Προς το περιεχόμενο

μα καλα τι κανει ο τυπος;


warrel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι playloud, αλλά απ' όσο θυμάμαι κανείς δεν έθαψε τους shredders ή τους παίκτες με υψηλή τεχνική γενικότερα στο παρόν thread. Τα σχόλια αφορούσαν αποκλειστικά τον καραγκιοζοπαίχτη του κλιπ και την επιλογή του να δημοσιοποιήσει τις μουσικές του πορδές μέσω του YouTube. Τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιες μια γουλια καφε, διαβασε ΚΑΛΥΤΕΡΑ αυτο που ειπα και τα λεμε.....

 

Σε διαβασα μια χαρα, μην εχεις αγωνια οτι δεν σου δινω ολη μου την προσοχη :)

 

Δεν ξερω αν ο ανθρωπος που ανακατευει τα χρωματα γρηγορα σαν αναδευτηρας μπορει να ζωγραφισει και καλα (μπορει να ειναι θαυμασιος ζωγραφος), ουτε ξερω αν για να ζωγραφισεις ολοκληρωμενα πρεπει να εχεις και ταχυτητα.

 

Αλλο σου λεω... αν μπορεις να ζωγραφισεις, αν θεωρεις οτι κατι τελικα κατεληξες να φτιαχνεις με τις μπογιες μετα απο την ενασχοληση σου και θες να το μοιραστεις με τον πλανητη, τοτε γυρνας σε βιντεο κατι που εχει αξια για σενα: εναν πινακα σου, την διαδικασια δημιουργιας του, πως εκανες ακριβες αντιγραφο ενος γνωστου πινακα, κατι τετοιο. Οχι το  ποσο γρηγορα γυρνας σαν αναδευτηρας τα χρωματα στον κουβα... Αυτο μου κανει παρα πολυ αστειο...

 

Μακαρι η ταχυτητα του να του χρησιμευσει σε κατι. Δεν τιθεται θεμα οτι ειναι ενα εξτρα εργαλειο, ενα εξτρα μεσο εκφρασης. Αρκει να εχει κατι να εκφρασει. Ειναι σαν το ρεκορ Γκινες για το μεγαλυτερο κοκορετσι κλπ. Νταξ, μεγαλη ποσοτητα, αμολυσανε πολλα κιλα κρεας ανα ωρα, εντυπωσιακο , γελασαμε, το φωτογραφισαμε, περασε η ωρα κλπ...αλλα τελικα πρεπει και να τρωγεται, γιατι το κατοχικο συνδρομο να μπουκωθουμε με 10 κιλα κοκορετσι να παρουμε και για το σπιτι δεν ειναι τεχνη... Αυτο που ακουσα ρε παιδι μου ΔΕΝ τρωγεται, γρηγορο η αργο...

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να μιλησω και για αυτα με την Φεραρι...

 

Αν η Φεραρι θεωρει οτι μετα απο την μακροχρονη ενασχοληση της με τα αυτοκινητα εβγαλε κατι που αξιζει, και θελει κατι να δειξει, λογικα θα δειξει οτι καλο εχει. Ενα ολοκληρωμενο αμαξι, το εσωτερικο του, το φινιρισμα του, την ασφαλεια, το ντιζαιν... ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ του κινητηρα της (μεσα σε ολα).

 

Το να δειχνεις ενα γυμνο αμαξωμα, χωρις πορτες, αεροσακους, κοντερ, ντιζαιν να τρεχει σα φουστης χωρις λογο δεν ειναι κατι απο μονο του. Ισα ισα που δειχνει φτωχια ... Καπως ετσι το αντιλαμβανομαι το βιντεο. Δεν σνομπαρω την ταχυτητα του ανθρωπου, απλα μου φαινεται τοσο ματαιο απο μονο του αυτο που θελει να μας δειξει...

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι πιστεύω ότι "περι ορέξεως κολοκυθόπιτα" άλλος τη βρίσκει με 1 νότα το λεπτο και άλλος με 10000 το δευτερόλεπτο,άλλος με μελωδικά-του ΩΔΕΙΟΥ :P και άλλος με "σάπια"-είτε shred είτε avand-gardoειδή παιξίματα!τώρα για το αν αυτό είναι μουσική η υπόθεση σηκώνει τσιγάρο :P(...και πολύ συζήτηση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαααα, καθόλου συζήτηση δε σηκώνει...

Κοίτα, δες τον τίτλο του thread...

Δεν είπε κάποιος "ακούστε ένα φοβερό κομάτι που μου άρεσε / συγκίνησε / θαύμασα / εμπνεύστηκα κλπ κλπ", αλλά είπε "μα καλά, τι κάνει ο τύπος..." σα να μιλάμε για ζογκλέρ ή εκπαιδευμένη μαϊμού.

Οπότε, αν ούτε αυτός που άνοιξε το thread (εκφράζοντας παράλληλα το θαυμασμό του) δεν το συζητά σα μουσική, δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να σκοτιστώ εγώ (ή οποιοσδήποτε άλλος). Είναι λίγο σα να ψάχνουμε να βρούμε χορό παρακολουθώντας γυμναστικές επιδείξεις.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαααα, καθόλου συζήτηση δε σηκώνει...

Κοίτα, δες τον τίτλο του thread...

Δεν είπε κάποιος "ακούστε ένα φοβερό κομάτι που μου άρεσε / συγκίνησε / θαύμασα / εμπνεύστηκα κλπ κλπ", αλλά είπε "μα καλά, τι κάνει ο τύπος..." σα να μιλάμε για ζογκλέρ ή εκπαιδευμένη μαϊμού.

Οπότε, αν ούτε αυτός που άνοιξε το thread (εκφράζοντας παράλληλα το θαυμασμό του) δεν το συζητά σα μουσική, δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να σκοτιστώ εγώ (ή οποιοσδήποτε άλλος). Είναι λίγο σα να ψάχνουμε να βρούμε χορό παρακολουθώντας γυμναστικές επιδείξεις.

Ακριβως ρε συ...

 

Βλεπουν τον γυμναστη που μετα απο απειρες ασκησεις κανει το σωμα του ο,τι θελει, εξαρθρωνει τους ωμους του, περναει το ποδι πισω απο το κεφαλι κλπ και βιντεοσκοπει τα ζογκλερικα του... Το σωμα του εχει ολα τα specs του ανθρωπου-λαστιχο. Και μετα κανουν το λογικο αλμα: Πω, σκεψου τον να χορευε τωρα βαλς... Θα ηταν φοβερος. Με τετοιο ευλιγιστο σωμα τι να του πουν οι χορευτες?

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Anyway ατομα, εγω ΔΕΝ εγραψα για να υπερασπιστω τον χατζατζαρη του video (γι αυτο ειπα διαβαστε καλυτερα ΤΙ εγραψα). Κι εγω τον θεωρω υψιστο καραγκιοζη, σαφως η ταχυτητα απο μονη της δεν λεει απολυτως τιποτα, σαφως, σαφως, σαφως.....

Ο λογος που εγραψα ειναι για να δωσω +1 στα γραφομενα του heretic περι "αλεπους" και "κρεμασταριων" και ΟΧΙ για τον συγκεκριμενο παιχτη, τον συγκεκεριμενο δεν τον βρισκω ΚΑΝ ΚΑΚΟ, ειναι below...

 

Ομως οπως ειπα και στο πρωτο μου ποστ (και μιλωντας γενικα), αλλο να ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ να ΜΗΝ παιζεις γρηγορα (και να μπορεις) και αλλο να το σνομπαρεις, μην μπορωντας να παιξεις γρηγοροτερα απο τον (αγαπημενο μου) Αστραχαν.... ;)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομως οπως ειπα και στο πρωτο μου ποστ (και μιλωντας γενικα), αλλο να ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ να ΜΗΝ παιζεις γρηγορα (και να μπορεις) και αλλο να το σνομπαρεις, μην μπορωντας να παιξεις γρηγοροτερα απο τον (αγαπημενο μου) Αστραχαν.... ;)

 

Να ρωτήσω κάτι; Eσύ πού θα το καταλάβεις αν μπορεί ή όχι ο άλλος;

 

Δλδ αν έχεις έναν κιθαρίστα που σου αρέσουν πολύ αυτά που παίζει, για να τον εγκρίνεις θα τον απαγάγεις, θα του δώσεις μια σούπερστρατ και με το πιστόλι στον κρόταφο θα του πεις να παίξει Μάλμστιν, Μπάτιο ή Γκίλμπερτ; Kι αν δεν τα καταφέρει θα τον απορρίψεις;

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου