Προς το περιεχόμενο

Καινούριος ενισχυτής


Προτεινόμενες αναρτήσεις

gangster φοβερή περιγραφή ! Κατατοπιστηκότατη θα έλεγα !& Tech 21 δεν έχω ακούσει ποτέ ρε γαμότο και θα ήθελα γιατί έχω διαβάσει πόλύ καλά λόγια και κριτικές. JPriest αν ενδιαφέρεσε για τον Road King (και διαθέτεις τα φράγκα τα ανάλογα ) μην ρωτάς καθόλου !! Τον έχω ακούσει. ΦΟΒΕΡΟ και απερίγραπτο εργαλείο ! Αλλά τσουχτερή τιμή... όπως όλα τα ωραία και καλά em.icon.sad.png

lues Legend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 148
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βασικα gangster εγω θα σου προτεινα να ακουσεις τον Tech21 τον 30αρι....πιστευω οτι ειναι καλυτερος(γενικα λατρευω τα προιοντα αυτης της εταιριαςem.icon.wink.png) οσο αφορα δυνατοτητες και ηχους αλλα αν θες να παιζεις με πεταλακια και τετοια και απλα να εχεις τον laney για να εκμεταλευτεις την λαμπα αυτο ειναι σιγουρα πολυ καλο σαν ιδεα και αποτελεσμα.......(παντος το κορυφαιο ειναι να επερνες τον trademark60! που σκοτωνει αλλα ειναι πολλα τα λεφτα).......αλλιως βουρ για laney .....ειναι πολυ καλοςem.icon.bigsmile.png

 

Τον 30άρη νομίζω είναι αδύνατο να τον βρω για να τον ακούσω.Ο Μαυρομουστάκης είχε μόνο έναν 10άρη και έναν 60άρη και μου είπε ότι η αντιπροσωπεία φέρνει 2-3 κομμάτια πολύ-πολύ σπάνια,οπότε...

 

Λύση των πεταλακίων μου φαίνεται ελκυστική λόγω μεγάλης ευελιξίας που προσφέρουν.Κοστίζουν βέβαια,αλλά σιγά-σιγά θα γίνω Superfunk! :D

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγες ημέρες θα δοκιμάσω έναν ενυσχυτή που περιμένω πολύ καιρό για να τον ακούσω μιας και ψάχνω και εγώ... Περιμένω έναν Koch Studiotone 20 Watt λάμπα σε&A Class. Εχω διαβάσει τρελά πράγματα, αλλά πρώτα πρέπει να ακούσω ! Σε λίγες μέρες θα μοιραστώ τις εντυπώσεις μου μαζί &σας, εώς τότε ρίξτε μια ματιά εδώ: http://www.stevesmusiccenter.com/KochStudiotone.html

lues Legend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον 30άρη νομίζω είναι αδύνατο να τον βρω για να τον ακούσω.Ο Μαυρομουστάκης είχε μόνο έναν 10άρη και έναν 60άρη και μου είπε ότι η αντιπροσωπεία φέρνει 2-3 κομμάτια πολύ-πολύ σπάνια' date='οπότε...

 

Λύση των πεταλακίων μου φαίνεται ελκυστική λόγω μεγάλης ευελιξίας που προσφέρουν.Κοστίζουν βέβαια,αλλά σιγά-σιγά θα γίνω Superfunk! :D[/quote']

 

Και ποδοσφαιριστής!!Χεχε :wink: Σε κόβω για laney τελικά και για Webley :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Last Update!

 

Τελικά μετά από πολύ σκέψη και περισυλλογή, και ως κιθαρίστας που σέβεται τον εαυτό του (δηλαδή θέλει λάμπα) παράγγειλα τον Laney VC15-10 από γνωστό γερμανικό μαγαζί!

 

Σήμερα μου ήρθε και το μήνυμα:

"Just a quick note to let you know we received your Bank Transfer... We will ship your order out as soon as possible!"

 

Οπότε βρίσκομαι σε φάση αναμονής (δηλαδή σιγοψήνομαι στους 150 βαθμούς μέχρι να ροδίσω... ) :D

 

 

Μαζί με τον ενισχυτή πήρα και ένα Tuna Melt για "Bang-Bang" καταστάσεις... :D

Και ένα ζευγάρι ακουστικά akg...

 

Αν είμαι τυχερός, ίσως να τα έχω την επόμενη βδομάδα. Μόλις έρθουν θα σας πω εντυπώσεις.

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθώς ετοιμάζομαι για τον ερχομό του νέου μέλους της οικογένειας (έχω ξεφύγει λίγο, το ξέρω :oops: ) ψάχνω να βρω τις "οδηγίες χρήσεως λαμπάτου ενισχυτή", ή κάπως έτσι που είχε δημοσιεύσει κάποιος, κάποτε (νομίζω ο Superfunk).

 

 

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος, γιατί έχω φάει το noiz και δεν μπορώ να τις βρω;

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον ψάχνεις αυτό το post

 

Ήταν απάντηση στο θέμα:

Tube amps..προσέχουμε για να έχουμε!!!

 

Ελπίζω να βοήθησα ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον ψάχνεις αυτό το post

 

Ήταν απάντηση στο θέμα:

Tube amps..προσέχουμε για να έχουμε!!!

 

Ελπίζω να βοήθησα ;)

 

Αυτό έψαχνα!

Eυχαριστώ πολύ, elavd! :wink: (το έγραψα σωστά)

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μολις αγορασα εναν 65w της fender κι επαθα την πλακα μου!!!πριν ειχα εναν Behringer 60w ο οποιος δεν πιανει 1 μπροστα του...

παιδια η μερα με τη νυχτα σας λεω!!ο fender δουλευει στα 2/10 και ακουγεται το ιδιο με τον behringer κοντα στα 10/10!!!!

σιγουρα αξιζε τα λεφτα του!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι για να πω κατι και εγω,αυτην την περιοδο καταλαβα οτι ο ηχος που θελω και στο καθαρο αλλα και στο gain παει πιο πολυ προς marshall καταστασεις παρα προς fender που νομιζα και ζω με το ονειρο αποκτησης ενος ...marshall type ενισχυτη ο οποιος κατα 99% θα ειναι η κεφαλη germino club 40..αντε θα κανω λιγο καιρο υπομονη αλλα θα τα αξιζει τα λεφτα του στανταααρ... :) 8)

ΕΠΟΣ!...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου