Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με authorization virtual guitarist 2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω ένα mac pro με το cubase 4 και θέλω να ενεργοποιήσω και το v.g.2 και δε μπορώ με τίποτα!!!δεύτερη μέρα συμβίωσης με το mac και τα έχω βρεί λίγο σκούρα.

Δεν αναγνωρίζει με ΤΙΠΟΤΑ το κλειδί της steinberg το v.g. 2 παρόλο που έχω κατεβάσει το τελευταίο syncosoft και έχω ακολουθήσει τις οδηγίεσ κατα γράμμα!!!

αν κάποιος τα έχει και τα δυο γνήσια και ξέρει ας με ενημερώσει γιατι έχω ξενερώσει τρελά!!!

Επίσης το bfd το εγκατέστησα γνήσιο και δε δουλεύει μέσα στο cubase.μόνο του μια χαρά!

ρίξτε καμιά βοήθεια γιατί αναπολώ τις καλές εποχές των cr@k@rismenwn kai θα πέσει φωτιά να με κάψει.... :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το Mac πρέπει να είναι συνδεδεμένο με το ίντερνετ. Είναι;

Αν ναι, τρέχεις το Syncrosoft Licence Manager και ακολουθείς τις οδηγίες του εγχειριδίου χρήσης.

Τα έχεις κάνει αυτά;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που δέν εχω καταλαβει είναι γιατι οι νομιμοι χρήστες να τραβάνε τοσα βάσανα. τι ρόλο παίζει το κελιδι και η όλη διαδικασία αφού ουτως η άλλωα δεν προστατεύει τίποτα αλλα το μονο που κανει ειναι να ταλεπωρεί τους νόμιμουσ. αν το διέθεταν ξεκλίδωτο δεν θα ήταν καλήταρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που δέν εχω καταλαβει είναι γιατι οι νομιμοι χρήστες να τραβάνε τοσα βάσανα. τι ρόλο παίζει το κελιδι και η όλη διαδικασία αφού ουτως η άλλωα δεν προστατεύει τίποτα αλλα το μονο που κανει ειναι να ταλεπωρεί τους νόμιμουσ. αν το διέθεταν ξεκλίδωτο δεν θα ήταν καλήταρα?

 

Εδώ και περίπου ένα χρόνο, τα προγράμματα της Steinberg δεν αντιγράφονται. Έχει τελειώσει αυτή η υπόθεση.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που δέν εχω καταλαβει είναι γιατι οι νομιμοι χρήστες να τραβάνε τοσα βάσανα. τι ρόλο παίζει το κελιδι και η όλη διαδικασία αφού ουτως η άλλωα δεν προστατεύει τίποτα αλλα το μονο που κανει ειναι να ταλεπωρεί τους νόμιμουσ. αν το διέθεταν ξεκλίδωτο δεν θα ήταν καλήταρα?

 

Εδώ και περίπου ένα χρόνο' date=' τα προγράμματα της Steinberg δεν αντιγράφονται. Έχει τελειώσει αυτή η υπόθεση.[/quote']

 

δεν ειμαι βέβαιος για αυτό. έτσι λέγαμε και για άλλα όπως το waves ssl και το IK multimedia CSR αλλά σπάσανε. νομίζω πως απλά οι κράκερς (που ενεργούν για λογαριασμό των ετερειών0 πήραν την διαταγή να περιμένουν πρώτα λίγο ώστε να τα αγοράσουν πρώτα οι ανυπόμονοι, και μετα να τα σπάνε για να εδραιώνεται και η πλατφόρμα τους :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι συνδεδεμένο γιατί ακόμα παλεύω να το συνδέσω...(έριξα το βάρος στα μουσικά).θα το δοκιμάσω και έτσι πάντως.

το bfd το ανοίγω μέσα στο cubase και οχι μόνο δεν λειτουργεί αλλα μένει και το interface του παγωμένο στην οθόνη και δε φεύγει με τίποα.πολύ κουφό για γνήσιο πρόγραμμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω πως απλά οι κράκερς (που ενεργούν για λογαριασμό των ετερειών0 πήραν την διαταγή να περιμένουν πρώτα λίγο ώστε να τα αγοράσουν πρώτα οι ανυπόμονοι' date=' και μετα να τα σπάνε για να εδραιώνεται και η πλατφόρμα τους :wink:[/quote']

 

Κουφό αλλά πρωτότυπο. Πάντως 1 χρόνος τώρα είναι πολύς για να στοχεύουν τους ανυπόμονους!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω πως απλά οι κράκερς (που ενεργούν για λογαριασμό των ετερειών0 πήραν την διαταγή να περιμένουν πρώτα λίγο ώστε να τα αγοράσουν πρώτα οι ανυπόμονοι' date=' και μετα να τα σπάνε για να εδραιώνεται και η πλατφόρμα τους :wink:[/quote']

 

Κουφό αλλά πρωτότυπο. Πάντως 1 χρόνος τώρα είναι πολύς για να στοχεύουν τους ανυπόμονους!

 

ανυπόμονους εννοώ τα στουντιο και τους επαγγελματίες που τα χρειάζονται. οερασιτεχνης και ο πιτσιρικας κανει την δουλειά του τελεια και με το sx3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρε κατάλαβα ποιους εννοούσες. Απλά μου φαίνεται πολύς ο 1 χρόνος.

Περισσότερες πιθανότητες δίνω στην θεωρεία που λέει, ότι οι κρακερς περιμένουν να σταθεροποιηθεί το C4 και μετά να κάνουν την κίνησή τους. Κάπως έτσι δεν έκαναν και με το sx3 που έπρεπε να βγει η έκδοση 3.1.κάτι που έλυσε τα προβλήματα σταθερότητα (τα περισσότερα έστω) και να σπάσουν την συγκεκριμένη;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα απλα πλεον εχουν τον τροπο να ξεκλειδωνουν τα προγραμματα με το που βγαινει η πρωτη διορθωτικη εκδοση. Αυτο γινεται και με τα παιχνιδια. Δεν ξερω πως γινεται και γιατι, αλλα ετσι το κανουν πλεον.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου