Προς το περιεχόμενο

Τι ΔΕΝ μου αρέσει στην πεταλιέρα μου!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Αυτο ρωταω...αξιζει να το δεις? ή αξιζει να το ζεις??  ;D

Αξίζει να τ'ακούσεις. Αρκεί να έχεις καλό DAC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Απαντήσεις 202
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν μου αρέσει που στην Tonelab SE δεν έχει καθολικό tap tempo καθώς και ότι δεν μπορώ να συνδυάσω δυο εφέ ίδιου τύπου ταυτόχρονα (πχ 2 διαφορετικά delay ή flanger με chorus) ή δυο καμπίνες.

 

Επίσης θα ήθελα το κουρδιστήρι της να ήταν λίίίίγο πιο ακριβές.

 

Κατά τ' άλλα... είναι άψογη!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα τι δεν μου αρέσει στο G3.

 

Δε μου αρέσει που δεν έχει έναν... TigerSHARC στα 450MHz, και τη δυνατότητα να τρέχει 10 εφφέ μαζί. Γιατί στην ισχύ του επεξεργαστή... τσιγκουνεύτηκαν οι μάγκες. Χαλάλι, ας περιμένουμε την G9.  ;D ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Εχω την ΗD 300. Μου αρέσουν για πρώτη φορά οι προσωμειωσεις ενισχυτων σε πεταλιερα. Δεν μου αρέσει που δεν απενεργοποιούνται οι καμπίνες. Που δεν μπορείς  να συνδυάσεις όλα τα εφέ μεταξύ τους , που δεν έχει εργονομικο κουμπί μάστερ βολιουμ , που έχει υπερβολικά πολλές και άχρηστες παράμετροποιησεις , που όλα τα εφέ στην εργοστασιακή του μορφή είναι εντελώς αρηθμυστα , που δεν έχει βολιουμ το λάιν in , που ο ήχος του λάιν in δεν περνάει στο usb , που έχει τόσο μικρή οθόνη , που θα μπορούσε το eq της να είναι λίγο πιο ευαίσθητο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την ΗD 300. Μου αρέσουν για πρώτη φορά οι προσωμειωσεις ενισχυτων σε πεταλιερα. Δεν μου αρέσει που δεν απενεργοποιούνται οι καμπίνες. Που δεν μπορείς  να συνδυάσεις όλα τα εφέ μεταξύ τους , που δεν έχει εργονομικο κουμπί μάστερ βολιουμ , που έχει υπερβολικά πολλές και άχρηστες παράμετροποιησεις , που όλα τα εφέ στην εργοστασιακή του μορφή είναι εντελώς αρηθμυστα , που δεν έχει βολιουμ το λάιν in , που ο ήχος του λάιν in δεν περνάει στο usb , που έχει τόσο μικρή οθόνη , που θα μπορούσε το eq της να είναι λίγο πιο ευαίσθητο. 

και τοτε γιατι την πηρες ? ??? ??? εσενα δεν σου αρεσει σχεδον τιποτα απο αυτην

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τοτε γιατι την πηρες ? ??? ???

τον παρασύρανε κάτι παλιόπαιδα από κάποιο Νoiz...και όπως και για τις υπόλοιπες αγορές που έκανε...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον παρασύρανε κάτι παλιόπαιδα από κάποιο Νoiz...και όπως και για τις υπόλοιπες αγορές που έκανε...

ναι αλλα ητανε και ολη μαυρη...κατι που πιστευω ειναι σημαντικο εαν παιζεις τετοια μουσικη....

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που μου άρεσε ήταν οι προσωμειωσεις. Κατά τα αλλά έχει τραγικές ελλείψεις... Η rp500 επί παραδείγματι είναι κατά πολύ πιο ολοκληρωμένη... Ας ελπίσουμε ότι ορισμένα από τα παραπάνω θα βελτιωθούν με κανένα νέο φίρμγουιρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εχω την ΗD 300. Μου αρέσουν για πρώτη φορά οι προσωμειωσεις ενισχυτων σε πεταλιερα. Δεν μου αρέσει που δεν απενεργοποιούνται οι καμπίνες. Που δεν μπορείς  να συνδυάσεις όλα τα εφέ μεταξύ τους , που δεν έχει εργονομικο κουμπί μάστερ βολιουμ , που έχει υπερβολικά πολλές και άχρηστες παράμετροποιησεις , που όλα τα εφέ στην εργοστασιακή του μορφή είναι εντελώς αρηθμυστα , που δεν έχει βολιουμ το λάιν in , που ο ήχος του λάιν in δεν περνάει στο usb , που έχει τόσο μικρή οθόνη , που θα μπορούσε το eq της να είναι λίγο πιο ευαίσθητο. 

 

does not compute

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεχω την tonelab st μεταχειρησμενη και την βαζω σε ενισχυτη vox vight train....η πεταλιερα ειναι ευχρησστη και για τα λευτα τησ αξιζει...ΑΛΛΑ.... τα καθαρα του ενισχυτη τα υποβιβαζει αρκετα....τα διστορτιον οσο καλλα και να ειναι δεν συγρινονται με καποιου καλου πεταλιου στη ζωντανια και ευκρηνεια ηχου...δεν χερω για τισ αλλες τονελαβ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου