Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

βασικά το -12 ήταν ο στόχος μου , αλλά που τέτοια τύχη....  :'(

 

Αν σε βοηθήσω θα με βοηθήσεις να φτάσουμε μαζί στο -12 ?  :P

Μην άγχεστε ρε παιδιά για το karma. Δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσθήκη και αφαίρεση "πόντων" από το κάρμα του καθενός μας δεν έχει ακόμη οριστικοποιηθεί, αλλά σε πειραματική βάση αφαιρέσαμε μία μονάδα από έναν τύπο που έβρισε τους υπόλοιπους στις μικρές αγγελίες, και από τον kultura για το αδιανόητο ποστ του.

 

Απο τον Wow!,που εγραψε τα παραπανω στην αρχη του θεματος,δεν ειδα να αφαιρειται 1 καρμα για κατι που εγραψε προχθες σε ενα αλλο θεμα....

'Η για τους modulators επικρατει αλλο καθεστος ;

Πρεπει,εαν υπαρχει δικαιοσυνη,να ειχε αφαιρεσει απο τον ευατο του 1 καρμα για την συμπεριφορα του,γιατι πανω απ'ολα πρεπει να δινει το καλο παραδειγμα.Δεν παιζει ρολο που απαντησεις απο το συγκεκριμενο θεμα σβυστηκαν,γιατι καποιοι εφαγαν μειον στο καρμα τους.

 

Τα ιδια μετρα και σταθμα για ολους.....

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχεις μπερδέψει τον mod με τον παπά της ενορίας... ακούς εκεί "το καλό παράδειγμα". Σύντομα θα έχετε τις οριστικές τοποθετήσεις μου γι' αυτά τα θέματα. Η αποχώρησή μου ισχύει.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεξαρτητος καλου παραδειγματος ή οχι,απο την στιγμη που εγραψες κατι το οποιο αξιζε ενα μειον στο καρμα σου,γιατι δεν στο εβαλε καποιος ;Και δικιο να ειχες,δεν επρεπε να γραψεις αυτα που εγραψες.

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεξαρτητος καλου παραδειγματος ή οχι,απο την στιγμη που εγραψες κατι το οποιο αξιζε ενα μειον στο καρμα σου,γιατι δεν στο εβαλε καποιος ;Και δικιο να ειχες,δεν επρεπε να γραψεις αυτα που εγραψες.

 

Underground, σε αγαπώ και σε εκτιμώ, αλλά κάνεις λάθος. Όταν έχω δίκιο, θα κάνω ότι γουστάρω για να υπερασπιστώ το δίκιο μου. Η φράση που σε ενόχλησε ήταν χιουμοριστική και έλεγε (όπως καταλαβαίνει ο καθένας) ότι ο Kilon είναι πιτσιρικάς. Λίγο πιο πάνω (απαντώντας σε μία εμπεριστατωμένη απάντηση που απευθυνόταν στον Aiolos που είναι προσωπικός μου φίλος και πολύ σοβαρός άνθρωπος), ο πονόΚιλον έλεγε ότι δεν αξίζω με τέτοιες απόψεις να με παίρνει κανείς σοβαρά. Δεν είδα να το σχολιάσει κανείς.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το θέμα: http://www.noiz.gr/index.php?topic=152633.0

 

 

Κακο κανει παντοτε η λανθασμενη χρηση του, ο,τι κ να περιλαμβανεται μ αυτην την εννοια.

 

 

 

Give it a fucking rest...

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τη στιγμη που εχουν σβηστει ενα σωρο ποστς, ο καθενας μπορει να ισχυριζεται οτι αυτος η αλλοι ειπαν οτι θελουν. Η κουβεντα ειναι ματαιη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τη στιγμη που εχουν σβηστει ενα σωρο ποστς, ο καθενας μπορει να ισχυριζεται οτι αυτος η αλλοι ειπαν οτι θελουν. Η κουβεντα ειναι ματαιη.

 

Μάταιος είσαι εσύ και οι ανόητες παρεμβάσεις σου σε ένα θέμα που δε σε αφορά καθόλου. Αυτή τη στιγμή με ενοχλείς πολύ περισσότερο από τον Kilon διότι έχεις αρχίσει να γίνεσαι κακοήθης. Τα θέματα σβήστηκαν με δική μου έγκριση, άσχετε.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μάταιος είσαι εσύ και οι ανόητες παρεμβάσεις σου σε ένα θέμα που δε σε αφορά καθόλου.

 

Φυσικα και με αφορα.

 

 

Αυτή τη στιγμή με ενοχλείς πολύ περισσότερο από τον Kilon

 

το οτι σε ενοχλω ειναι ενα προβλημα σου για το οποιο δυστυχως δεν μπορω να βοηθησω. θα πρεπει να βρεις μονος σου τη λυση.

 

διότι έχεις αρχίσει να γίνεσαι κακοήθης.

 

οχι, απλα αναμεσα σε ενα σωρο κοσμο που σε σχολιαζει εκτος νοιζ, εγω σε σχολιαζω δημοσια

 

Τα θέματα σβήστηκαν με δική μου έγκριση, άσχετε.

 

και?

 

υ.γ σε ευχαριστω για το καρμα μου  ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου