Προς το περιεχόμενο

Παμε Τουμπάι (δεν φτάνουν για Χαβάη) Νέο κομμάτι


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διδακτικό μου φάνηκε το παρόν thread από τα μηνύματα που γράφτηκαν. Όταν άκουσα το "Ντουμπάι" από τον lambrogg απλά γέλασα. Δεν ήξερα κι ότι η Πρωτοψάλτη είχε κάνει τέτοια επανεκτέλεση... που ζω?  :-[

 

Βέβαια μπήκα λίγο youtube να ακούσω και την αυθεντική εκτέλεση που τραγουδάει η Tanya Stephens και έπεσε το μάτι μου πάνω στα σχόλια (που ήταν ελληνικά). Κάποια από αυτά έλεγαν τα εξής:

{kala pos na to eklepse auti apo tin protopsalti afou den tin kseroun tin protopsalti stin ameriki alla kai to elliniko teleio einai kai ayto

 

Wraia, tin prwtopsalti tin psaxnei idi o Nickelback kai alloi, twra 8a tin psaxnei kai i Tanya. Kai ama tin vrei kiolas 8a ginei paniguri!

 

 

ths leipei ena donti...hahah!!!!}

 

κτλ... (χαιχιαχιι κάπου εκεί πέτυχα κι ένα σχόλιό σου lambrogg, πρέπει να σε έχει πορώσει αυτό το θέμα ;D)

 

 

Πάντως ποιος έκλεψε από ποιον και γιατί, λίγο με απασχολεί. Πιστεύω σε όλους μας αρέσουν τα πολλά λεφτά κι αν μπορείς να τα βγάλεις με το αζημίωτο (κάνοντας επανεκτέλεση της επανεκτέλεσης με νόμιμο, στα σημερινά δεδομένα, τρόπο) ίσως και να χαίρεσαι στη τελική για τα λεφτά που θα έχεις για 10 ταξίδια στη Ντουμπάι. Δε βρίσκω κάτι κακό σε αυτό.

 

Αλλά όλα αυτά δεν έχουν σχέση με την μουσική έμπνευση. Πιστεύω ότι αυτά έχουν σχέση με την μουσική βιομηχανία. Δε ξέρω πώς δουλεύει αλλά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένη που μας έδωσαν πάλι αναμασημένη τροφή.

 

Όπως και να έχει το "Ντουμπάι" και το "Χαβάη" έχουν ένα κοινό. Δεν έχουν σχέση με την μουσική έμπνευση. Το ένα έγινε για λεφτά, το άλλο για πλάκα.

www.travelforum.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 100
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όπως πάντα η Μαριάνα μας βάζει στη θέση μας με λίγα και σωστα λόγια.

 

Εγώ μάγκες δεν αντέχω άλλο.

 

ΜΑΡΙΑΝΑ ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ?

 

GenImage.ashx?Type=WB&Path=WB-008%5CPic-01.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λάμπρο τι είναι αυτά?  >:(

Είχε υποσχεθεί ότι θα πάρεις την ξαδέρφη μου και μάλιστα είχες έρθει και είχες δώσει λόγο.

 

Τότε μάλιστα, ο θείος μου σου είχε δώσει ένα κουρδιστήρι behringer με καινούρια μπαταρία.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρε χαρίλατρε παντρεμένος δεν είσαι?Κρατάς απ' το σόι της ξαδέρφης σου?Πώς την πάλεψε η γυναίκα σου ρε συ απορώ :P

Τί χρώμα παιδιά κάνατε?Βγήκαν καλά ή μαζέψανε στο πλύσιμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάμπρο τι είναι αυτά?  >:(

Είχε υποσχεθεί ότι θα πάρεις την ξαδέρφη μου και μάλιστα είχες έρθει και είχες δώσει λόγο.

 

Τότε μάλιστα, ο θείος μου σου είχε δώσει ένα κουρδιστήρι behringer με καινούρια μπαταρία.

 

 

 

καλα είστε πολύ ομορφόσογο τελικά.

 

Μαριάνα ο herilatron ψεύδεται ασύστολα. Δεν έχω κανένα κουρδιστήρι. Εγώ εσένα θέλω και χωρίς προίκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως πάντα η Μαριάνα μας βάζει στη θέση μας με λίγα και σωστα λόγια.

 

Εγώ μάγκες δεν αντέχω άλλο.

 

ΜΑΡΙΑΝΑ ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ?

 

 

 

μπιχ δε μπορώ  :P

www.travelforum.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπιχ δε μπορώ  :P

 

Τώρα με πλήγωσες θανάσιμα. Θα πάω να πέσω απο το μπαλκόνι.

 

Διαθήκη:

 

Στον trigga αφήνω την κιθάρα με τους EMG μπάς και γίνει άνθρωπος + τo pc μου.

Στον Vartani αφήνω τον υπόλοιπο μου εξοπλισμό.

 

Τα υπόλοιπα να μπουν σε πλειστηριασμό και τα έσοδα να διατεθούν για την ανάπτυξη του noiz.

 

Αντίος μουτσάτσος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου