Προς το περιεχόμενο

Ένας αγανακτισμένος γείτονας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τυχερός είσαι.

Εγραψα λίβελλο (ειδικά για την λέξη "φυλακισμένος" που όντως είναι) αλλά έπαθε γκα γκα ο server και δεν τον πέρασε.

Για να τελειώνουμε.

Από την στιγμή που ενοχλείς, ενοχλείς.-

Ας συμπεριφερθούμε με κοινωνική ευαισθησία.

Αυτό κάνω εγώ και αυτό απαιτώ.

 

Τα υπόλοιπα είναι παιδικά "άλλα λόγια να αγαπιόμαστε"

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Κοίτα, το πράγμα είναι απλό και δε θέλεις να το δεις.

 

Παίζεις δυνατά, και ο κόσμος ενοχλείτε. Το θέμα το έθεσε ο γείτονας πολύ ωραία, πολύ ευγενικά, και σαφέστατα χωρίς καμμια διάθεση για αντιπαράθεση και για συζήτηση. Απαίτηση είναι και όχι πρόσκληση "να τα πούμε για να μου εξηγήσεις γιατί παίζεις τόσο δυνατά".

 

Πολύ απλά.

 

Μην το ψάχνεις πιο πολύ απ'ότι χρειάζεται. Ούτε καταπιέζονται τα δικαιωματά σου, ούτε τίποτα. Απλά σεβάσου και τους άλλους!

 

+1 στον shelter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι απο την πολυκατοικια γιατι με του ς υπολοιπους ενοικους εχει συζητηθει το θεμα και εχουν πει οτι δεν εχουν καποιο προβλημα...Εγω ειμαι διατεθημενος να το συζητησω και να συμβιβαστω αλλα που να απευθυνθω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις εναν πολυ ευγενικο γειτονα,για λογους ΑΝΘΡΩΠΙΑΣ και μονο προσωπικα θα "πηγαινα πασο" αμεσα.

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα πασο θα παω κ εγω...Δεν υπαρχει θεμα "οχι εγω θα παιζω δυνατα για να βρωμιζουν οι λαμπες μου και οι αλλοι ας λενε οτι θελουν"...

 

Προς:audiokostas kai nicolas

Δεν λεω πως εχω δικαιο και ας γινει οτι θελει ουτε δεν λεω να το καταλαβω αλλα παιζω δυνατα τη μιση απο τη μιω ωρα που παιζω ημερισιως στο περιπου...Καταλαβαινω οτι αν καποιος θελει να ξεκουραστει τον ενοχλω και γι αυτο θα το ρυθμισω το θεμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα τα παντα εχουν να κανουν στη ζωη με το ποσο σκεφτεσαι τους αλλους ή την παρτη σου,στο σπιτι μου π.χ. στο Βερολινο εχω μια...90χρονη γλυκυτατη γειτονισσα η οποια ειναι δυστυχως κατακοιτη,η μονη της διασκεδαση βεβαια ειναι η τηλεοραση...ελα ομως που ειναι και...θεοκουφη..και η τηλεοραση παιζει 20 ωρες την ημερα στο full...  ;D

 

τι να κανω?

 

Απλα αποφασισα να μεταφερω την κρεββατοκαμαρα μου σε αλλο δωματιο...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα τα παντα εχουν να κανουν στη ζωη με το ποσο σκεφτεσαι τους αλλους ή την παρτη σου,στο σπιτι μου π.χ. στο Βερολινο εχω μια...90χρονη γλυκυτατη γειτονισσα η οποια ειναι δυστυχως κατακοιτη,η μονη της διασκεδαση βεβαια ειναι η τηλεοραση...ελα ομως που ειναι και...θεοκουφη..και η τηλεοραση παιζει 20 ωρες την ημερα στο full...  ;D

 

τι να κανω?

 

Απλα αποφασισα να μεταφερω την κρεββατοκαμαρα μου σε αλλο δωματιο...

 

Του χρόνου δώρο ακουστικά στη γριούλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ελα ομως που ειναι και...θεοκουφη..και η τηλεοραση παιζει 20 ωρες την ημερα στο full...  ;D

τι να κανω?

Να της αγοράσεις ένα ακουστικό για βαρηκοία...τόσα λεφτά έχεις!!!!

 

Με πρόλαβες... ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 watt στο μισο ειναι πολλή ένταση.Εμένα 30 ο δικός μου και μετα απο το 2-2,5(μεχρι 12...) ξεφευγει τρελά.Δεν νομίζω να είναι δύσκολο απλά να χαμηλώσεις.Δεν λέω να φτάσεις στο άλλο άκρο αλλα λίγο πιο χαμηλά μια χαρά είναι πάλι.Αν πάλι χαλιέται το πρόβλημα δεν είναι δικο σου.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις πολύ σωστό γείτονα.

Εγώ μένω σε ισόγειο.

Μία φορά που κάναμε λίγο πιο πολύ φασαρία απο το κανονικό γύρω στις 12 τα μεσάνυχτα μπούκαρε η τρελή, που μένει στον πρώτο, απο το παράθυρο με το λάστιχο και μας πότισε...

Greg Howe scares me..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου