Προς το περιεχόμενο

Feedback αγοραπωλησιων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι κρίμα πάντως να δημιούργουνται εντυπώσεις...

 

Μονο που δεν μας ειπες ΠΟΙΟΣ τις δημιουργει. Φιλε εισαι απιστευτος....

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

ΟΚ.

Νομίζω ακούστηκαν και οι δύο πλευρές.

Λύντοντας μία απόρρητη εξίσωση (από τα απόκρυφα του μεγάλου κινέζου σοφου Τσάντις-Μεν) βρήκα ότι θα χρειαστούν περίπου 1217 posts μέχρι να σταματήσει ο καθείς να υποστηρίζει το δίκιο του από την πλευρά του.

 

Θα έλεγα να  "το κόψουμε" εδώ.

Τι λέτε?

:)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε χαριλατρε, ποια δηλαδη ειναι η ΑΛΛΗ μερια?

Μηπως κι εσεις με τα "γαλονια" που εχετε πρεπει να κανετε και τιποτε αλλο εκτος απο το λουκετο?

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ.

Νομίζω ακούστηκαν και οι δύο πλευρές.

Λύντοντας μία απόρρητη εξίσωση (από τα απόκρυφα του μεγάλου κινέζου σοφου Τσάντις-Μεν) βρήκα ότι θα χρειαστούν περίπου 1217 posts μέχρι να σταματήσει ο καθείς να υποστηρίζει το δίκιο του από την πλευρά του.

 

Θα έλεγα να  "το κόψουμε" εδώ.

Τι λέτε?

:)

 

 

Εγω το σταματαω εδω. Κριμα γιατι δεν μου αφηνεις τον χρονο να γραψει και ο αλλος "υποψηφιος πωλητης" που επαθε το ιδιο, να σιγουρευτουμε (και εγω μαζι) οτι δεν τα φανταζομαι και οτι το εχει περασει και αλλος, καρμπον το ιδιο, με τον ιδιο ...

 

Παντως οποιος περασει απο Νεα Μακρη θα με αναγνωρισει ευκολα. Ειμαι ο τυπος που κουβαλαει μεσα στον ηλιο δυο παιδια και ενα αμερικαν τρεμολο  ;D

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πάντως δεν βλέπω γιατί φτάνουμε εδώ.

Πολύ απλά μπορεί να γίνει καταγγελία της αξιολόγισης μέσω του συστήματος και να λυθεί από τον admin το θέμα.

Αναφέρεται στο http://www.noiz.gr/index.php?topic=157527.20

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρνητικά θα αξιολογήσω κάποιον που θα μου πουλήσει κάτι και

θα είναι σκάρτο σε σχέση μ'αυτο που μου είχε πει...

 

Δε θα τρέξω να τον "μαυρίσω" επειδή δε μου έκατσε αυτό που ήθελα να κάνω...

Χωρίς να μπαίνω πιο "βαθειά" στο θέμα, θα αναφέρω ότι αυτό που λες εδώ είναι λάθος. Αξιολογείς τον πωλητή/αγοραστή, όχι το προϊόν. Μέρος της αξιολόγησης έχει να κάνει με το κατά πόσο ο άλλος είναι συνεννοήσιμος, ευγενικός κλπ. Σε όλα τα αντίστοιχα sites ανά τον κόσμο (με πρώτο και καλύτερο το ebay) θα είχες φάει negative μετά από τέτοια συμπεριφορά (που αν τελικά μπορούσες να τη δικαιολογήσεις ΕΠΑΡΚΩΣ μπορεί και να το κάνατε delete αργότερα). Αλλά ΣΙΓΟΥΡΑ θα έτρωγες τρελλό negative, δεν το συζητάμε αυτό. Και στην τελική δεν είναι και περίεργο. Όταν εγώ πουλάω κάτι γιατί χρειάζομαι λεφτά, μου λες "κάτσε θα το πάρω εγώ" και μετά εξαφανίζεσαι δεν καταλαβαίνεις ότι μου κάνεις ζημιά; ΠΡΟΦΑΝΩΣ και είναι θέμα προς αξιολόγηση ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στο ebay πρόσφατα καταργήθηκε η δυνατότητα της αρνητικής αξιολόγησης από τον πωλητή νομίζω, και το επιχείρημα ήταν να μην φοβούνται οι αγοραστές να καταγγέλουν τους ασυνείδητους πωλητές...

 

http://pages.ebay.com/help/feedback/feedback.html

 

βέβαια, εδώ έγινε το ακριβώς αντίθετο, αλλά έτσι, το παραθέτω...

 

νομίζω ότι σε τέτοιες περιπτώσεις, καλό θα είναι, εσείς, οι mods-admins etc.. να κρατάτε μία λιγότερο ουδέτερη στάση...έτσι δείχνετε πρόθυμοι να προστατέψετε τα πολλά μέλη του forum και να διατηρήσετε την αξιοπιστία του... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου