Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συγχαρητηρια για ολη τη προσπαθεια.

 

αυτα που δεν μου αρεσουν πολυ:

 

1.

το ασπρο φοντο μου ειναι λιγο κουραστικο.μια εξτρα πινελια τουλαχιστον που να θυμιζει λιιιγο το παλιο...

 

2.

το noiz logo ειναι πολύ ψηφιακό. Νομίζω πρέπει να βρεθεί μπουτίκ γραφίστας να του δώσει εναν analog factor. Επίσης, προτείνω το μεγάφωνο να γίνει κόκκινο και να αφήσει μουστάκι.

γιατι οχι και τρισδιαστατο?

 

3.

τα γραμματα λιγο πιο εντονα ??

 

(μηπως να δημιουργηθει ομαδα χρηστων...¨οι fεndεrόπληκτοι) :P :P :P

 

 

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πολυ ομορφο (σχεδον* τελειο θα ελεγα!) :)    bravo! 8)

 

 

*μονο και μονο επειδη ακομα βελτιωνεται

Μην παιζεις πιο γρηγορα απ`οσο σκεφτεσαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... και διατηρεί το αγαπημένο μας πορτοκαλί... είναι και analog

+1

...το πορτοκαλι εναι... high-tech  και το μπλε... boutique ;)

Μην παιζεις πιο γρηγορα απ`οσο σκεφτεσαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το noiz logo ειναι πολύ ψηφιακό. Νομίζω πρέπει να βρεθεί μπουτίκ γραφίστας να του δώσει εναν analog factor. Επίσης, προτείνω το μεγάφωνο να γίνει κόκκινο και να αφήσει μουστάκι.

 

Εγώ πάντως συμφωνώ :D

It dont mean a thing, if it ain't got that swing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Welcome back  :)

 

Επειδη δεν εχω χρονο να διαβασω και τις 10 σελιδες θα γραψω πραγματα που ισως καποια απο αυτα εχουν γραφτεί.

 

Σαφεστατα πιο αναλαφρο και καθαρο το καινουριο χρωμα (γκρι) και πολυ ωραιες αντιθεσεις με το πορτοκαλι. Αυτο που με ενοχλει καπως ειναι η συνεχης χρηση regular γραμματοσειρας. Θα προτιμουσα να εναλλασεται με κατι bold (πχ τα nickname μας) ή το αντιθετο*.

Επισης κυριως για τη πρωτη σελιδα θα προτιμουσα οι θεματικες ενοτητες (πχ νοιζ καφε) να διαχωριζουν η μια απο την αλλη (αν οχι με αλλο χρωμα εστω σε καποιο τονο του ιδιου χρωματος).

 

Δεν ειμαι υπερ της αλλαγης του logo (δεν συνηθιζεται στη γραφιστικη), ισως καποια μικρη πινελια. Α, επισης με ενοχλει το flash banner που καλυπτει στο πανω μερος το βασικο πλαισιο.

 

Ευχομαι να μην ξανασυμβει κατι τετοιο κακο στο site (επίθεση), και η καινουρια φρεσκαδα που φερνει να δρασει θετικα  :)

 

*Εdit: εννοώ για τη πρωτη σελιδα μονο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα τελειως minor point που προσεξα τωρα και ειμα να αναφερω μιας και ειμαστε σε διαδικασιες αναβαθμισης:

 

Το Userbox πανω αριστερα μπορει να κοντυνει λιγο. Εχει 4-5 γραμμες κενες μεσα του, μεταξυ του "απαντησεις" και "logout". Αν δεν ειναι μπελας μπορει να κοντυνει λιγο και ετσι να ερθουν τα φρεσκα κανα εκατοστο πιο πανω.

 

(κουφη προταση? ε λιγο.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δουμε και καμμια αναβαθμιση στο site των Αγγελιων γιατι αρχιζει να μου φαινεται ... παλιομοδιτικο!!! ;D ;D ;D

Μην παιζεις πιο γρηγορα απ`οσο σκεφτεσαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. τα λινκ στους πίνακες έχουν άλλο χρώμα όταν είναι visited που μου φαίνεται λίγο άκυρο γα φόρουμ

2. οι αγγελίες ίσως καλύτερα να ανοίγουν σε άλλη καρτέλα

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου