Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με authorization virtual guitarist 2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Iris, εδώ πέρα συζητάμε τρεις-τέσσερις άνθρωποι, αλλά μόνο εσύ παρεξηγήθηκες. Γιατί;

 

Σοβαρα??? Τι μας λες???το οτι δηλαδή βρέθηκα σε μια καινουργια πλατφόρμα πρώτη μέρα δε σου λεει τίποτα?

 

Μου λέει ότι μάλλον θα έπρεπε να εξοικειωθείς με την πλατφόρμα πριν ξεκινήσεις τις σοβαρές εγκαταστάσεις.

 

μόνο τα κρακαρισμένα που χρησιμοποιούσα σου φταίνε ???

 

Εμένα δε μου φταίει τίποτε. Τα δικά μου προγράμματα λειτουργούν θαυμάσια' date=' εσύ όμως λες ότι έχεις πρόβλημα.

 

Αν εσύ λοιπόν είσαι τόσο μάγκας που σε όλη την πορεία σου χρησιμοποιείς μόνο γνήσια,ΜΠΡΑΒΟ!!!

 

Ευχαριστώ, να' σαι καλά.

 

Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση...δεν έχεις το δικαίωμα να το παίζεις Χριστός σε ένα φορουμ που μπαίνουμε για να μάθουμε...Πήγαινε σε καμια εκκλησία κυριακή πρωί να κάνεις κήρηγμα!!!

 

Αν μπαίνατε (ορισμένοι) για να μάθετε καλά θα ήταν. Δεν κοιτάς τα παλιότερα ποστ σου όπου πρότεινες πειρατικά τράκερς σε άλλα μέλη του φόρουμ. Δεν αφήνεις τα σάπια λέω εγώ. Πήρες Μακ (σιγά μη το έμαθες εδώ μέσα αυτό...) πήρες και προγράμματα και τώρα θαλασσοπνίγεσαι και τι κάνεις... απλά γκρινιάζεις λες και φταίω εγώ. Που να σου τα είχα προτείνει κιόλας...

 

έδωσα κάποιες χιλιάδες ευρώ για γνήσια προγράμματα και θα μας τι λές κιόλασ???

 

Γιατί να μη σου τη λέω; Σε εμένα τα έδωσες; :) :) :) :)

 

κοίτα τον δίκο σου τον απαλό λώκο και άσε τους άλλους...έμαθες με γνήσια κ ξαφνικά είμαστε όλοι κατωτεροί σου???σώπα ρε φίλε...

 

Είπαμε' date=' συζητάμε κάμποσοι, αλλά μόνο εσύ έβγαλες σύνδρομο κατωτερότητας.

 

Μαλάκες με τα σπασμένα , μαλάκες και οταν τα πέρνουμε γνήσια....

 

Γκρινιάρηδες με τα σπασμένα, γκρινιάρηδες και με τα γνήσια, θα ήταν μία πιο σωστή διατύπωση.

 

¶κου εφιαλτική ασχετίλα...έλα να τα βάλεις εσύ καλύτερα που έχω γεμίσει με μαλακισμένα usb όλες τις θύρες για το βίτσιο κάποιων εταιρειών !!!

 

Υπάρχει λύση. Χάρισέ τα σε άλλα μέλη του φόρουμ και εσύ γύρνα στα σπασμένα. Ειδαλλιώς ευχαρίστως θα ερχόμουν αλλά έχω ορκιστεί να μην πουλήσω ποτέ υπηρεσίες σε μέλη του φόρουμ.

 

Υ.Γ. : Αν είχες ξοδέψει το χρόνο σου να μας πεις και τι ακριβώς έχει συμβεί αντί να γράφεις λιβέλλους, μπορεί και να σε είχαμε βοηθήσει αν μπορούσαμε. Αλλά είναι για να επιβεβαιωθώ ότι δεν μπαίνετε καθόλου-μα-καθόλου για να μάθετε. Καλοφάγοτο το μήλο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παντως eye, ησουν λιγο εριστικος. Δεν λεω, εχεις δικιο με τα σπασμενα κλπ, αλλα απο κει και περα το ποστ

 

Α, και κάτι ακόμη. Η εφιαλτική ασχετίλα της Iris που άνοιξε το θέμα, λες να σχετίζεται καθόλου με τη μακρά θητεία της στο κόσμο των κρακαρισμένων; Μήπως τελικά τα μεταξωτά βρακιά χρειάζονται και απαλούς λώκους;

 

ηταν λιγο χωρις λογο.

 

Το οτι καποιος χρησιμοποιουσε/οιει σπασμενα, δεν σημαινει οτι πρεπει να του φερομαστε ετσι, αν δεν προκαλει. Τωρα τα προηγουμενα ποστ του/της iris δεν τα θυμαμαι, οποτε δεν μπορω να πω κατι για αυτα,αλλα το οτι καποτε καποιος ειπε μια μ@λακια καποτε, δεν σημαινει οτι θα τον ριξουμε 6 feet under οτι και αν πει.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά γιατί τοσα νευρα....??? :)

 

@ Iris >> Εξηγησε καλυτερα ποιο το προβλημα...Συνηθως σε τέτοια θέματα και λόγω των φραγκων που έχεις δώσει απαιτείς καλό service...και καλές οδηγίες χρήσεως.....Αν είναι κατι που παίζει προβλημα...Πες το αναλυτικά...Γιατι το course για φλυτζανολογια το διδασκουν στο Hogwarts....:lol: (πλακα κανω...μην μου αρχίσεις τα μπινελικια....)

 

@ Eye >> Καλα ποιο το προβλημα και εγινε ολο αυτό....? Μια βοηθεια ζήτησε η κοπελα....(με ελλιπή στοιχεία μεν..) και εμείς την αρχισαμε τα ασχετα...

 

Τεσπα...Ισως να μπλεκομαι πολύ...Αλλα μου φαίνεται ασχημο να δημιουργείται τετοιο κλιμα....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από ότι καταλαβαίνω σε αυτό το φόρουμ πάντα καυγάδες θα υπάρχουν...

Πιστεύω ότι αυτό συμβαίνει κατά κύριο λόγο γιατί από τη μια πλευρά υπάρχουν τα άτομα που είναι καθαρά επαγγελματίες,το έχουν σπουδάσει το αντικείμενο,έχουν διδαχθεί τα προγράμματα,και φυσικά τα έχουν αυθεντικά κτλ.

Από την άλλη βρισκόμαστε οι λίγο ή πολλοί ερασιτέχνες που λόγω του ότι δεν έχουμε τις γνώσεις δε ξέρουμε τι προσφέρει το αυθεντικό δεν έχουμε τη δυνατότητα να αγοράσουμε κάτι το αυθεντικό για να ικανοποιήσουμε το hobby μας καταφεύγουμε στα σπασμένα.

Τώρα γιατί οξύνθηκε η κατάσταση στη συγκεκριμένη περίπτωση δε το κατάλαβα(χωρίς λόγο θα έλεγα)

Ας σταματήσουμε να είμαστε όλοι offtopic και ας ασχοληθεί όποιος γνωρίζει και έχει υπομονή με το πρόβλημα του φίλου μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιος γνωρίζει και έχει υπομονή με το πρόβλημα του φίλου μας.

 

Ευχαρίστως... αρκεί να μας έλεγε ποιο είναι το πρόβλημα. Βλέπετε, ένα μειονέκτημα του να περιστοιχίζεσαι από ανθρώπους που χρησιμοποιούν κατ' εξοχήν παράνομο λογισμικό είναι ότι δυσκολεύονται να αναγνωρίσουν τις ανυπόστατες ερωτήσεις, διότι δεν έχουν βρεθεί ποτέ σε εκείνο το σημείο που θα τους επέτρεπε κάτι τέτοιο.

 

Όπως έχω ξαναπεί, δεν με ενδιαφέρει καθόλου αν το λογισμικό που χρησιμοποιεί οποιοσδήποτε είναι πειρατικό ή όχι. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να μη χάνω το χρόνο μου με τη γκρίνια ανθρώπων που είναι πρόθυμοι να αποδόσουν τα προβλήματά τους οπουδήποτε εκτός από την άγνοιά τους.

 

Σας θυμίζω τα εξής:

 

- Η Iris (που δεν είναι η Iris αλλά ο Iris, όπως άλλωστε έχω ξαναπεί) μόλις πριν από λίγο καιρό ρωτούσε αν η χρήση ενός serial number στο BFD θα απαξίωνε τη πιθανότητα να το χρησιμοποιήσει σε Mac (ερώτηση που έχει αυταπόδεικτη απάντηση ΑΝ είσαι νόμιμος χρήστης του λογισμικού).

 

- Ασχολιόταν με το να προτείνει παράνομους trackers για το κατέβασμα λογισμικού για... γραφικές τέχνες (άλλο χόμπυ άραγε;).

 

Τώρα, ισχυρίζεται ότι (ένας θεός ξέρει γιατί) αποφάσισε να νομιμοποιηθεί και έδωσε... χιλιάδες ευρώ για την αγορά λογισμικού (τι πήρε ρε παιδιά;) αλλά παρ'όλα αυτά (άτιμη κοινωνία που άλλους τους ανεβάζεις και άλλους τους ρίχνεις στα τάρταρα) και παρ' ότι έχει γεμίσει τις USB θύρες με dongles (εγώ έχω μόνο δύο, αν και έχω δεκάδες νόμιμα προγράμματα) τα ρημάδια ΔΕΝ δουλεύουν (άτιμη κοινωνία .... κλπ).

 

Απέδωσα το όλο φαινόμενο σε εφιαλτική ασχετίλα (αφού φρόντισα πρώτα να ζητήσω περισσότερες διευκρινήσεις για το πρόβλημα, οι οποίες ασφαλώς δεν μου παρασχέθηκαν, ούτε και σε εσάς άλλωστε) για να μη το αποδώσω σε κάτι άλλο (άντε μη κολαστούμε βραδυάτικα) και αντί να με.. ταπώσει περιγράφοντας το πρόβλημα, τα έβαλε μαζί μου λες και εγώ της πήρα τα λεφτά της/του.

 

Ένα έχω να πω: ΕΛΕΟΣ !!!

 

Και κάτι ακόμη: τη συζήτηση για τα πειρατικά δεν την άνοιξα εγώ - αυτή τη φορά την άνοιξε ο ανούβις (ο not_guilty φαίνεται ότι λείπει με άδεια). Δυστυχώς κάποιοι ψάχνουν μια ζωή αφορμές για να εκφράσουν τον αδόκιμο προβληματισμό τους για την... σκοπιμότητα του να αγοράζεις νόμιμο λογισμικό και ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΕΣ σαν αυτές που γράφει ο/η/το Iris τονώνουν αυτά τα παρωχημένα επιχειρήματα.

 

...

 

Επειδή κάπου κοντά γίνεται μία συζήτηση για τα διαρκώς και αενάως επαναλαμβανόμενα θέματα (που συμφωνώ απολύτως ότι καθηλώνουν αυτό το φόρουμ στη συζήτηση ανούσιων θεμάτων και δεν του επιτρέπουν να προχωρήσει) τουλάχιστον δείτε ποιες νοοτροπίες οδηγούν σε τέτοιες επαναλήψεις.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαίως ο Anouvis ο υιός της Αβύσσου είναι η πετρα του σκανδαλου εδώ μεσα. :P

 

Η πικροχολη φράση

Η εφιαλτική ασχετίλα της Iris που άνοιξε το θέμα, λες να σχετίζεται καθόλου με τη μακρά θητεία της στο κόσμο των κρακαρισμένων;
δεν φταίει καθόοοοολου για τον καυγα. :lol: Αυτό που θελω να πω και να τελειώνω είναι ότι όποιος μπορει να χρησιμοποιει σπασμενα, το κανει. οποιος δεν χρησιμοποιει σπασμένα γαιτι δε μπορει, τοτε τα πληρώνει και μετα τι να κάνει? καυχιέται και το παίζει νόμιμος. :wink:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιος μπορει να χρησιμοποιει σπασμενα' date=' το κανει. οποιος δεν χρησιμοποιει σπασμένα γαιτι δε μπορει, τοτε τα πληρώνει και μετα τι να κάνει? καυχιέται και το παίζει νόμιμος. :wink:[/quote']

 

Ε Λ Ε Ο Σ 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eye, εναλλακτικα, η απαντηση σου θα μπορουσε να ειναι "read the manual" να τελειωνουμε.

 

Επισης φροντησε μεσα στο ιδιο ποστ να μην φασκεις και αντιφασκεις.

 

Ο χρηστης iris, σε αυτο το θρεντ δεν προκαλεσε καθολου(σε αντιθεση ισως με αλλα θρεντ) και αυτος που αρχισε τις ανουσιες επιθεσεις ησουν εσυ.

 

Για να πει καποιος το προβλημα του καπως καλυτερα, πρεπει να εχει και "νηφαλιους" συνομιλητες.

 

Θα σε παρακαλεσω να εισαι πιο ηρεμος. Αν δεν εισαι διατεθιμενος να βοηθησεις, απλα μην ποσταρεις.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eye' date=' εναλλακτικα, η απαντηση σου θα μπορουσε να ειναι "read the manual" να τελειωνουμε.

 

Επισης φροντησε μεσα στο ιδιο ποστ να μην φασκεις και αντιφασκεις.

 

Ο χρηστης iris, σε αυτο το θρεντ δεν προκαλεσε καθολου(σε αντιθεση ισως με αλλα θρεντ) και αυτος που αρχισε τις ανουσιες επιθεσεις ησουν εσυ.

 

Για να πει καποιος το προβλημα του καπως καλυτερα, πρεπει να εχει και "νηφαλιους" συνομιλητες.

 

Θα σε παρακαλεσω να εισαι πιο ηρεμος. Αν δεν εισαι διατεθιμενος να βοηθησεις, απλα μην ποσταρεις.[/quote']

 

σωστός

 

και συ ρε iris,χάθηκε να βάλεις logic,digital performer? cubase+mac sucks... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου