Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο αριθμός των συναλλαγών του καθενός εξαφανίστηκε ή κάνω λάθος ;

στο smart.noiz πρέπει ο πωλητής να βάζει υποχρεωτικά τηλέφωνο, έτσι ;

 

τώρα με την κατάργηση των παλιών αγγελιών αρχίζουν τα ψαξίματα με τις καινούργιες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Προσωπικά πιστεύω ότι κάτι που είναι καλό δεν αλλάζει ΕΝΤΕΛΩΣ...βελτίωση ναι αλλά όχι εντελώς αλλαγή....σαν πρώτη εικόνα δεν μου αρέσει το όλο σκηνικό...θα επανέλθω με λεπτομέρειες..να δω τι έγραψαν και οι προηγούμενοι.. :-\

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση οι αλλαγές, thank you for being back! 8)

 

Θα συμφωνήσω με όσους λένε για μαύρα και μεγαλύτερα (λιγάκι) γράμματα... Επίσης θα πρότεινα, όπως κάποιοι ανέφεραν ήδη, να μπει ένα γαλάζιο στις λωρίδες δεξιά και αριστερά, ή ένα πορτοκαλί εκεί και πολύ ανοιχτό γαλάζιο στο φόντο των ποστς...

 

Οι Πίνακες είναι λίγο αραιοί, με αποτέλεσμα αυτούς στην αρχική σελίδα να χρειάζεσαι σκρολ για να τους δεις ολόκληρους... Μια συμπύκνωση θα ήταν ό,τι πρέπει...

 

Δρόσισε πάντως η σελίδα, me like much! :D

 

Edit: Ζήτω το μπλε στα λινκς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά τα γράμματα είναι ήδη λίγο πιο σκούρα κ μεγαλύτερα ή είναι ιδέα μου; Καλύτερα τα βλέπω.

 

Οι Πίνακες είναι λίγο αραιοί, με αποτέλεσμα αυτούς στην αρχική σελίδα να χρειάζεσαι σκρολ για να τους δεις ολόκληρους... Μια συμπύκνωση θα ήταν ό,τι πρέπει...

 

+1

 

και τα είπε πολύ αναλυτικά κ ο Σκάντζος πιο πάνω,

http://www.noiz.gr/index.php?topic=178075.msg460573#msg460573

 

Πολύ καλή δουλειά ως ώρας πάντως! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω το εμπέδωσε ήδη ο αρχηγός το θέμα του font+background contrast, εχει επισημανθεί πολλές φορές. Κάντε λίγη υπομονή ακόμα  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μαρέσει το νεο λουκ. Λεει.

 

Μόνο δυο πράγματα:

1 Οι πανω διαφημίσεις περισεύουν από κάτω

 

2 Η καρτέλα του Showroom δεν χωραει ακριβως.

 

Αλλα αφου είμαστε ακομα σε αναβαθμιση υποθετω θα διορθωθουν, σιγα ;D... 

 

Και δυο ιδεες.

 

Νομιζω οτι καπου πρεπει να μπει και κατι σε γαλαζιο και ίσως... ...να αλλάζαμε το σήματάκι  :o

:D

 

 

 

It dont mean a thing, if it ain't got that swing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαφερουσες οι νεες αλλαγες!

οπως εχω ξαναπει, δεν τα παω και τοσο καλα, αλλα πιστευω οτι μετα απο λιγες μερες προσαρμογης ολα θα τα νιωθουμε οπως παλια!

 

απο μενα λιγες πρωτες παρατηρησεις (με την γνωση πως καποια πραγματα δουλευονται ακομα)

 

πολυ εξυπνη η ιδεα που εμεινε μονο για λιγο και εδειχνε και τα αβαταρς στο νοιζμποξ.

θα μ'αρεσε να ειναι ετσι απο δω και περα!

 

ακομα, στο δικο μου πισι, αλλα απο οτι ειδα και απο τα σναπσοτς των αλλων, το νοιζμποξ ειναι καπως πιο πλατυ απο οτι θα επρεπε και εχει αυτη την ενοχλητικη μπαρα στο κατω μερος.

ειναι πολυ δυσκολο να διορθωθει? γιατι ψιλοχανουμε καποια γραμματα και ειναι λιγο ενοχλητικο.

 

ακομα και παλι στο νοιζμποξ, οπως ζητησαν και αλλοι καλο ειναι να φαινονται λιγο πιο εντονα τα ονοματα των μελων, αλλα να υπαρχει και ενα κενο μεταξυ των ποστς γιατι ετσι ειναι καπως δυσαναγνωστο.

 

ενα μπραβο για τον γενικοτερο κοπο!

και μια ευχη για καλα κουραγια!

και μπραβο που ξαναστηθηκε το σοουρουμ.

τελος, φανταζομαι πως καποια στιγμη θα ξαναμπουν οι αγγελιες εκει που ηταν, αλλα το μπανερακι θα οδηγει κατευθειαν στον νεο ιστοτοπο σωστα?

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου