Προς το περιεχόμενο

Behringer UB-Xa (update)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Ναι, το explorer μια χαρά είναι, αλλά το 49άρι με χαλάει με τα γκρί μεταλλικά πλαϊνά που πα'να θυμίσουν Jupiter..

Α, έχεις το 49ρι ε? Πες το ντε, διαβάζω κι εγώ "τέρμα δεξιά μετά απο το τελευταίο Ντο, το keyboard 'κόβεται' πολύ απότομα" και αναρωτιέμαι "μα τι λέει?".😄

Όντως φαίνεται "λειψό" στα δεξιά, κι έτσι είναι και στο Deluxe.🙄 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης
2 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

έχεις το 49ρι ε?

Ε ναι, δε θα άφηνα να μου ξεφύγει 68 εκατοστά ribbon, που είχαμε να το δούμε απο την εποχή του Andromeda.. αλλά αυτό με τα πλαϊνά, δε ξέρω, ο τύπος εδώ μου ζήτησε 120 γιούρος, πολύ δε πάει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να καταλαβαίνουν και οι μη-πληκτράδες που μας διαβάζουν, μιλάμε για το ASM Hydrasynth synth το οποίο βγαίνει σε τρεις editions. Από τα πιο "τούμπανα" synths που έχουν βγει τις τελευταίες δεκαετίες, a Must Have.🤘

 

image.thumb.png.0f2d07fddd5ec10e20509cfd0d63bb53.png

2 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

 ο τύπος εδώ μου ζήτησε 120 γιούρος, πολύ δε πάει;

Πολλά ρε, πλάκα μας κάνει?

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης
6 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Πολλά ρε, πλάκα μας κάνει?

Ακριβό χόμπυ μεν, αλλά έχουν ακριβύνει πολύ και τα original ξύλα. Με ξυλοπολτό είναι τα μισά, αλλά δε θέλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Ακριβό χόμπυ μεν, αλλά έχουν ακριβύνει πολύ και τα original ξύλα. Με ξυλοπολτό είναι τα μισά, αλλά δε θέλω.

Πολλά είναι, ακόμα και για κανονικό ξύλο, τι λέμε τώρα? Για δύο κομματάκια ξύλου μιλάμε εδώ που τα φτιάχνει σε 10 λεπτά και του κοστίζουν ελάχιστα. Άκου €120...🙄

Ψάξε βρες κάποιον ξυλουργό άλλο και ρώτα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Οντως πολυ αποτομα κοβεται, μου φαινεται λιγο επιφοβο, να φαει κανα σκαλωμα το τελευταιο πληκτρο σε καμια προεξοχη οπως πας να το κουμπωσεις πουθενα, ακουγεται σα ταινια με τον πιτερ σελερς αυτο που λεω βεβαια 😁 αλλα εχω δει και χειροτερα

 

 

 

5 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Ακριβό χόμπυ μεν, αλλά έχουν ακριβύνει πολύ και τα original ξύλα. Με ξυλοπολτό είναι τα μισά, αλλά δε θέλω.

 

 Ξηλωσε κανα ντουλαπι, καμια πλατη απο καρεκλα, κανα κεφαλαρι απο κανα κρεβατι απο τα παλια επιπλα καμιας θειας σου και πηγαινε του τα. 😆

Επεξεργασμένο από manosx
  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

έχουμε έναν τύπο που κάνει ξύλινες customιές στα πάντα, αλλά πολύ ακριβός ρε γμτ μου, δε ξέρω.

Μάλλον όλοι ακριβοί είναι τότε γιατί και δω τα ίδια 🙂
Τα ξύλα έχουν ανέβει πολύ σε πρώτη φάση. Πρόσφατα αγόρασα για μια ξύλινη οροφή στο σπίτι και ξέρεις... Ξεχνάω το polybrute μέχρι του χρόνου τουλάχιστον. 
Είχα πετύχει κάτι photo από customized hydra με wood sides και με έψηνε άσχημα. Αρκεί να βρεις ένα ξύλο να ταιριάζει, χρώμα, νερά κτλ, γιατί ορισμένοι βάζουν ότι να'ναι.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, manosx είπε

Ξηλωσε κανα ντουλαπι, καμια πλατη απο καρεκλα, κανα κεφαλαρι απο κανα κρεβατι απο τα παλια επιπλα καμιας θειας σου και πηγαινε του τα.

Αν τα πάει στον ίδιο θα του πάρει €100 για τη δουλειά.😄

Πάρε ρε συ ένα μαύρο ανεξίτηλο μαρκαδόρο και βάψ'τα μαύρα να τελειώνεις...😌

image.png.9eb5a06a19f01be8ec9b1e98d8725002.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

 

Πάρε ρε συ ένα μαύρο ανεξίτηλο μαρκαδόρο και βάψ'τα μαύρα να τελειώνεις...😌

 

 

Τι λε ρε φίλως.

Να το βάψει με nitro ή γομολάκα, να αναπνέει το πλαστικό ασούμε, για έχει καλύτερο ήχο.

 

EDIT: Και αν βάλει ξύλο, τι ξύλο θα είναι αυτό? Αν είναι maple θα ακούγεται πολύ πρίμο το εργαλείο.

Μαχόγκανυ να βάλει, που είναι καλό, και κάνει και για μέταλ.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 2
  • Συμφωνώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

Τι λε ρε φίλως.

Να το βάψει με nitro ή γομολάκα, να αναπνέει το πλαστικό ασούμε, για έχει καλύτερο ήχο.

Δεν παθαίνει τίποτα λέμε, θα το βγάλει στο μπαλκόνι για 2-3 μέρες και τέλος...😌

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου