Προς το περιεχόμενο

(Ούτε) όλοι μαζί μπορούμε


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

 

Αυτο λεμε Λακη μου.

Οτι δεν ειναι ο φουστης ο γιαλος στραβος.

 

Δεν καταλαβαίνω τι λες ακριβώς.

 

Αυτό συμβαίνει παντού.

 

Ναι και ο ένας εισαγγελέας αν δει μπροστά του ένα αδίκημα, θα ασκήσει από μόνος του τη δίωξη.

 

Αν δεν ξέρει όμως ότι έγινε ένα αδίκημα, κάπως θα πρέπει να το πληροφορηθεί, πριν ενεργήσει.

 

Δεν διαβάζουμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ, λόγω χρόνου.

Δεν γίνεται πρακτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 419
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν καταλαβαίνω τι λες ακριβώς.

 

Αυτό συμβαίνει παντού.

 

Ναι και ο ένας εισαγγελέας αν δει μπροστά του ένα αδίκημα, θα ασκήσει από μόνος του τη δίωξη.

 

Αν δεν ξέρει όμως ότι έγινε ένα αδίκημα, κάπως θα πρέπει να το πληροφορηθεί, πριν ενεργήσει.

 

Δεν διαβάζουμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ, λόγω χρόνου.

Δεν γίνεται πρακτικά.

 

 

Συμφωνω και δεν περιμενω καποιος να διαβαζει τα παντα σε ενα φορουμ με τοσο μεγαλη υλη.

Αλλα αυτο που λεω ειναι οτι παντα τυχαινει να διαβαστουν αμεσα αυτα που ειναι απ τη μια μερια και να γινει επεμβαση ενω τα απεναντι....διαφευγουν.

Τελοσπαντων,ας συνεχισουμε με τον πρωην κομμουνιστη Σαββοπουλο που συνετιστηκε και πηγε με τις φωνες της λογικης του ΣΚΑΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Αλλα αυτο που λεω ειναι οτι παντα τυχαινει να διαβαστουν αμεσα αυτα που ειναι απ τη μια μερια και να γινει επεμβαση ενω τα απεναντι....διαφευγουν.

 

 

Στάσου λιγω ωρε. Για στάσου. ;D ;D ;D

Και που ξέρεις ότι δεν παρενέβη , κατόπιν αναφοράς (αλλά υποθέτεις ότι παρενέβη ....αυτεπάγγελτα ) ;;;;;;

 

 

Και για να μην σας κουράζω άλλο.

 

Ποια είναι η ψυχολογία του Mod?

Σαφώς ξέρετε ότι είμαστε άμισθοι και ανασφάλιστοι, έρμαια στα χέρια του admin. ;D ;D ;D ;D ;D

 

Εθελοντικά προσπαθούμε να τήρησουμε μια τάξη για να μην γίνονται παρεξηγήσεις και να υπάρχει ένα επίπεδο.

 

Διαβάζουμε το Noiz όπως όλοι, με καφέ, για να μάθουμε , χαλαρώσουμε.....γελάσουμε....διασκεδάσουμε.

 

Μπορεί να αδικήσουμε και κάποιον, αλλά ΔΕΝ γίνεται με πρόθεση ΠΟΤΕ.

 

Όλοι μέλη είμαστε, προσωπικά με κανέναν δεν έχουμε,  ούτε εχουμε την εντύπωση ότι ασκούμε κάποια εξουσία ούτε μας ενδιαφέρει.

 

Απλά πράγματα δηλαδή , μην τρελαθούμε κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ποια είναι η ψυχολογία του Mod?

Σαφώς ξέρετε ότι είμαστε άμισθοι και ανασφάλιστοι, έρμαια στα χέρια του admin. ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

 

Φιλαρακι για να ερθει η αναπτυξη ετσι πρεπει.

Αμα ηταν να πλερωνονται κιολας οι εργαζομενοι θα ειμασταν σοβιετ και θα θυμωναν οι επενδυτας. Το ειπε και ο Αρειος Παγος εξαλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Το ειπε και ο Αρειος Παγος εξαλλου.

 

Δεν είπε αυτό ο Άρειος Πάγος.....αλλά ούτε της παρούσης είναι, ούτε ενδιαφέρει το forum.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όποιον δεν αρέσει ας μεταναστεύσει σε κάποιο κομμουνιστικό καθεστώς αν πιστεύει ότι θα περνάει καλύτερα. Αλλά δεν το βλέπω γιατί στα λόγια όλοι μάγκες είναι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Οκ, φτάνει τώρα.

 

Το εξαντλήσαμε το θέμα.

Όποιος θέλει μεταναστεύει, όποιος θέλει μένει, και ο καθένας ψηφίζει ό,τι επιθυμεί.

Και το live του Σαββόπουλου, σε άλλους άρεσε σε άλλους όχι.

Πάμε παρακάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όποιον δεν αρέσει ας μεταναστεύσει σε κάποιο κομμουνιστικό καθεστώς αν πιστεύει ότι θα περνάει καλύτερα. Αλλά δεν το βλέπω γιατί στα λόγια όλοι μάγκες είναι :)

 

Υπαρχει ακομη κομμουνιστικο καθεστως?

Εγω νομιζα οι τελευταιοι που εμειναν να το πιστευουν αυτο ειναι καπου εκει στον Περισσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει ακομη κομμουνιστικο καθεστως?

Εγω νομιζα οι τελευταιοι που εμειναν να το πιστευουν αυτο ειναι καπου εκει στον Περισσο.

Χαχαχαχαχαχα (κλεμμένο από cos_dr).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δηλαδή για πείτε μου τώρα εσείς τι να κάνω;

 

BlackCrow81 και Georgekz750.

 

Είπαμε  φτάνει........αλλά δεν φτάνει όπως φαίνεται.

 

Να μετρήσω 2 απαντήσεις ό ένας , δύο ο άλλος.....ποιός θε έχει τον τελευταίο λόγο ....μην μου παρεξηγηθεί κάποιος.......μην σβήσω τον  BlackCrow81 (και με πούν κομμουνιστή) ή μην σβήσω τον Georgekz750 (και με πουν φιλελέ)....... ;D

 

Μάγκες, φίλοι μου είστε.....δεν λέω....αλλά την όρεξή σας ΔΕΝ την έχω. (Φιλικά πάντα  :P ;D ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου