Προς το περιεχόμενο

NT Show off


NT Nick Trick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαιρετω τη παρεα!!! που εισαι ρε cos? θυμωσες μαζι μου απο κατι? εγω θελω να απαντας στις αναρτησης μου φιλε cos!!! αφου με μιλαει και ο αρχηγος του σαιτ δε θελω τιποτα αλλο!!! dim ευχαριστω για την απαντηση, δεν πινω πλεον μπυρες και ποτα τωρα στα 35. τα κυλα ειναι απο τα χαπια! μικρος επινα χο απο 17-20 και μετα απο δεκα χρονια αποχης το αρχησα στα 30, με γαμ.σε τα μπρικια. κανω θεραπεια και πλεον αν θελουμε να εχουμε καποια προοδο πρεπει να ειμαστε σοβαροι! πιο παλια μπερδεβα τα χαπια με ποτα μπυρες κτλ, τωρα λεω να γινω ανθρωπος. δε με παιρνη να κανω μαλα.ιες στα 35 αν θελω να εχω ονειρα. απο χαπια μη φανταστητε τιποτε το ιδιαιτερο παιρνω οπως πλεον ολοι.😎😇

  • Like 3

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, nickrahm είπε

χαιρετω τη παρεα!!! που εισαι ρε cos? θυμωσες μαζι μου απο κατι? εγω θελω να απαντας στις αναρτησης μου φιλε cos!!! αφου με μιλαει και ο αρχηγος του σαιτ δε θελω τιποτα αλλο!!! dim ευχαριστω για την απαντηση, δεν πινω πλεον μπυρες και ποτα τωρα στα 35. τα κυλα ειναι απο τα χαπια! μικρος επινα χο απο 17-20 και μετα απο δεκα χρονια αποχης το αρχησα στα 30, με γαμ.σε τα μπρικια. κανω θεραπεια και πλεον αν θελουμε να εχουμε καποια προοδο πρεπει να ειμαστε σοβαροι! πιο παλια μπερδεβα τα χαπια με ποτα μπυρες κτλ, τωρα λεω να γινω ανθρωπος. δε με παιρνη να κανω μαλα.ιες στα 35 αν θελω να εχω ονειρα. απο χαπια μη φανταστητε τιποτε το ιδιαιτερο παιρνω οπως πλεον ολοι.😎😇

 

φίλε μου, εγώ όλα αυτά τα λέω μπύρες. Με πιάνεις υποθέτω.

Επειδή λοιπόν γουστάρεις τώρα να είσαι στρεητ και να ροκάρεις και επειδή ΕΧΕΙΣ

κάνει πρόοδο, πρέπει να φροντίσεις και την εικόνα.

 

Συνέχισε

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

το καλύτερο χάπι είναι η ίδια η μουσική και χωρίς παρενέργειες (αν δεν την μπλέξεις με άλλα)...

σου εύχομαι και γω τα καλύτερα...

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

μια συνθεσουλα απο μενα για σας, προχηραντζα... θα μαθουμε που θα παει. περιμενω οποιος θελει αποψης!

 

 

  • Like 1

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Μαζί με το παίξιμο στρώνει και το λουκ και το ίματζ. Εδώ έχουμε εκκολαπτόμενο ροκ είδωλο! Συνέχισέ το και εμείς στηρίζουμε. Καλό καλοκαίρι Νικ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Jet72 είπε

Μαζί με το παίξιμο στρώνει και το λουκ και το ίματζ. Εδώ έχουμε εκκολαπτόμενο ροκ είδωλο! Συνέχισέ το και εμείς στηρίζουμε. Καλό καλοκαίρι Νικ !

και οπως ελεγε και ο MJ thank you so mutch from my bottom of my heart!!!

δεν ξεχναμε τον MJ!!!!!

 

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι είναι εμφανές ότι έχεις πια, μεγαλύτερη άνεση στο παίξιμο.

Αυτό πρέπει να το εκμεταλλευτείς κατάλληλα.

Θέλει αυτοπειθαρχία το πράγμα.

 

Τι εννοώ ...

Μην αναλώνεσαι σε free style παίξιμο στο βίντεο, αυτό κάντο όταν μελετάς.

Για να εκμεταλλευτείς την βελτίωσή σου, βάλτην να δουλέψει (όπως έχεις κάνει και στο παρελθόν).

 

Βάλε τύμπανα να παίζουν, ή κάποιο backing track, και παίξε από πάνω, προσπαθώντας να είσαι μέσα ρυθμικά, παίζοντας μελωδίες ή ριφφ.

Προσπάθησε επίσης (τώρα μπορείς να το κάνεις, αλλά θέλει προσπάθεια) να μην είναι τυχαίες οι μελωδίες ή τα ριφφ.

 

Όταν παίζεις κάτι, προσπάθησε να το θυμάσαι, και μετά από λίγο να το επαναλαμβάνεις (έστω και στο περίπου).

Αυτό δημιουργεί μια συνέχεια στο παίξιμο, το κάνει να ακούγεται συνειδητό/στοχευμένο, και όχι τυχαίο.

Προσπάθα το.

 

Ωραίος ο μάγκας ο Νικ πάντως.

  • Συμφωνώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου