίνεται, πρέπει να κόψετε κανένα ποστ, και να ρίξετε τίποτα προειδοποιήσεις ασούμε.

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fusiongtr είπε

 

Ε βέβαια, πρέπει κι εσείς να δικαιολογήσετε τα μισθά σας.

Και τίποτα να μην γίνεται, πρέπει να κόψετε κανένα ποστ, και να ρίξετε τίποτα προειδοποιήσεις ασούμε.

Μα και εμείς γι αυτό καμιά φορά γράφουμε τρολιές πολιτικές και κάνουμε και καμιά αντιπαράθεση.

 Θα δεν τους απασχολούμε θα τους διώξουν, θα κάνουν περικοπές.

  • Like 1
  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι παρήγορο να βλέπεις ότι κάποιοι (λίγοι, όπως ακριβώς κι αυτοί που ακούν τη μουσική σου) μπορούν να μπούν στο πνεύμα σου, λες και δεν το έχεις ξεβρακώσει βγάλει φόρα παρτίδα και με επεξηγήσεις.

Κι αυτό κόντρα σε μια επίμονη, αντίθετη τάση προς ομιχλοποίηση της εικόνας.

 

Δεχομαι ότι μπορεί να γίνεται για να αλεγράρουμε λίγο, να ξελαμπικάρουμε από τα μπηφστεηκς, να προσπαθήσουμε να σώσουμε με χλιαρά αστεία το ξενέρωμα από το χάλασμα της καλής διάθεσης της παρέας. 

 

Μια διευκρίνηση (εφ όσον είμαι μέσα): εντάξει αυτό το στάση ζωής ήταν αρκετά μελο.

Βλέπω διαφημίσεις σε περιοδικά, παλιότερα στην τιβί, ακόμα παλιότερα ήταν οι αγαπημένες μου στο σινεμά, ανάμεσα στα επίκαιρα, τα προσεχώς, τα την Δευτέραν, ακόμα και τα σήματα της pearl & dean και της Metro Goldwyn Mayer ήταν added bonus, γιατί ...κυρίως αύξαναν τον χρόνο παραμονής στην αίθουσα, που φυσικά, αν ήθελες βέβαια καθόσουν και ξανά και ξανά.....

 

Ας το πάμε ξανά. Δεν παρακολουθώ κανένα κανάλι σαιτ κλπ που προϋποθέτει είτε να βγάλω τον μπλόκερ, ή αν έρθει το σε 5 δλ δείτε το βίντεο. Αυτό εννοούσα.

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Μια διευκρίνηση (εφ όσον είμαι μέσα): εντάξει αυτό το στάση ζωής ήταν αρκετά μελο.

Βλέπω διαφημίσεις σε περιοδικά, παλιότερα στην τιβί, ακόμα παλιότερα ήταν οι αγαπημένες μου στο σινεμά, ανάμεσα στα επίκαιρα, τα προσεχώς, τα την Δευτέραν, ακόμα και τα σήματα της pearl & dean και της Metro Goldwyn Mayer ήταν added bonus, γιατί ...

έτσι...από περιέργεια...τους διαφημιστές (τους ανθρώπους που ασχολούνται με τη διαφήμιση)....τους κάνεις παρέα?😉

  • Χαχα 2

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θυμάμαι παλιά πάντως, ότι έπαιρνα το guitarist μόνο και μόνο για να βλέπω τις διαφημίσεις του.

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, marathon είπε

έτσι...από περιέργεια...τους διαφημιστές (τους ανθρώπους που ασχολούνται με τη διαφήμιση)....τους κάνεις παρέα?😉

τι σχέση έχουν οι διαφημιστές μ αυτούς που τις χρησιμοποιούν ώς πόρτα ή αντί τιμήματος για χρήση κάποιου προϊόντος. Στο κινητό μου έχω εφαρμογές που πλήρωσα 2, 3 ευρώ και είναι ad free

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Εγώ θυμάμαι παλιά πάντως, ότι έπαιρνα το guitarist μόνο και μόνο για να βλέπω τις διαφημίσεις του.

Εκει ειναι σαν να κοιτας το μενου απο το αγαπημενο σου φαστφουνταδικο, δεν πιανεται

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, marathon είπε

έτσι...από περιέργεια...τους διαφημιστές (τους ανθρώπους που ασχολούνται με τη διαφήμιση)....τους κάνεις παρέα?😉

Eγώ δεν πήγαινα αυτούς που διαφήμιζαν καταναλωτικά δάνεια.  Τους αντιπαθούσα λίγο 🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cos_dr είπε

Eγώ δεν πήγαινα αυτούς που διαφήμιζαν καταναλωτικά δάνεια.  Τους αντιπαθούσα λίγο 🤣

Κακως. Του ΠΑ.ΣΟ.Κ. ανθρωποι ηταν

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου