Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια με το Cubase


Thomas82gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Alex Raptakis είπε

Εμένα προσωπικά μια χαρά μου ακούγεται ο ήχος. Φυσικά όταν έρθει η ώρα να μειξάρεις κάτι έτσι ώστε να ακούγεται τέλεια, εκεί πάμε σε άλλη μεγάλη συζήτηση!

 

Ευτυχως που βοηθησες και βρεθηκε η λυση γιατι αλλιως θα τα εβγαζα ολα απο τον υπολογιστη!

  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρά μου. Τέτοια θεματάκια θέλουν υπομονή, ειδικά όταν έχεις να κάνεις με πολλά νέα πράγματα ταυτόχρονα, που πρέπει να τα συνδιάσεις για να κάνεις αυτό που θες. Λογικό είναι κάπου, κάτι να πάει λίγο λάθος και να στα χαλάσει. Πάντως οκ η κιθάρα! Κάνε κανα κομματάκι και ανέβασε να ακούσουμε!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Alex Raptakis είπε

Χαρά μου. Τέτοια θεματάκια θέλουν υπομονή, ειδικά όταν έχεις να κάνεις με πολλά νέα πράγματα ταυτόχρονα, που πρέπει να τα συνδιάσεις για να κάνεις αυτό που θες. Λογικό είναι κάπου, κάτι να πάει λίγο λάθος και να στα χαλάσει. Πάντως οκ η κιθάρα! Κάνε κανα κομματάκι και ανέβασε να ακούσουμε!

Ε δεν ειμαι επαγγελματιας να μπορω να ανεβασω εδω και να ακουσουν... θα ντραπει και η ντροπη! 😐

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Thomas82gr είπε

Ε δεν ειμαι επαγγελματιας να μπορω να ανεβασω εδω και να ακουσουν... θα ντραπει και η ντροπη! 😐

Ότι χειρότερο έχω ακούσει τον τελευταίο καιρό!

Εμείς θέλουμε να ακούμε μουσική από όλο τον κόσμο, και πίστεψέ με δεν τους ρωτάμε αν βγάζουν λεφτά από αυτό ή όχι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Alex Raptakis είπε

Ότι χειρότερο έχω ακούσει τον τελευταίο καιρό!

Εμείς θέλουμε να ακούμε μουσική από όλο τον κόσμο, και πίστεψέ με δεν τους ρωτάμε αν βγάζουν λεφτά από αυτό ή όχι!

 

Ωραια με επισες! Που μπορω να ανεβασω? 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις κάποιο "τελειωμένο" κομμάτι, μπορείς να το ανεβάσεις στο Tab "Μουσική" που είναι πάνω πάνω στο κεντρικό μενού του site - ή μπορείς να πας εδώ: https://www.noiz.gr/mix/

 

Αν κάνεις κάποιο test, θες να μοιραστείς μια ιδέα, να πάρεις απόψεις για κάτι, ή γενικά να ποστάρεις κάτι που δεν είναι τελειωμένο κομμάτι, πας στο Forum > κατηγορία "Γενικά" και διαλέγεις την κατηγορία Clips - ή πας εδώ: https://www.noiz.gr/forums/forum/13-clips/  Θα δεις και άλλα διάφορα post παρόμοιου χαρακτήρα και θα καταλάβεις τι παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου