Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το προηγουμενο ηταν μακραν καλυτερο απο αυτο..

Ασε που το φοντο ειναι τρομερα ενεργοβορο και σου καταστρεφει τα ματια. (Οσαν το λευκο κελι).

Μπραβο νοιζ τωρα συμβαλεις και συ στην οικολογικη καταστροφη(εστω αυτο το λιγο παραπανω)

 

sorry αλλα δεν μου αρεσει ΚΑΘΟΛΟΥ... 8) 8) ??? :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Καντε υπομονη κι ο ουρανος θα γινει πιο γαλανοοοος!!!!!!!!!

 

(Αντε και μ αυτο τραγουδακι που σας ειπα πηρα και το πρωτο μου Αστερι!

 

Ευχηθειτε μου χρονια πολλααααα!!!!!!! Γιορταζω τα 50α μου)

Eric Laptop με RME Multiface!!! Θα δουλεψει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γιατι το κανετε αυτο....Μην στενευετε το φορουμ χωρις λογο μην το κανετε "στεναχωρο". Βγαλτε αυτην την ασπριλα. Το προηγουμενο ηταν απλα ιδανικο. Παλιοτερα ημουν μαρτυρας μιας αλλαγης ενος απο τα καλυτερα φορουμ τεχνολογιας και μετα την αλλαγη πραγματικα ερημωσε.... Ειναι κριμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, εχει κανενας προβλημα με την αλλαγη του avatar του? Προσπαθω και δε μου αλλαζει, δε ξερω αν ειναι προβλημα απο την πλευρα μου (μεγεθος κλπ) η bug...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα δοκιμαστικά αλλαγή στο άβατάρ μου, επιλέγωντας εικόνα από την έτοιμη gallery κ έγινε κανονικά.

 

Δοκίμασα να ανεβάσω άλλη εικόνα που έχω στο πισί μου και δεν τη δείχνει, οπότε και την έκανα resize και φαίνεται κανονικά όπως βλέπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γιατι το κανετε αυτο....Μην στενευετε το φορουμ χωρις λογο μην το κανετε "στεναχωρο". Βγαλτε αυτην την ασπριλα. Το προηγουμενο ηταν απλα ιδανικο. Παλιοτερα ημουν μαρτυρας μιας αλλαγης ενος απο τα καλυτερα φορουμ τεχνολογιας και μετα την αλλαγη πραγματικα ερημωσε.... Ειναι κριμα.

 

Όλα στην Ελλάδα αλλάζουν....

Ο Έλληνας δεν θέλει πολλές αλλαγές είναι παραδοσιακός... ;D

Κάντε υπομονή θα στρώσουν τα πράγματα δεν νομίζω να τα αφήσουν έτσι αλλιώς βλέπω τον κόσμο να.....

0212.jpg.b3685f3020bea90ec51f9b7800960cf3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 παιδιά αν γίνεται για λίγο πιο σκούρο φόντο και  μεγαλύτερα fonts.

 

Κατά τα άλλα welcome back παίδες και ευχαριστούμε για όλο τον κόπο σας για την γρήγορη επιστροφη του site.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου