Προς το περιεχόμενο

1η Ιουλιου.Θα το κοψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω μεγαλη περιεργεια να δω κατα ποσο θα ισχυσει (Πιστευω κατα πολυ)...

Εχετε αναλογιστει κατα ποσο θα επηρεασει τα νυχτερινα κεντρα,clubs και λοιπα στεκια?

Τι θα απογινει ο αγαπημενος μου (κι οχι μονο "μου") συνδυασμος τσιγαρο-αλκοολ?

Ή ακομα χειροτερα ο συνδυασμος τσιγαρο-καφε!

Ποια η αποψη σας?

Let's talk about it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 115
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το θέμα έχει συζητηθεί περισσότερο από την Baja Tele, το maple vs rosewood και τo value for money των Harley Benton. Δε λέει να το ξαναπιάσουμε...

και που εγινε αυτο?

Εδω στο noiz?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δυστυχως( ή ευτυχως ) ειμαι πιο πολυ του φαγητου. Παιζει να εχω καπνισει οχι πανω απο 10 πακετα στη ζωη μου. Οποτε για μενα το ιδιο θα ειναι. Πολυ αμφιβαλλω πως θα το κοψουν οσοι καπνιζουν καθημερινα ομως σιγουρα θα βοηθησει στην μειωση του παθητικου καπνισματος. Ο καθαρος αερας ειναι δημοσιο αγαθο.

 

Η νοοτροπια σιγουρα εχει αλλαξει. Αν καποτε ηταν της μοδας το τσιγαρο και το στυλακι "ρουφαω και ειμαι μερακλης" σημερα ολοι καπνιζουν και αισθανονται ενοχοι και αυτο φαινεται, και το αστειο ειναι οταν βλεπεις πολλους να καπνιζουν ΤΑ ντουμανια με το σκεπτικο "να καπνισω οτι ειναι να καπνισω μεχρι τον Ιουλιο, γιατι μετα θα πεσει μαχαιρι"!

 

Απολυτως λογικο.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω κοψει (ευτυχως) εδω και καιρο.

 

Που θα παει θα κοπει και εδω.

 

Προσωπικα με ενδιαφερει να κοπει στα εστιατορια,στους χωρους δουλειας ,στα νοσοκομεια (χθες πηγα να επισκεφθω εναν φιλο μου σε δημοσιο νοσοκομειο και ο....γιατρος ...καπνιζε μεσα στο...θαλαμο...ΜΑΖΙ με το φιλο μου!!!!!),στα σινεμα & γενικα στους κλειστους χωρους.

 

Στα μπαρ και στα σκυλοροκαδικα ουτε κρυο ουτε ζεστη μου κανει.....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα μπαρ και στα σκυλοροκαδικα ουτε κρυο ουτε ζεστη μου κανει.....

Εμένα μου κάνει κρύο και για αυτά γιατί θέλω να μπορώ να βγω ένα βράδυ χωρίς να βρωμάω ολόκληρος τσιγαρίλα όταν επιστρέψω. Είναι άκρως ενοχλητικό να μην καπνίζεις και να μυρίζουν τσιγάρο τα ρούχα σου!

 

Οσον αφορα τις επιχειρησεις εχεις φανταστει κατα ποσο θα τις επηρεασει!?

Πειράζει να σκεφτούμε τους μη-καπνιστές και τη δημόσια υγεία πριν μας πάρει ο πόνος για τις επιχειρήσεις;

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..Εχουν βρεί τρόπους οι δαιμόνιοι να μην κοπεί εκεί που πονάνε οι περισσότεροι...κάπου διάβασα μία περίληψη του νομου και είναι πραγματική κοροιδία...θα ψάξω να το βρω και θα το ανεβάσω εδώ κάνοντας bold σημεία που θα εξοργίσουν ακόμα και καπνιστες...

Όχι άλλο σόλο ρε παιδιά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου