Προς το περιεχόμενο

ΑΓΓΕΛΙΕΣ στο Νοιζ και Λαμογιες !!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν νομιζω αυτο να ειναι κατι που θελει το φορουμ και οι διαχειριστες...(δηλ να διωξουν καποιους)

 

 

Νομίζω ότι κανείς λάθος. Χωρίς να ξέρω κανέναν από τους διαχειριστές νομίζω ότι είναι οι πρώτοι που θέλουν να διώξουν τα λαμόγια από δω μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Οι διαχειριστές πράγματι δεν μπορούν να εμποδίζουν κάθε περίεργο που μπαίνει για να πουλήσει περίεργη  "πραμάτια" αλλά υπάρχει λύση απλή:

Δεν αγοράζουμε ό,τι φαίνεται ύποπτο κι ακριβό ή κάνουμε full έρευνα κι έλεγχο/δοκιμή πριν το πάρουμε. Εάν την "πατήσουμε" με κάποιον, τον αξιολογούμε αρνητικά, το λέμε στους διαχειριστές.

Εάν έχει να κάνει με πλαστά χρήματα/όργανα ή μη-πληρωμή, κλοπή κλπ. , κάνουμε όλα τα παραπάνω συν ό,τι μπορούμε από νομικής άποψης. Όλα αυτά πρέπει να γίνονται, όχι απλά για αποζημείωση(που είναι έως αδύνατο), αλλά για να μην ξαναγίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ζητώ συγγνώμη εκ των προτέρων που επαναφέρω θέμα που χτες το κουράσαμε με 10 σελίδες μηνύματα. Νομίζω ότι κοινός τόπος για όλους μας είναι να μπει μια τάξη στις αγγελίες, αλλά παρόλα αυτά που συζητήσαμε, σήμερα συνεχίζει η ίδια κατάσταση. Στις αγγελίες ένας «φρέσκος» συμφορουμίτης μας (με μόλις 1 post) ανέβασε δύο εφέ, στις κιθάρες και όχι στον μουσικό εξοπλισμό.

Για να μην παρεξηγηθώ: Δεν είναι μομφή εναντίων του ανθρώπου και πρωτίστως κανενός είδους υπαινιγμός. Ούτε θα πέσει ο… ουρανός στο κεφάλι μας επειδή τα έβαλε στην λάθος κατηγορία.

Απλά θα ήθελα να (ξανά) επισημάνω την ανάγκη ευταξίας στις αγγελίες, που ενδεχόμενος να λειτουργήσει αποτρεπτικά σε εντάσεις, μουρμούρες, γκρίνιες, παρεξηγήσεις και λοιπές δυσάρεστες και ανούσιες καταστάσεις…   

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή υπάρχει η τάση να μη διαβάζονται μηνύματα που μπαίνουν σε θέματα όταν αυτά ξεπερνάνε τις 2 σελίδες, σας παραπέμπω στο παρακάτω.

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=175693.msg426293#msg426293

 

Μετά απλά υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου