Προς το περιεχόμενο

O Ελληνας και το εμβολιο


evris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 172
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν κάνω το εμβόλιο το νέο,

κι αρχίσουν να μου αρέσουν τα γεμιστά με κιμά,

μπορώ να κάνω μύνηση σε κάποιον,

και να γεμίσω την παράγκα μου λεφτά;

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Και δυστυχώς δεν μπορώ να αφήσω το θέμα να "κλείσει" με το video του ingantiou χωρις να επισημάνω ότι λέει μπούρδες από την αρχή μέχρι το τέλος.

 

Μου κάνει εντύπωση πάντως, το γεγονός ότι δεν αντέδρασε κανείς. Ρε μήπως τα πιστεύετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι νομιζει ο καθενας...εγω το εβαλα εσεις το δεχεστε ή οχι....δεν υπαρχει θεμα....αν καποιος το πιστευει δεν ειναι λιγοτερο εξυπνος απο καποιον που δεν το πιστευει...και τελος δεν το εβαλα γιατι πιστευω οτι υπαρχει συνομωσια απο πισω αλλα γιατι πιστευω οτι το εμβολιο ειναι ακαταλληλο.....ισως γιατι περιεχει ψευδαργυρο ισως για καποιον αλλο λογο....... ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....αν καποιος το πιστευει δεν ειναι λιγοτερο εξυπνος απο καποιον που δεν το πιστευει...

..

Είναι. Αν κάποιος το πιστεύει.... δεν είναι και πολύ σπίρτο.

 

... γιατι πιστευω οτι το εμβολιο ειναι ακαταλληλο.....ισως γιατι περιεχει ψευδαργυρο ισως για καποιον αλλο λογο....... ::)

 

Απο που και ως που ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ εσύ ρε Ιγνάντιε? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ? ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΙΧΟ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι. Αν κάποιος το πιστεύει.... δεν είναι και πολύ σπίρτο.

 

Απο που και ως που ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ εσύ ρε Ιγνάντιε? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ? ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΙΧΟ?

 

ο.κ φιλε μου με επεισες.....εσυ το κανεις εγω δεν το κανω ..κανενα προβλημα,εγω χαζος που τα πιστευω εσυ εξυπνος που δεν .....τελειωσαμε πιστευω ....την διαφωνια μας...εξαλλου και η ψηφοφορια που εχει απο πανω δειχνει οτι εχεις δικιο

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε συστηνω το εμβολιο & για τη περιεκτικοτητα ψευδαργυρου(αν και δε ειναι το μονο που εχει) αλλα περισσοτερο γιατι δε θελω να γινει βορα του πανικου των καιρων.

Απ την αλλη, δεν απαγορευω τη χρηση του γιατι οντως κανει δουλεια.

Δε μπορω να ανοιχτω περισσοτερο αλλα να εχετε υπ οψιν πως αν καποιος το κανει σε ενα οικ κυκλο ενδεχεται να νοσησουν τα υπολοιπα μελη με τον ιο του εμβολιου(πραγμα που ισχθει για ολα τα εμβολια.

Επρεπε να τα αναφερω αυτα και να με συγχωρητε που για καποιους λογους δε μπορω να ψηφισω

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου