Προς το περιεχόμενο

Κoλλημένοι με μια μάρκα?



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω πως έβαλα όλες τις δυνατές επιλογές σε κατασκευάστριες εταιρίες... Προφανώς δεν έβαλα ΟΛΕΣ τις μάρκες που υπάρχουν αλλά μία επιλογή άλλο αν δεν καλύπτεστε. Πείτε και 2 λογάκια για αυτή τη μάρκα ρε παιδί μου ώστε να εξηγείτε γιατί την προτιμάτε και γιατί επιμένετε σε αυτή την εμμονή με αυτή τη μάρκα!!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ολες οι κιθαρες καλες ειναι φτανει να ειναι Fender. :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα μπάσα καλά ειναι φτανει να ειναι Fender. :)

 

Α ναι χρόνια πολλά κιόλας! Το δα στο άλλο θέμα!

 

Ε αφού διορθώθηκε ο τίτλος μαζεύω και τη γκρίνια μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρυ για το ορθογραφικό αλλά 17 μάρκες έγραψα κάπου θα το έκανα το λάθος!!!! Εγώ ψήφισα Ibanez γιατί 1ον είναι στα λεφτά μου (δηλαδή ότι μπάτζεκ και να έχω θα βρω κάτι να με καλύπτει) και 2ον με βολεύουν απίστευτα οι ταστιέρες τους...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω ψηφισα Parker...

Αν και θα με ελεγα και "φανατικο" των Cort, Framus, Duesenberg...οτι εχω δοκιμασει (και εχω δοκιμασει πολλα) μου αρεσε, τι να κανομεν...

 

Επισης και οι 4 εταιρειες εχουν φοβερο consistency στην ποιοτητα τους.

 

Σημειωση οτι οσον αφορα τις Parker αναφερομαι στις αμερικανικες. Η σειρα P με εχει αφησει με αναμικτες εντυπωσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω ibanez εχω ψηφισει . οτιδηποτε και να πιασω iba ειναι value for money και δεν ειναι απο τις μαρκες που πουλανε λουστραριστα καυσοξυλα(βλεπε Prs,ebmm,suhr,atom ktl ) ουτε πουλανε εδω και 50 χρονια και απλα αλλαζουν το δευτερο συνθετικο ( stratocaster 50,60,standard,vg κτλ ) . Η ibanez ειναι εταιρια που εξελισεται και βελτιωνει το προιον της σε ολους τους τομεις ( αμα ειχε και πιο ευκολα προσβασιμο custom shop θα ειχε πιο μεγαλη αποδοχη )

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου