Προς το περιεχόμενο

Αγορα λαμπατου pedal.Γνώμες..?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ανέβει το budget σου στα 350

με 400 μπορείς να τσεκάρεις και το Bad Cat 2 tone

που απλά τα σπάει.

Εντάξει και τα Crazy Tube Circuits είναι άριστα όσα

έχω δοκιμάσει

www.facebook.com/pulsedot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα Crazy Tube Circuits είναι πολύ ωραία (εκτός από το Black Magic που δεν μου άρεσε), αλλά είναι solid state. Ας μην ξεφεύγουμε από τον τίτλο του θέματος.

 

ps. http://www.ehx.com/blog/hot-tubes-special-limited-run   Δεν πιστευω βεβαια να μας στειλουν κανενα στην Ελλαδα... :(

 

Σε ευχαριστώ πολύ, δεν το ήξερα καν. Πήγα και το ζήτησα κάτι μέρες πριν από ένα μαγαζί εδώ κοντά μου και μου είπαν ότι θα το ψάξουν. Θα το κυνηγήσω το θέμα!! Συνήθως έχουν πολύ hum αλλά διορθώνεται με το σφίξιμο μιας βίδας κάτω από τη γρίλια των λυχνιών. Παρεπιπτόντως, το βίντεο που βάλανε στην επίσημη σελίδα του από ένα τύπο στο YouTube είναι ΑΙΣΧΡΟ και το δυσφημεί ανελέητα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Crazy Tube Circuits είναι πολύ ωραία (εκτός από το Black Magic που δεν μου άρεσε), αλλά είναι solid state. Ας μην ξεφεύγουμε από τον τίτλο του θέματος.

 

Σε ευχαριστώ πολύ, δεν το ήξερα καν. Πήγα και το ζήτησα κάτι μέρες πριν από ένα μαγαζί εδώ κοντά μου και μου είπαν ότι θα το ψάξουν. Θα το κυνηγήσω το θέμα!! Συνήθως έχουν πολύ hum αλλά διορθώνεται με το σφίξιμο μιας βίδας κάτω από τη γρίλια των λυχνιών. Παρεπιπτόντως, το βίντεο που βάλανε στην επίσημη σελίδα του από ένα τύπο στο YouTube είναι ΑΙΣΧΡΟ και το δυσφημεί ανελέητα.

 

Το δικο μου ευτυχως δεν εχει σχεδον καθολου hum,μαλλον ετυχα στην περιπτωση!Πραγματι το βιντεακι που εχουν ειναι αθλιο,αλλα και αυτοι δεν φτιαχνουν ενα δικο τους,βαζουν οτι ερασιτεχνικο βρουν στο youtube...Ελπιζω να τους καταφερεις να στο φερουν!

Ειμαι κρυφος θαυμαστης του SF!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου