Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator

Ok μου τράβηξες την προσοχή birthday boy. Αλλά μόνο γι αυτό.

 

Κάποιες φορές ένα πούρο είναι απλά ένα... πούρο! Απορώ γιατί θεωρείτε ότι θα ντρεπόμουνα να πω ότι θα γίνει το ένα ή το άλλο και κυρίως αφού όσο δεν το κάνω, έχω αυτή τη μανούρα από τους... "αντικαθεστωτικούς". Στη χώρα όπου η θεωρίες συνωμοσίας είναι τρόπος ζωής, ζούμε θα μου πείς. Και θα συμφωνήσω. Αλλά φίλε μου καλέ, αντί να μας πείς εσύ τι έκανες τέτοια μέρα (ελπίζω να 'πινες τις μπυρίτσες σου) για να σε καλύψω θα πρέπει μάλλον να σας πω τι κάνω εγώ...

 

Από που ν' αρχίσω. Από την ασυμβατότητα script; Από τον πονοκέφαλο των log errors; Από το πως θα φτιάξω την εμφάνιση χωρίς να έχουμε θύματα; Από το ότι έχω να κοιμηθώ και να βγω από το σπίτι μου 6 μέρες; ή μήπως από το πρήξιμο όσων έβαζαν λάθος αξιολόγηση και τις αντιδικίες μεταξύ τους που έπρεπε να λύνω; Από τις "λάθος" καταχωρήσεις που έπρεπε να συμμαζεύω και να διορθώνω; Από το γεγονός ότι το σύστημα το παλαιό δεν μου επέτρεπε βοήθεια και έπρεπε να ασχολούμαι 2 φορές την ημέρα ξεσκαρτάροντας τους εξυπνάκηδες με τις διπλές αγγελίες και τους υποχθόνιους εμπόρους, 7 φορές την εβδομάδα; Οτι δεν προσέφερε εργαλεία ελέγχου αυτών; Για πες;

Να σου πω και τι μάθημα δίνει ο γιός μου αύριο; Δημοκρατία δεν έχουμε;  :o (όπως είπε και ο αφελής μας φιλαράκος σε άλλη γκρίνια) Και ξέρεις πόσα άλλα έχω να σας πω όσο δεν εργάζομαι για να τα κάνουμε να δουλεύουν τζιτζί; Αλλά βρε φίλε μου δεν είναι τώρα η ώρα να κάνω τέτοιες κουβεντες για κάτι που εμείς προσφέραμε πριν εσύ το ζητήσεις.

 

Και για να καταλήξω.

Οταν θα είναι έτοιμα αυτά που πρέπει και θα έχω όλα τα "χαρτιά" στα χέρια μου, θα αποφασίσω τι μπορώ να κάνω για να ικανοποιήσω όλων τις επιθυμίες. Είτε αυτό είναι στο νέο σύστημα που έχει τεράστιες δυνατότητες, είτε ακόμα και στο παλιό αν θεωρήσω ότι μπορεί να ανταπεξέλθει. Φροντίζουμε να έχουμε το καλύτερο δυνατον σύστημα. Τίποτα δεν χάθηκε και μη σφαδάζετε. Δείτε το καλοπροαίρετα.

Δεν είμαστε εχθροί ούτε κρυφομασώνοι.

Μαζί σας είμαστε.

Happy birthday!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρισε ομορφες γυναικες

γιατι οι Ελληνιδες ειναι οι πιο sexy

 

ο νοών νοείτω..... ;)

 

Sexy ειναι μονο ... τα boutique πεταλακια! ;D

Μην παιζεις πιο γρηγορα απ`οσο σκεφτεσαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οk καταλαβα!

 

Δε θελω να μου συγχυζεσαι!!! αν παθεις κατι ποιος θα επιστρεψει πισω τις παλιες αγγελιες  ;D

 

αμα δε σου εγραφα αυτο τον παππυρο πως θα σου τραβαγα την προσοχη μου λες?

και σιγουρα αυτο το καλοπροθετο βρισιδι που μου εριξες βοηθησε πολλους μαζι και μενα να μην σου πρηζουμε

αλλο τα σκωθια ,οποτε σε καλο βγηκε!

 

Εγω που λες για να σου πω τι εκανα σημερα, εμεινα σπιτι και ελιωσα στο Νοιζ (oπως λεμε στο Pro)

τα γιορτασα μονος μου χωρις την ομορφη SEXY αεροσυνοδο γυναικα μου (κι αυτο το λεω για

τον desaviol πιο πανω) που πεταει αυτη τη στιγμη! :'(

και ξενυχταω μονος και αυριο πρεπει να συνεχισω τη κλασικη κιθαρα που φτιανω και θα

ειμαι κοματια και πρεπει να κολλησω τις τρεσες και θα τη κανω σκατα γιατι θα κουτουλαω

απ την αυπνια!

 

θελεις κι αλλα να σου πω?

 

Ευχαριστω για την ευχη σου ειναι και η μοναδικη!

 

 

ΥΓ : Ο γιος σου τι μαθημα δινει?  ;D

 

Eric Laptop με RME Multiface!!! Θα δουλεψει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κανω τον δικηγορο του YAMETH  αλλα εχω απορια.  Ποιο σκηνικο?   Βλεπεις καμμια συνομωσια? :o

Σκηνικο εννοουσα ολη την ανανεωση του Νοιζ! Αχ! δε με καταλαβες!  ;)

Eric Laptop με RME Multiface!!! Θα δουλεψει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκηνικο εννοουσα ολη την ανανεωση του Νοιζ! Αχ! δε με καταλαβες!  ;)

Καταλαβα!  Χρονια Πολλα!!!

 

@ yameth

Εξαφανιστηκε ενα post νομιζω αλλα...καλυτερα! Ας παει στο διαολο βραδυατικα >:(!!!

Μην παιζεις πιο γρηγορα απ`οσο σκεφτεσαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιοι μου θυμιζεται λιγο αυτους που οταν το Facebook εκανε ανανεωση δημιουργησαν αμεσως γκρουπς, ή μπηκαν σε αυτα, τυπου '' Πιασω στο παλιο facebook με ενα ΚΛΙΚ'' κτλ κτλ.

 

Εχω παρατηρησει επισης οτι οταν καποιο σαιτ κανει αλλαγες αρκετα μεγαλο μερος των χρηστων λεει πως το καναν ετσι και δεν αφηναν το παλιο κτλ κτλ.

 

Αυτο το φαινομενο το εξηγω απλα ως την μανια του χρηστη να οικιοποιειται με ενα περιβαλλον και εν συνεχεια να το θεωρει δικο του. Και ετσι οταν ξαφνικα μετακινηθει πχ το toolbar του φαινεται φοβερο και τρομερο να μην ειναι εκει που το ειχε ''μαθει'' τοσο καιρο.

 

Ηρεμια παιδια μια απλη συνηθεια ειναι που θα επιτευχθει μετα απο 1-7 μερες (συμφωνα με τους υπολογισμους μου :P!)

 

 

Απο την μικρη μου εμπειρια ελαχιστα σαιτ οταν ανανεωνονται πανε πισω και οχι μπροστα και ολοι οι χρηστες μετα απο ενα ευλογο διαστημα το εχουν συνηθισει και τους αρεσει.

Και στην συγκεκριμενη περιπτωση οι αλλαγες που εγιναν παλιοτερα και τωρα ειναι μια χαρα.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είναι.... σχεδόν, εγώ αντιμετωπίζω μάλλον το..... "ου γαρ έρχεται μόνον" και τα μάτια μου ψιλοδακρύζουν. Θα συνηθήσω όμως που θα πάει, μεγαλύτερο πρόβλημα ήταν το στερητικό σύνδρομο που δεν είχαμε ΝΟΙΖ αυτές τις μέρες και λιγότερο το ότι είναι λίγο κουραστικό το νέο interface και μικρή η γραμματοσειρά (το χρώμα διορθώθηκε βεβαίως βεβαίως). Αντί λοιπόν να λέμε δόξα τω Θεώ και να λέμε κι ένα ευχαριστώ σε ευτούς που ξεστραβώθηκαν για να επανέρθει (και να πάρουμε την δόση μας) αρχίζουμε την γκρίνια....

 

 

ΥΓ Τα παιδιά μου γράφουν σήμερα Κείμενα και Μαθηματικά......

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ΥΓ Τα παιδιά μου γράφουν σήμερα Κείμενα και Μαθηματικά......

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

Καλημέρα και καλή επιτυχία στα παιδιά σου (και σε σένα...)

 

Αν είναι για πανελλήνιες, με το καλό να βγούν τα αποτελέσματα και με το καλό να περάσουν όπου θέλουν. Αν είναι για πιο πριν, με το καλό να βγουν καλοί βαθμοί (να σε έχουν χαρούμενο) και με το καλό να... καλοκαιρέψουν.

 

Όπως και νά'χει καλή επιτυχία στα παιδιά σου! :)

 

Το μέγεθος της γραμματοσειράς, το ξαναλέω, φτιάχνει με ένα ctrl +. Δεν είναι το τέλειο πλάνο, αλλά για τώρα κάνει την δουλειά του! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου