Προς το περιεχόμενο

1η Ιουλιου.Θα το κοψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΤΟ ΠΤΗΝΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΩΔΕΙΟ,ΕΧΕΙ ΒΙΩΜΑΤΑ,KANEI BENDS.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ.

 

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕΤΑΛ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΧΟΓΚΑΝΥ.

ΟΠΟΤΕ ΜΟΝΟ ΜΠΛΟΥΖ ΦΙΛΟΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 115
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ποιο μετρο ρε παιδια. αυτην την ηλιθιοτητα με τα 70 τετραγωνικα και κατω, την ακουσατε?

Αυτό ήθελα να αναφέρω και εγώ. Έχουν βάλει σπόντα στον νόμο για να μπορούν να παρανομούν οι μαγαζάτορες.. Κάτι πήγε να αναφέρει ο φίλος στην 2η σελίδα αλλά το παράτησε.

 

Εγώ γιατί είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι ακόμα κ μετά την 1η ιουλίου θα μου τύχει σκηνικό να μπαίνω σε κλειστό χώρο (π.χ. ασανσέρ) και να μπεί Ελληνάρας που θα καπνίζει? Ότι και να κάνουν τα ίδια σκατά θα είμαστε πιστεύω. Ο Ελληνάρας ζει και βασιλεύει! Εδώ στα τραίνα του ΟΣΕ, που απαγορεύεται το κάπνισμα και δεν μου χει τύχει ποτέ να μπώ σε τραίνο και να μην δω να καπνίζουν ενδιάμεσα στα βαγόνια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε ρε παιδια τώρα, το απόγευμα πήγα σε βενζινάδικο να φουλάρω και το άτομο στην αντλία άναψε τσιγάρο και καράφλιασα...

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε ρε παιδια τώρα, το απόγευμα πήγα σε βενζινάδικο να φουλάρω και το άτομο στην αντλία άναψε τσιγάρο και καράφλιασα...

 

Ε και ? σε ανοιχτο χωρος δεν ησασταν?

ΜΑ ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!! 

 

θα το κανει και μετα την 1η Ιουλιου αυτο :P :P

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ξεκινησα απο σημερα μια φιλοτιμη προσπαθεια να το κοψω ... αντε κι ο Θεος μαζι μας....ελπιζω πως θα με βοηθησει αυτο το νεο μετρο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λεφτα κι ο βηχας δεν κρυβονται!

 

Βενζίνη έβαλα ο άνθρωπος, δεν πήρα Gibson VOS  ;D

 

Άντε καλό κουράγιο στους καπνιστές  :)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω πως θα με βοηθησει αυτο το νεο μετρο....

 

Σορι κιολας,αλλά...θες μπατσο (με την ευρυτερη εννοια) και πρόστιμο για να επιβληθείς στον εαυτό σου?

Λυπαμαι να βλεπω τετοιες διατυπωσεις,επισφραγίζουν την αποψη οτι δεν μας αξιζει η ελευθερία μας. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου