Προς το περιεχόμενο

NT Show off


NT Nick Trick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, nickrahm είπε

fusion ποσο χρωνον εισαι ρε μλκ, εγω 35, εχω μεγαλη απορια???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

Βάλε άλλα 20 στα δικά σου ....

 

 

 

9 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

maxresdefault.jpg

 

Έχω πέσει στο πάτωμα και χτυπιέμαι απ' τα γέλια, άτιμε ....

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε ρε μλκ που εισαι 55, εγω ετσι που σε βλεπω να μηλας μου φαινοσουν για νεοτατο παιδι, ο dim ηξερα οτι μεγαλυτερος απο μενα. τεσπα

  • Ευχαριστώ 1

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, nickrahm είπε

ασε ρε μλκ που εισαι 55, εγω ετσι που σε βλεπω να μηλας μου φαινοσουν για νεοτατο παιδι, ο dim ηξερα οτι μεγαλυτερος απο μενα. τεσπα

Μην τονε ακους. Νεος ειναι.

Εμενα θ ακους. Σεβασμος

Ναι βρε Νικ.

Σε περναω χαλαρα.

Και γιος μου αμα λαχει

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, nickrahm είπε

ασε ρε μλκ που εισαι 55, εγω ετσι που σε βλεπω να μηλας μου φαινοσουν για νεοτατο παιδι...

 

Και όμως είμαι 55 παλικάρι μου.

Αλλά αυτό δεν λέει τίποτα.

Νεότατο παιδί είμαι βρε Νικ. :classic_smile:

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nicktrick, ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΣΕ TIKTOK

 

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Στο tiktok, στο κείμενο δεξιά, μετά από το όνομα του θέματος που παίζεις ΒΑΖΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ TAGS ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ όλος ο χώρος (150)!!!

 

Π.χ.

NT (Led Zeppelin, Stairway To Heaven-solo) cover #nicktricknt #music #guitar #electric #rock #metal #punk #cover #greekmusic #musician #sound #improvisation #κιθαρα #Salonica #ροκ #ηλεκτρικη #κοβερ #Θεσσαλονικη #γκρουπ #μουσικος

Περίπου κατάλαβες με ποιά λογική μπαίνουν τα tags.

 

Μάλιστα το σύστημα όταν τελειώσεις να πληκτρολογείς το tag σου λέει περίπου πόσο πετυχημένο είναι το tag με βάση αριθμό βίντεο. Αν δεν έχει μερικά εκατομμύρια το tag, τότε μην το βάλεις. Τα ελληνικά, βέβαια, θα έχουν πολύ-πολύ λιγότερα..

 

Άλλο: το tik-tok δε συμπαθεί πολύ τα μεγάλα σε μήκος βίντεο κι ας αφήνει τώρα τελευταία μέχρι κάμποσα λεπτά βίντεο να ανεβάσεις! Και κάτω από ένα λεπτό να είναι δεν πειράζει καθόλου.

 

Συχνότητα ανεβάσματος: 1 με 3 την εβδομάδα. Μην αφήνεις εβδομάδα με 0 αλλά ούτε και πάρα πολλά.. Σίγουρα όχι π.χ. 0 - 0 - 10 ανά εβδομάδα, θέλει σταθερό ρυθμό..

 

Άλλο: θα τύχει να ανεβάσεις κάτι και να μείνει στο 0 για πάντα. Το tiktok το κάνει αυτό. Συνεχίζεις σα να μην τρέχει τίποτα..

 

Άλλο: Αν δεν τραβήξει ανέβασμα βίντεο, ΔΕΝ το σβήνουμε. Κάνουμε μικροαλλαγές σε ήχο και εικόνα και το ανεβάζουμε αργότερα σα νέο αλλά αλλαγμένο..

 

Επεξεργασμένο από John Tzinieris
  • Like 1

 

🔇🔇🔇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, John Tzinieris είπε

Nicktrick, ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΣΕ TIKTOK

 

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Στο tiktok, στο κείμενο δεξιά, μετά από το όνομα του θέματος που παίζεις ΒΑΖΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ TAGS ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ όλος ο χώρος (150)!!!

 

Π.χ.

NT (Led Zeppelin, Stairway To Heaven-solo) cover #nicktricknt #music #guitar #electric #rock #metal #punk #cover #greekmusic #musician #sound #improvisation #κιθαρα #Salonica #ροκ #ηλεκτρικη #κοβερ #Θεσσαλονικη #γκρουπ #μουσικος

Περίπου κατάλαβες με ποιά λογική μπαίνουν τα tags.

 

Μάλιστα το σύστημα όταν τελειώσεις να πληκτρολογείς το tag σου λέει περίπου πόσο πετυχημένο είναι το tag με βάση αριθμό βίντεο. Αν δεν έχει μερικά εκατομμύρια το tag, τότε μην το βάλεις. Τα ελληνικά, βέβαια, θα έχουν πολύ-πολύ λιγότερα..

 

Άλλο: το tik-tok δε συμπαθεί πολύ τα μεγάλα σε μήκος βίντεο κι ας αφήνει τώρα τελευταία μέχρι κάμποσα λεπτά βίντεο να ανεβάσεις! Και κάτω από ένα λεπτό να είναι δεν πειράζει καθόλου.

 

Συχνότητα ανεβάσματος: 1 με 3 την εβδομάδα. Μην αφήνεις εβδομάδα με 0 αλλά ούτε και πάρα πολλά.. Σίγουρα όχι π.χ. 0 - 0 - 10 ανά εβδομάδα, θέλει σταθερό ρυθμό..

 

Άλλο: θα τύχει να ανεβάσεις κάτι και να μείνει στο 0 για πάντα. Το tiktok το κάνει αυτό. Συνεχίζεις σα να μην τρέχει τίποτα..

 

Άλλο: Αν δεν τραβήξει ανέβασμα βίντεο, ΔΕΝ το σβήνουμε. Κάνουμε μικροαλλαγές σε ήχο και εικόνα και το ανεβάζουμε αργότερα σα νέο αλλά αλλαγμένο..

 

Ωραιος, χιλια ευχαριστω👍

  • Like 1

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Alex Raptakis είπε

Nick να ξέρεις ότι ο Slash παίζει πάντα ένα ημιτόνιο κάτω όλη την κιθάρα! Δηλαδή η Μι είναι Ρε#!

drop tuning κτλ

2 ώρες πριν, fusiongtr είπε

 

Και όμως είμαι 55 παλικάρι μου.

Αλλά αυτό δεν λέει τίποτα.

Νεότατο παιδί είμαι βρε Νικ. :classic_smile:

Αα θα πρεπει να εχουμε ενα παραπανω σεσβασβο

2 ώρες πριν, John Tzinieris είπε

Nicktrick, ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΣΕ TIKTOK

 

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Στο tiktok, στο κείμενο δεξιά, μετά από το όνομα του θέματος που παίζεις ΒΑΖΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ TAGS ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ όλος ο χώρος (150)!!!

 

Π.χ.

NT (Led Zeppelin, Stairway To Heaven-solo) cover #nicktricknt #music #guitar #electric #rock #metal #punk #cover #greekmusic #musician #sound #improvisation #κιθαρα #Salonica #ροκ #ηλεκτρικη #κοβερ #Θεσσαλονικη #γκρουπ #μουσικος

Περίπου κατάλαβες με ποιά λογική μπαίνουν τα tags.

 

Μάλιστα το σύστημα όταν τελειώσεις να πληκτρολογείς το tag σου λέει περίπου πόσο πετυχημένο είναι το tag με βάση αριθμό βίντεο. Αν δεν έχει μερικά εκατομμύρια το tag, τότε μην το βάλεις. Τα ελληνικά, βέβαια, θα έχουν πολύ-πολύ λιγότερα..

 

Άλλο: το tik-tok δε συμπαθεί πολύ τα μεγάλα σε μήκος βίντεο κι ας αφήνει τώρα τελευταία μέχρι κάμποσα λεπτά βίντεο να ανεβάσεις! Και κάτω από ένα λεπτό να είναι δεν πειράζει καθόλου.

 

Συχνότητα ανεβάσματος: 1 με 3 την εβδομάδα. Μην αφήνεις εβδομάδα με 0 αλλά ούτε και πάρα πολλά.. Σίγουρα όχι π.χ. 0 - 0 - 10 ανά εβδομάδα, θέλει σταθερό ρυθμό..

 

Άλλο: θα τύχει να ανεβάσεις κάτι και να μείνει στο 0 για πάντα. Το tiktok το κάνει αυτό. Συνεχίζεις σα να μην τρέχει τίποτα..

 

Άλλο: Αν δεν τραβήξει ανέβασμα βίντεο, ΔΕΝ το σβήνουμε. Κάνουμε μικροαλλαγές σε ήχο και εικόνα και το ανεβάζουμε αργότερα σα νέο αλλά αλλαγμένο..

 

θα τα εφαρμωσοσω

  • Like 1

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, nickrahm είπε

 

Αα θα πρεπει να εχουμε ενα παραπανω σεσβασβο

 

 

Ούτε κατά διάνοια.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, nickrahm είπε

 

Αα θα πρεπει να εχουμε ενα παραπανω σεσβασβο

 

 

 

στο βρόντο μιλάω....

άλλος παίρνει τα εύσημα....🥸

  • Χαχα 3

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου