Προς το περιεχόμενο

(Ούτε) όλοι μαζί μπορούμε


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Βλέπεις λοιπόν georgekz750 ότι αυτό που κάνεις είναι αλυσιτελές.

 

ΑΝ σβηστεί το Post σου αυτό, για παράδειγμα, ΔΕΝ θα είναι γιατί είναι "πολιτικό".

 

Εϊναι γιατί κρίνεις μια "διαχειριστική ενέργεια" (όπως εσυ την αντιλαμβάνεσαι).

 

Υποτεθείσθω , για την οικονομία της συζήτησης, οτί ΟΝΤΩΣ γίνεται αυτό που λες.

 

Βάσει των κανονισμών, μπορείς να απευθύνεις αυτή σου την "παρατήρηση", " ένσταση" ....πες την όπως θες, με pm, στον admin ή κάποιον mod.

 

Το να την διατυπώνεις δημόσια σε άσχετο ποστ (εν προκειμένω για τον Σαββόπουλο), δεν αντιλαμβάνεσαι  ότι είναι λάθος (έστω τυπικό);

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 419
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Βλέπεις λοιπόν georgekz750 ότι αυτό που κάνεις είναι αλυσιτελές.

 

ΑΝ σβηστεί το Post σου αυτό, για παράδειγμα, ΔΕΝ θα είναι γιατί είναι "πολιτικό".

 

Εϊναι γιατί κρίνεις μια "διαχειριστική ενέργεια" (όπως εσυ την αντιλαμβάνεσαι).

 

Υποτεθείσθω , για την οικονομία της συζήτησης, οτί ΟΝΤΩΣ γίνεται αυτό που λες.

 

Βάσει των κανονισμών, μπορείς να απευθύνεις αυτή σου την "παρατήρηση", " ένσταση" ....πες την όπως θες, με pm, στον admin ή κάποιον mod.

 

Το να την διατυπώνεις σε άσχετο ποστ (εν προκειμένω για τον Σαββόπουλο), δεν αντιλαμβάνεσαι  ότι είναι λάθος (έστω τυπικό);

 

Οταν στο συγκεκριμενο θεμα συζητιεται οτιδηποτε αλλο εκτος απ τον Σαββοπουλο (για τον οποιο συζητησα στην αρχη του θεματος) ΑΥΤΟ μας πειραζει?

Ή απλα το οτι ΔΕΝ πρεπει να λεμε δημοσια τα οφθαλμοφανη?

Δεν το ειπα ενας,πολλοι ειπαν οτι ΑΝ εφαρμοζονται κανονες τοτε να εφαρμοζονται σε ολους. Πραγμα που ουτε συμβαινει,ουτε φαινεται στο ελαχιστο καμια προθεση να συμβει.

Ετσι το νοιζ μικραινει αντι να μεγαλωνει ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"οι κομμουνιστες με τα κονσερβοκουτια φταινε για ολα τα δεινα της χωρας και εμεις οι καλοι φιλελεδες θελουμε να κανουμε καλο και δεν μας αφηνουν"

Συγνώμη αλλά σ' αρέσει δε σ' αρέσει, αυτή είναι η αλήθεια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Οταν στο συγκεκριμενο θεμα συζητιεται οτιδηποτε αλλο εκτος απ τον Σαββοπουλο (για τον οποιο συζητησα στην αρχη του θεματος) ΑΥΤΟ μας πειραζει?

Ή απλα το οτι ΔΕΝ πρεπει να λεμε δημοσια τα οφθαλμοφανη?

Δεν το ειπα ενας,πολλοι ειπαν οτι ΑΝ εφαρμοζονται κανονες τοτε να εφαρμοζονται σε ολους. Πραγμα που ουτε συμβαινει,ουτε φαινεται στο ελαχιστο καμια προθεση να συμβει.

Ετσι το νοιζ μικραινει αντι να μεγαλωνει ομως.

και... συνεχίζεις το σχολιασμό της διαχείρισης... ;)

 

Λέω τώρα, γιατί πραγματικά είναι δύσκολη εποχή για εμένα και δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ περαιτέρω... σορρυ...

 

ΕΔΙΤ: Ουφ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Οταν στο συγκεκριμενο θεμα συζητιεται οτιδηποτε αλλο εκτος απ τον Σαββοπουλο (για τον οποιο συζητησα στην αρχη του θεματος) ΑΥΤΟ μας πειραζει?

Ή απλα το οτι ΔΕΝ πρεπει να λεμε δημοσια τα οφθαλμοφανη?

Δεν το ειπα ενας,πολλοι ειπαν οτι ΑΝ εφαρμοζονται κανονες τοτε να εφαρμοζονται σε ολους. Πραγμα που ουτε συμβαινει,ουτε φαινεται στο ελαχιστο καμια προθεση να συμβει.

Ετσι το νοιζ μικραινει αντι να μεγαλωνει ομως.

 

Εστειλε κανένας Pm σε κανέναν mod ή admin για αυτούς τους λόγους που λες;

 

AN σου χρωστάνε 3000 ευρώ , και πας σε έναν δικηγόρο, και καταθεσει αγωγή υπερ εσου γι αυτόν τον λόγο στο Μονομελές Πρωτοδικείο....θα χάσεις την υπόθεση ΓΙΑ ΤΥΠΙΚΟ λόγο.

Γιατί αρμόδιο είναι το Ειρηνοδικείο.

Και ΟΛΟΣ ο κόσμος θα ξέρει ότι ΝΑΙ ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΝ λεφτα....αλλά τα εχασες.

 

Η "δικαιοσύνη" απονέμεται με κάποιες ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ , οι οποίες υπάρχουν για κάποιους λόγους,

 

Είναι τόσο απλό το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ήμουν πολύ νεότερο μέλος απότους περισσότερους από εσάς, συμφωνώ απόλυτα και επαυξάνω: το bulling από συγκεκριμένο διαχειριστή μέσω PM και η αδυναμία πολιτισμένης συζήτησης που συνεπάγεται η λογοκρισία σε συγκεκριμένα (πρώην) μέλη, εκτός από ξενερωτική, είναι και σφόδρα αντιδημοκρατική.

Χάρηκα πολύ για τη γνωριμία -το πιθανότερο είναι ότι και αυτό το σχόλιό μου θα σβηστεί- σε όσους προλάβουν να το διαβάσουν, καλή συνέχεια.

 

Tamtam,με αφορμή το post σου θα γράψω για την άλλη όψη του νομίσματος που πιθανόν αγνοείς..

 

Προσωπικα,εξαιτιας των δημοσιεύσεων των "συγκεκριμένων(πρώην)μελών" που ανέφερες αλλά κυρίως των δικών σου,εγινα από:ενεργό μέλο->απλός αναγνώστης του forum.

Και δεν εχω κάνει ποτέ "αναφορά σε συντονιστη" σε κάποιο post σου,δεν έστειλα pm να διαμαρτυρηθώ σε κανέναν.

 

O λόγος που με ενοχλούν τα γραπτά σου δεν ειναι γιατι διαπνέονται απο πολιτικό λογο αντίθετο με το δικό μου,αλλά γιατί κατά τη δική μου γνώμη διαπνέονται από κατευθυνόμενο ξύλινο κομματικό λόγο.

 

Είσαι ικανος να ανάγεις σε κομματικη συζήτηση ένα thread για μια πεταλιερα και να πλακωθείς με μέλη και mod.

 

Επίσης οταν γράφεις κάτι τετοια

 

Χάρηκα πολύ για τη γνωριμία -το πιθανότερο είναι ότι και αυτό το σχόλιό μου θα σβηστεί- σε όσους προλάβουν να το διαβάσουν, καλή συνέχεια.

 

σε φαντάζομαι μπροστα στο pc με τα φουσεκλίκια και το κονσερβοκούτι ανά χείρας ;D αναμενοντας την επομενη επίθεση των καπιταλιστών-καταπιεστών-συντηρητικών-ακροδεξιών και ποιος ξέρει τι άλλο mod.

 

Εγώ απλά λυπάμαι όποιον πρέπει να κάνει moderation όταν είσαι on line.

 

Το τελευταίο σχολιό σου δε θα σβηστεί..

Οχι γιατί το λεω εγώ που είμαι άλλωστε ένα απλό μελος,αλλά γιατι κανείς δε σε περιμένει στη γωνία οπως θέλεις να πιστεύεις και κανείς δε σε σβήνει αν δεν παραβιάζεις τους κανονες,πράγμα που δυστυχώς για σένα κάνεις συχνά.

 

Αυτά,απλά για να δεις και μια άλλη διάσταση της αλληλεπιδρασής σου στο forum.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AN σου χρωστάνε 3000 ευρώ , και πας σε έναν δικηγόρο, και καταθεσει αγωγή υπερ εσου γι αυτόν τον λόγο στο Μονομελές Πρωτοδικείο....θα χάσεις την υπόθεση ΓΙΑ ΤΥΠΙΚΟ λόγο.

Γιατί αρμόδιο είναι το Ειρηνοδικείο.

Άστο, εσύ δεν ξέρεις από αυτά. Καλύτερα να τοποθετηθεί ο npap επί του θέματος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλε κανένας Pm σε κανέναν mod ή admin για αυτούς τους λόγους που λες;

 

AN σου χρωστάνε 3000 ευρώ , και πας σε έναν δικηγόρο, και καταθεσει αγωγή υπερ εσου γι αυτόν τον λόγο στο Μονομελές Πρωτοδικείο....θα χάσεις την υπόθεση ΓΙΑ ΤΥΠΙΚΟ λόγο.

Γιατί αρμόδιο είναι το Ειρηνοδικείο.

Και ΟΛΟΣ ο κόσμος θα ξέρει ότι ΝΑΙ ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΝ λεφτα....αλλά τα εχασες.

 

Η "δικαιοσύνη" απονέμεται με κάποιες ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ , οι οποίες υπάρχουν για κάποιους λόγους,

 

Είναι τόσο απλό το θέμα.

 

θα μηνύσω τον δικηγόρο μετά. Εγώ τον πλήρωσα για να με εκπροσωπήσει και αυτός έκανε λάθος στις διαδικασίες. Θα τον καταγγείλω και στον δικηγορικό σύλλογο και μετά που θα τελεσιδικήσει η διαμάχη μας υπέρ μου και κερδίσω και την αγωγή εναντίον του θα περιμένω λίγο καιρό και θα πληρώσω και δυο φουσκωτούς να τον χτυπήσουν. χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Είμαι ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ. χαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Η  "διαχείριση" επέμβαινει ΚΑΙ αυτεπάγγελτα όταν βλέπει κάτι καραμπαμ.

 

Αλλά υπάρχει και η περίπτωση να μην δει κατι.

Εκεί θέλει ΑΝΑΦΟΡΑ στο συντονιστη.

 

Κάποτε σε ένα κλιπ, είδα ένα σχόλιο.

Μου φάνηκε ειρωνικό....και σκέφτηκα να το σβήσω.

 

Περίμενα να δω την αντίδραση, αυτού που δέχτηκε την ειρωνία.

Ισως καποια αναφορά του,

 

Είδα ότι όταν το διάβασε, γελασε και απάντησε κάτι αναλογο....και γελάσανε όλοι μαζί.

 

Φανταζεσαι να έπαιρνα την πρωτοβουλία να το έσβηνα.....πριν το διαβάσει....από μόνος μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η  "διαχείριση" επέμβαινει ΚΑΙ αυτεπάγγελτα όταν βλέπει κάτι καραμπαμ.

 

 

 

 

Αυτο λεμε Λακη μου.

Οτι δεν ειναι ο φουστης ο γιαλος στραβος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου