Προς το περιεχόμενο

O Ελληνας και το εμβολιο


evris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φυσικα και δεν εκανα το εμβολιο...δεν βλεπω το λογο αλλωστε,μια απλη γριπη ειναι.Το εμβολιο ειναι μονο γι αυτους που εχουν προβληματα σοβαρα υγειας...και αλλωστε ολοι οι θανατοι που εχουν αναφερθει ειναι ατομα με βεβαρημενο ιστορικο υγειας.

Καθε χρονο πεθαινουν ανθρωποι στη χωρα μας απο απλη γριπη, αλλα σιγα μην τρεξουν τα καναλια και οι ρουφιανοι στο καθε κολοχωρι να παιξουν στο δελτιο των 8 ως πρωτο θεμα το θανατο του μπαρμπα Πετρου καρκινοπαθη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 172
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μου κάνει εντύπωση πάντως, το γεγονός ότι δεν αντέδρασε κανείς. Ρε μήπως τα πιστεύετε?

 

Νομίζω ότι από δω και πέρα το παρόν θρεντ θα είναι ένας χώρος όπου θα έρχεται ο καθείς που βλέπει φως και μπαίνει, απλά και μόνο για να ποστάρει σε στυλ "είμαι κι εγώ εδώ εντ άι ντοντ φάκινγκ κέαρ" χωρίς να διαβάσει έστω και μια γραμμή από τις προηγούμενες 17 σελίδες. Οπότε, γουατς δε πόιντ να αντιδράσουμε βρε Χαριλατρόνιο? Για να έχουμε απλά και μόνο την τελευταία λέξη σε έναν ανεγκέφαλο "πόλεμο των ποστς"?

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι. Αν κάποιος το πιστεύει.... δεν είναι και πολύ σπίρτο.

 

Απο που και ως που ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ εσύ ρε Ιγνάντιε? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ? ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΙΧΟ?

 

Χαριλατρον δεν υπάρχει λόγος να τσαντίζεσαι αλλά να απαντήσω.

Το βίντεο ειναι υπερβολικά παιδικό και φάση star channel και έχει ελάχιστα πραγματικά δεδομένα, περισσότερο λασπολογεί. Καλό είναι όμως όποιος ειναι σπίρτο να συγκρατήσει τα πραγματικά δεδομένα. Και δεν πάει σε σένα αυτό, αυτή ειναι η αποψη μου. Πρέπει να φιλτράρουμε, για αυτό το έχουμε το ρημάδι το μυαλό.

 

Θεωρώ ότι είναι το δίκιο κάπου στην μέση και το χω ξαναπεί, μην τα ξαναλέω, εξάλλου μπορει να εχω αδικο, ποιος ειμαι εγώ να ξέρω; ΠΟιο είμαστε εμείς γενικώς να ξέρουμε; Καθοδηγούμενες μάζες με μοναδική ενημερωση ότι μας πουνε τα κουτιά.

 

Φυσικα και δεν εκανα το εμβολιο...δεν βλεπω το λογο αλλωστε,μια απλη γριπη ειναι.Το εμβολιο ειναι μονο γι αυτους που εχουν προβληματα σοβαρα υγειας...και αλλωστε ολοι οι θανατοι που εχουν αναφερθει ειναι ατομα με βεβαρημενο ιστορικο υγειας.

Καθε χρονο πεθαινουν ανθρωποι στη χωρα μας απο απλη γριπη, αλλα σιγα μην τρεξουν τα καναλια και οι ρουφιανοι στο καθε κολοχωρι να παιξουν στο δελτιο των 8 ως πρωτο θεμα το θανατο του μπαρμπα Πετρου καρκινοπαθη.

 

 

100% ισχύει.

 

Αν κάνω το εμβόλιο το νέο,

κι αρχίσουν να μου αρέσουν τα γεμιστά με κιμά,

μπορώ να κάνω μύνηση σε κάποιον,

και να γεμίσω την παράγκα μου λεφτά;

 

Νομίζω ότι έπιασες το νόημα. Στην τελική αν αποτυχει και εχουμε παρενέργειες μια αποζημιωσούλα για όλη μας την ζωή την έχουμε.

;D ;D ;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"-Edwards: Why the big secret? People are smart. They can handle it.

 

-Kay: A person is smart. People are dumb, panicky dangerous animals and you know it. Fifteen hundred years ago everybody knew the Earth was the center of the universe. Five hundred years ago, everybody knew the Earth was flat, and fifteen minutes ago, you knew that humans were alone on this planet. Imagine what you'll know tomorrow."

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100% ισχύει.

 

Γκετ γιορ φακτς στρέιτ μπιφόρ κομέντινγκ. Καμία "απλή γρίπη" δεν επιτίθεται στους πνεύμονες με τέτοιο τρόπο, ούτε εξελίσσεται πιο σοβαρά αποκλειστικά σε άτομα με βεβαρημένο ιστορικό.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

::)

 

Εγραψα ένα μεγάλο ποστ.... αλλά never mind.

 

Πας καλα? Τωρα που γιναμε επτα? Μην απογοητευεσαι. Υπαρχει ακομα ελπιδα. Οι ανθρωποι αλλαζουν. Καποια μερα, θα δεις, θα υπαρχουν Ελληνες που θα εμβολιαζονται.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου