Προς το περιεχόμενο

μα καλα τι κανει ο τυπος;


warrel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το λέω γιατί θα ήταν μεγάλη μου τιμή να με ενσαρκώσει ως χαρακτήρα ο Κώστας Μακέδος ή ο Μάρκος Λεζές, αν σκέφτεσαι κάποιο videotape δρώμενο.

 

Έχω ήδη μιλήσει με τον Μάρκο αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο ακόμη.

2ος υποψήφιος για την ενσάρκωσή σου είναι ο Τάσος Προύσαλης:

 

image.php?u=185&dateline=1163683939

 

 

Παράλληλα έχε το νου σου και για τη δική μου αναζήτηση, επείγομαι.

 

Μην αγχώνεσαι, κάποιον έχω στο μυαλό μου...

 

PICT0083.jpg

 

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν αναφέρει τη μέγιστη Λίντα Γίγα, η βιβλιογραφία του κρίνεται επιεικώς ανεπαρκής...

 

 

καλα χαλαρα η Ασικη ειναι 10 level πανω ομως.

'Μη το ποσταρεις αυτο εξαρχε... μηηηηη!!!!΄ωχ μου ξεφυγε :-\

 

http://www.youtube.com/watch?v=yAddh3zIz3M

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φουντώνω, φουντώνω!

 

Αν οι πιό "κουλτουριάρικες" σκέψεις σου αποτύχουν, play it safe: Μίλα με τον Στηβ Ντούζο aka Μπίλια.

 

 

(Καλός κι ο Προύσαλης, αλλά ολίγον αδυνατούλης για να με ενσαρκώσει. Λέω τώρα, λόγος δε μου πέφτει)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ offtopic βγηκαμε.Ο τυπας στο video αυτο που επαιζε το θεωρει μουσικη αυτο το ΠΡΑΓΜΑ?Βαζω στοιχημα πως οι shreddαδες θα υποκλινονται στην "ανωτεροτητα"του.Ποια ανωτεροτητα μωρε?Τεχνικη και παλι τεχνικη ειναι αυτο και 18αρα την ημερα "προπονηση"(γιατι κατι τυποι σαν αυτον μπερδευουν την μουσικη με τον αθλητισμο)Μου θυμιζει κατι ασχετους που νομιζουν πως η ταχυτητα σου δινει αυτοματα την ταμπελα "καλος παικτης"

 

 

  Ποτε μου δε θα ηθελα να παιξω ετσι.Αυτοι οι τυποι χτυπανε 18αρα την ημερα κανοντας ολα αυτα τα κουλα και εναν ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΣΜΟ με 7 νοτες ΔΕ μπορουν να κανουν.Προσφατα μια καφετερια εδω στο Ξυλοκαστρο εκανε διαγωνισμο κιθαρας για χομπιστες.Κανανε κοντρα ανα 2.Ο καθε παικτης ειχε 5 λεπτα στη διαθεση του.Τους επιτρεποταν να παιζουν ΟΤΙ ηθελαν.Κριτικη επιτροπη ηταν καποιοι παλαιμαχοι παικτες απο τη δεκαετια του 70 και του 80 που παιζανε εδω στην πολη μου.Φυσικα εγω δεν ελαβα μερος γιατι διαγωνισμοι τυπου "καλυτερος κιθαριστας" ειναι για τη μοστρα.....

 

  Το μεγαλυτερο ατομο σε ηλικια ηταν 18 ετων.ΟΛΟΙ τους αρχισανε το παπαδαριο και κανανε arpeggios+sweeps+tapping σε extreme ταχυτητα εννοειται(ωδειακα ατομα , κλειστομυαλα με "κλασσικη" παιδεια οπως λενε).Και το αποτελεσμα?ΚΑΝΕΝΑΣ δεν κερδισε.Ο "αρχηγος" της επιτροπης τους ειπε "μαθετε να παιζετε μουσικη" και νικητης δεν υπηρξε.Το επαθλο ηταν μια μεξικανα strat.

 

 

Sorry για το επιθετικο μου ποστ αλλα δεν αντεξα!!!! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

π.Προσφατα μια καφετερια εδω στο Ξυλοκαστρο εκανε διαγωνισμο κιθαρας για χομπιστες.

 

 

 

στη flight πας? γιατι ειμαι και εγω απο9 το ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου