Προς το περιεχόμενο

Journey


Προτεινόμενες αναρτήσεις

(και ποιά είναι αυτή η Βαγγελία;!!!!! - οι μπαμπάδες καταλαβαίνουν...)

 

Και οι καμμενοι καταλαβαίνουμε :D σιγουρα καμμια γελοια το παρασυνθημα. :D

 

εεεεεεεεεεεελλλλλλααααααααααααααα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!

Και σε είχα παρεξηγήσει... :) :) :) :)

 

Αν και είναι ΔΙΣΚΑΡΑ έχω αρρωστήσει...δε μπορώ άλλο.....2615446 φορές την ημέρα το ακούω!!!

 

MAZOO AND THE ZOO RULZZZZZZZ.......

Ρε φίλε τόσο μικρός στα βάσανα;

 

Μιχάλη σορρυ για το ποστ...το χ@σαμε τελείως!!!!!

 

(καινουργια υπογραφη......)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Welcome to Noiz

 

Aν νομίζεις ότι αυτό είναι το Noiz, τότε γιατί εξακολουθείς να ποστάρεις; (μια όχι και τόσο κομψή έκφραση της διαφωνίας μου)

 

Ακόμη κι όταν συμβαίνει αυτό από διάφορους, οι λύσεις είναι δυο: (α) Να μην παίρνει κάποιος τόσο θρησκευτικά την "πατρότητα" ενός θρεντ, (β) Να τους παροτρύνει ευγενικά να σταματήσουν, αν βεβαίως δεν έχει πάρει ήδη τις απαντήσεις που θέλει. Ανοιχτό φόρουμ είναι, όχι πριβέ επιστημονικό newsgroup.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Welcome to Noiz

Aν νομίζεις ότι αυτό είναι το Noiz, τότε γιατί εξακολουθείς να ποστάρεις; (μια όχι και τόσο κομψή έκφραση της διαφωνίας μου)

 

Μια όχι τόσο κομψή έκφραση της δικιάς μου διαφωνίας θα ήταν να σου πω: "εσύ τι ζόρι τραβάς για το τι κάνω εγώ;"

Αλλά δεν θα το κάνω. Γιατί δεν σε ξέρω και δεν με ξέρεις και μπορεί να παρεξηγηθείς.

 

Θα σου πω όμως ότι το Noiz με όλα τα ελαττώματα του είναι ένα από πιο ωραία φόρουμ που έχω επισκεφθεί. Αυτό, βέβαια, δεν μειώνει τα ελαττώματά του, τα οποία υπάρχουν και κάθε νέος χρήστης θα πρέπει να τα λαμβάνει υπ'όψιν του αν θέλει να γίνει μέλος της παρέας. Από τα πρώτα ποστς που έκανα εγώ ήταν για τη χρήση έβενου στην ταστιέρα, το οποίο έγινε ενα ακόμη θρεντ για "κουρδισμένα ξύλα". Κι όμως είμαι ακόμα εδώ...

Φιλικά.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μόνο τους Journey δεν έχει θέμα το topic.  :-\ :-\

 

Χαλάρωσε κι απόλαυσέ το... Έτσι είναι αυτά. Σήμερα σου πηδάει το τόπικ κάποιος, αύριο θα πηδήξεις εσύ το τόπικ κάποιου άλλου...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω οτι το forum υπάρχει για να συζητάμε τις απόψεις μας, τις απορίες μας, τις προσωπικές μας εμπειρίες και όχι να πηδάμε ο ένας το topic του άλλου.

 

Συμφωνείτε?  ??? ???

Ioannina! The best city in this f@ckin' world!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου