Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνέχεια με το CTRL / ρόδα ποντικιού είμαι  :) :) :) :) :)

 

Η κόρη μου είναι Δευτέρα Λυκείου και ο γυιός μου Δευτέρα Γυμνασίου....

Μυαλό για διάβασμα ΔΕΝ υπάρχει δυστυχώς από ότι βλέπω, όμως το 17άρι 18άρι το έχουν κι έτσι.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παιδια βαλτε κανα χρωμα αλλο εκτος απο λευκο στο φοντο ειναι απιστευτα κουραστηκο ειδικα για αυτους που εχουν λαπτοπ.

Επισης η γραμματοσειρα ειναι πολυ μικρη.

Η δικια μου οθονη που ειναι μετριας ποιοτητας δε μπορω να ξεχωρισω τι υπαρχει μεσα στα γκρι πλαισια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια βαλτε κανα χρωμα αλλο εκτος απο λευκο στο φοντο ειναι απιστευτα κουραστηκο ειδικα για αυτους που εχουν λαπτοπ.

Επισης η γραμματοσειρα ειναι πολυ μικρη.

Η δικια μου οθονη που ειναι μετριας ποιοτητας δε μπορω να ξεχωρισω τι υπαρχει μεσα στα γκρι πλαισια.

 

Να αναφέρουμε και το οικολογικό ζήτημα της εξοικονόμησης ενέργειας με τα πιο σκούρα φόντα.... ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα γκρί πλαίσια, όπως π.χ. αυτό ακριβώς κάτω από το "related topics", είναι πολύ δυσδιάκριτα, αυτό όμως συμβαίνει λόγω χρώματος και όχι λόγω μεγέθους (και αυτό το γράφει άνθρωπος με υψηλή μυωπία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα και απο μένα,,

Συγχαρητητρια για την προσπαθεια απλα και γω θα συμφωνήσω με τους περισσότερους οτι πρέπει να γινει βέλτιωση όσον αφορά τον διαχωρισμό των ενοτήτων ισως με διαφορετικά χρώματα  για να μην ειναι κουραστικό στο ματι. επίσης θα ήθελα μια διαφορετική γραμματοσειρά γιατι αυτή ειναι πολυ μικρή και δυσανάγνωστη.

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα γκρί πλαίσια, όπως π.χ. αυτό ακριβώς κάτω από το "related topics", είναι πολύ δυσδιάκριτα, αυτό όμως συμβαίνει λόγω χρώματος και όχι λόγω μεγέθους (και αυτό το γράφει άνθρωπος με υψηλή μυωπία)

 

Έχεις δίκαιο. Αυτό το χρώμα (γκρι) στα πλαίσια πρέπει να αλλάξει. Θα πρότεινα ένα σκούρο μπλέ/γαλάζιο χρώμα (navy) ώστε να ξεφύγουμε λίγο από γκρίζο που είναι το βασικό χρώμα πλέον και να φαίνονται καλύτερα τα άσπρα γράμματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Κάτι που θα βελτίωνε σημαντικά το νέο στυλ και θα έκανε πιο πρακτικό και εύχρηστο το noiz, είναι να τοποθετηθεί η ενότητα "Noiz Cafe" κάτω από την ενότητα "Noiz Forum", στην αρχική σελίδα. Αυτή τη στιγμή είναι λίγο κουραστικό που είναι χωριστά και πρέπει να σκρολάρεις μέχρι κάτω. Αν ήταν μαζί θα ήταν πιο εύκολο να δεις τι τρέχει και στις 2 ενότητες του forum.

 

Keep up the good work!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και εγώ κάτι.

Παλιά όταν έβαζες τον δείκτη στο tab forum ξεδιπλωνόταν μία λίστα με τις ενότητες που κατ'εμέ ήταν βολική.

Μπορεί να γίνει στο καινούργιο?

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μπράβο και από εμένα για τις ανανεώσεις του Noiz.

Κάθε αλλαγή (άσχετα με το τι έχουμε συνηθίσει κλπ κλπ) πιστεύω είναι για καλό και απότι φαίνεται μέρα με τη μέρα το νέο look γίνεται όλο και πιο ενδιαφέρον.

 

Ένα σχόλιο σχετικά με την εμφάνιση και κάτι που παρατήρησα (είναι λεπτομέρεια το ξέρω αλλά γιατί να μην φτιάχνονται και αυτά?).

Στο πάνω πάνω frame λοιπόν που υπάρχουν οι γενικές κατηγορίες του forum, όταν κάνουμε mouse over στο «Showroom» το πλαίσιο που γίνεται πιο ανοιχτό γκρι δεν έχει το ίδιο σχήμα με τα άλλο. Λόγω μάλλον της έκτασης των χαρακτήρων της λέξης, η δεξιά γωνία δεν κάνει την «κούρμπα» και κόβεται  :) .

Sorry αν έχει αναφερθεί πιο πριν....

OMEGA MONOLITH

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου