Προς το περιεχόμενο

Feedback αγοραπωλησιων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επίσης βλέπω οτι η αξιολόγηση στον evris έχει σβηστεί ενώ εγώ την έχω κανονικά..

 

Δηλαδή έγινε δικαστήριο και βγήκα ένοχος έτσι..?  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Επίσης βλέπω οτι η αξιολόγηση στον evris έχει σβηστεί ενώ εγώ την έχω κανονικά..

 

Δηλαδή έγινε δικαστήριο και βγήκα ένοχος έτσι..?  :)

 

Επίσης (sic) βλέπω ότι δεν διαβάζεις προσεκτικά.

 

Έσβησα και τις 2 αξιολογήσεις.

Σκεφτείτε πριν ξαναγράψετε.  :)

 

Η γνώμη μου είναι ότι δεν έχεις (και δεν πρέπει) να να γράψεις κάτι εναντίον του evris εν προκειμένω.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε evri παρόλο που είπαμε να δώσουμε τέλος και επικοινωνήσαμε και με πμ

μετά απ' τα post εδώ, βλέπω οτι μάλλον τέλος δε θες να δώσεις...

(αν θες απάντησε μου και στο τελευταίο πμ που σου έστειλα..)

Ελεος ρε συ... το θεμα εχει τελειωσει... νομιζω οτι ειναι προφανες οτι κανεις δεν ασχολειται πια με το ζητημα, στην πλακα το εχουμε ριξει πια... παει περασε... rosewood vs maple, tonelab vs πεταλακια, πως το λενε ...

 

 

 

Αυτό που έχω να πω εγώ είναι οτι τσάμπα μου βγήκε το όνομα μόνο κ μόνο

επειδή ο evris δεν έκανε τη δουλεία που ήθελε...

Σβηστο γμτ ρε Χαριλατρε το feedback μου απο τον ανθρωπο να τελειωνουμε. Παραδινομαι :) Tonelab rulz!

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, ας σημειώσω κάτι στοιχειώδες κ. Alexisgt: υπάρχουν και τα νετκαφέ.  ::)

 

Εγώ στην μοναδική μου αγοραπωλησία μέσω Noiz (που έγινε όταν ήρθα για λίγες μέρες Ελλάδα γιατί κανονικά μένω εξωτερικό) χρησιμοποιούσα όσο συχνότερα μπορούσα netcafe γιατί

 

(α) ήταν απαραίτητα για τα επαγγελματικά μου emails (δεν έχω ίντερνετ στο ελληνικό σπίτι),

(β) ήταν απαραίτητα για να τσεκάρω τα pm μου στο Νόιζ λόγω της αγγελίας (και μιας άλλης που πήγα να χτυπήσω αλλά ενημέρωσα ΕΓΚΑΙΡΩΣ τον πωλητή ότι μετά λύπης μου δεν θα προχωρήσω).

 

Ούτε που θα είχα διανοηθεί να παραμένω έκθετος είτε σαν πωλητής, είτε σαν αγοραστής χωρίς να δίνω σημεία επαφής. Κι αν έπρεπε να πάω στο Βόρειο Πόλο που θα ήμουν αποκομμένος από πολιτισμούς και ιντερνέτια, θα έλεγα "σόρι, πάω στο άκρο του κόσμου" και ΔΕΝ θα συμμετείχα σε καμιά αγοραπωλησία.

 

Οπότε, εν κατακλείδι, είναι φανερό για μένα ότι ο λάκκος της φάβας είναι στη δικιά σου μεριά.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πιστεύω οτι αυτά τα post έχουν γίνει για ανούσιο λόγο. δεν υπάρχει κάτι το μεμπτό στο οτι ο alexisgt  άλλαξε γνώμη και δεν ενημέρωσε. και εμένα μου χει γίνει παρα πολλές φορές και δεν είχα κανένα πρόβλημα ... δικαίωμα του είναι.δεν είναι οτι πιο ευγενικό αλλά δεν είναι λόγος για αρνητική αξιολόγηση. 

 

και στο φινάλε φιλε evris, απ τη στιγμή που δε μιλήσατε καν στο τηλ δείχνει μάλλον οτι απ την αρχή το ενδιαφέρον του δεν ήταν "πραγματικό"...

 

εκτός αν είχατε κανονισει ραντεβού και σε έστησε ,οπότε όλο το δίκιο είναι με το μέρος σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να τον αφήσουμε δεμένο σε ένα δέντρο στο κέντρο ενός παρθένου ελληνικού δάσους, οπότε αν αρπάξει φωτιά το δάσος και καεί και εκείνος μαζί σημαίνει ότι είναι ένοχος αν δεν καεί ούτε αυτός ούτε το δάσος και ειδικά αύγουστο μήνα ε τότε μόνο αθώος μπορεί να είναι.

 

Αν και εδω που τα λέμε τον βλέπω να καίγεται... ;D

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να τον αφήσουμε δεμένο σε ένα δέντρο στο κέντρο ενός παρθένου ελληνικού δάσους, οπότε αν αρπάξει φωτιά το δάσος και καεί και εκείνος μαζί σημαίνει ότι είναι ένοχος αν δεν καεί ούτε αυτός ούτε το δάσος και ειδικά αύγουστο μήνα ε τότε μόνο αθώος μπορεί να είναι.

 

Αν και εδω που τα λέμε τον βλέπω να καίγεται... ;D

 

offtopic,

 

welcome back  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου