Προς το περιεχόμενο

Κoλλημένοι με μια μάρκα?



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον Mike τι τον έχει; αδερφό;

 

συζυγο (φαντασου τι κιθαριστας θα γινει το παιδι τους! ;D ;D,οταν τα αλλα παιδακια θα ακουνε τα ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ αυτο θα ακουει το Kind of Blue ;D ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δε μου λέτε κύριε εσείς, εσείς έχετε διαμορφώσει άποψιν δοκιμάζοντας τα περί ων ο λόγος όργανα; Αν όχι, γιατί συκοφαντείτε τοιουτοτρόπως με αυτό το διφορούμενον μήνυμα;  ;D (just kidding, αλλά ο κύριος απαιτεί και κυριλέ αντιμετώπιση  :P )

Μπα, μια custom 22 μονο εχω... χαϊδεψει σε μαγαζι. Aν παντως εδινα ποτε οσα

λεφτα ζηταει μια Gibson, PRS θα αγοραζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, μια custom 22 μονο εχω... χαϊδεψει σε μαγαζι. Aν παντως εδινα ποτε οσα

λεφτα ζηταει μια Gibson, PRS θα αγοραζα.

Εγώ θα αγόραζα ένα Ibanez πάλι και θα κράταγα τα ρέστα για καφέδες...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Funky αν είχες ένα αρκετά μεγάλο budget κι έπαιρνες τις ακριβές Ibanez (που απ'τα μπάσσα που γνωρίζω μόνο είναι απλά άψογα) τότε μάλλον δεν θα σου περίσσευαν και πολλά για καφέ!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Good morning to all  :P!

Αν και νεος στο φορουμ επέλεξα να μπώ στην ψηφοφορία!Ευτυχώς ή  δυστυχώς είμαι αποκλειστικό Metal-Head (=ρεπερτόριο μόνο σε metal και κυρίως "ακραίο"),έτσι η γκάμα των εταιριών για τα γούστα μου λιγοστεύει.Ασχολούμε 8 χρόνια με κιθάρα αλλά τα τελευταία 3 χρόνια ακολουθώ εις βάθος έρευνα αγοράς για κιθάρες δικές μου ή φίλων από εταιρίες όπως DEAN,IBANEZ,BC RICH,SCHECTER,JACKSON,ESP κτλ αναζητώντας reviews σε forum,μιλωντας με κατόχους ή τεχνικούς,δοκιμάζοντας σε μαγαζιά κτλ.

 

At least,

ψήφισα "Άλλο" για τον απλούστατο λόγω ότι μπορείς να βρείς κάθε φορά και σε άλλη εταιρία αυτό που ψάχνεις και σε εκφράζει απόλυτα, εκείνο το διάστημα που αποφασίζεις να πάρεις καινούργια κιθάρα,ειδικά αν σου αρέσουν εναλλαγές σε σχήμα σώματος, συνδιασμό ξύλων, trademark headstock, νέες πατέντες σε hardwear κτλ. και δεν υποστηρίζεις μόνο old school πράγματα (μην με κράξετε ΔΕΝ τα σνομπάρω,... ίσα ίσα.Απλά κοιτάω για νέες ιδέες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 φεντεράκηδες????Anyway, δηλώνω ένας από αυτούς..από την πρώτη στιγμή που άκουσα τον ήχο του Vaughn (+1 αναφορά για την Evilnye :P) και του Rory..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είδα Γιαπωνέζες και Υamaha.....

Έτσι ψήφισα.... άλλο.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 φεντεράκηδες????Anyway, δηλώνω ένας από αυτούς..από την πρώτη στιγμή που άκουσα τον ήχο του Vaughn (+1 αναφορά για την Evilnye :P) και του Rory..

 

Αυτό θα έγραφα τώρα, ότι γενικά βγαίνει μια παρατήρηση από το θέμα αυτό. Μια συντριπτική πλειοψηφία επιλέγει Fender και μάλιστα δηλώνει και κολλημένη με τη συγκεκριμένη επιλογή ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου