Προς το περιεχόμενο

Ετσι παίζονται οι Nirvana!


philippos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 144
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Άλλο ρε παιδιά μια σχολική παράσταση πάει και έρχεται και κανένα πρόβλημα στην τελική.Αλλά επιμένω δεν είναι άσχημο να ενθαρρύνουμε κάποια παιδιά που δεν έχουν ύφεση στην μουσική με αποτέλεσμα  όταν αρχίσουν να μεγαλώνουν και συνεχίζουν το ίδιο τροπάρι μουσικά καταλήγουν  να τους πάρουν με τις ντομάτες κάποια στιγμή(αναφέρομαι σε πάροδο χρόνου).Τι ψυχολογία θα έχουν αυτά τα παιδιά όταν μεγαλώσουν, που ένιωθαν ευτυχισμένα στο ψεύτικο κόσμο που είχαν φτιάξει οι γονείς ή οποιοσδήποτε άλλος  και ξαφνικά αρχίζουν να αντιλαμβάνονται ποια είναι η πραγματικότητα.Σε αυτό αναφέρομαι και μόνο  πιστεύοντας  ότι είναι ένα πολύ σημαντικό κομμάτι.Εξάλλου δεν μπορούμε να γίνουμε όλοι μουσικοί σε αυτόν τον κόσμο ;).

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι η πληρης γελοιοποηση χρηστοαρχοντατηςκιθαρας?

θα μας εξηγησεις γιατι προβαινεις σε τετοιους χαρακτηρισμους στο 5ο σου ποστ ενω δε μας εχεις δωσει ακομη δειγματα γραφης για το ποιος εισαι και τι πρεσβεβεις εδω μεσα?

Παιδια! το ασκοπο αυτο thread σε καποια φαση απεκτησε νοημα και εγινε αφορμη για μια ωραια συζητηση , αλλα καποιοι δε το καταλαβανε και θελουν να τις βγαλουμε να τις μετρησουμε .

Κριμα .

Παντως κωστας79 το σπιτι μου εχει πλακα απο πανω και ειναι λιγο ζεστο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι η πληρης γελοιοποηση χρηστοαρχοντατηςκιθαρας?

θα μας εξηγησεις γιατι προβαινεις σε τετοιους χαρακτηρισμους στο 5ο σου ποστ ενω δε μας εχεις δωσει ακομη δειγματα γραφης για το ποιος εισαι και τι πρεσβεβεις εδω μεσα?

Παιδια! το ασκοπο αυτο thread σε καποια φαση απεκτησε νοημα και εγινε αφορμη για μια ωραια συζητηση , αλλα καποιοι δε το καταλαβανε και θελουν να τις βγαλουμε να τις μετρησουμε .

Κριμα .

Παντως κωστας79 το σπιτι μου εχει πλακα απο πανω και ειναι λιγο ζεστο. :)

 

H πληρης γελοιοποιηση ειναι οτι βγαινουν 3 παιδια και δεν ξερουν τι παιζουν. Αυτος που κραταει την κιθαρα (δεν θα τον πω κιθαριστα) χανει το ρυθμο συνεχεια και αυτο το riff ειναι πανευκολο, αυτος που παιζει ντραμς μια απο τα ιδια, και η κοπελα δεν εχει φωνη. Ουτε για δειγμα. Αυτη ειναι η πληρης γελοιοποιηση.

You don't wanna mess with the best, do you?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως κωστας79 το σπιτι μου εχει πλακα απο πανω και ειναι λιγο ζεστο. :)

 

Είσαι και πλακατζής δηλαδή.  ;D

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χε χε σωστα :)

 

πριν chrisguitarmaster νομισα οτι εννουσες γελοιοποιηση εμας που μαλωνουμε και τα σχετικα . μαλλον εχω την μυγα...

Εχω αδεια σημερα , παω για καφε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χε χε σωστα :)

 

πριν chrisguitarmaster νομισα οτι εννουσες γελοιοποιηση εμας που μαλωνουμε και τα σχετικα . μαλλον εχω την μυγα...

Εχω αδεια σημερα , παω για καφε ....

 

Οχι ρε δεν εννοουσα εσας βεβαια.

Τα παιδια εννοουσα  :)

Τα λεμε!

You don't wanna mess with the best, do you?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου