Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Eνα τελειως minor point που προσεξα τωρα και ειμα να αναφερω μιας και ειμαστε σε διαδικασιες αναβαθμισης:

 

Το Userbox πανω αριστερα μπορει να κοντυνει λιγο. Εχει 4-5 γραμμες κενες μεσα του, μεταξυ του "απαντησεις" και "logout". Αν δεν ειναι μπελας μπορει να κοντυνει λιγο και ετσι να ερθουν τα φρεσκα κανα εκατοστο πιο πανω.

 

(κουφη προταση? ε λιγο.)

 

όταν φύγει το "σας καλοσορίζουμε κλπ", τότε θα έρθει στα ίσια του, όπως φαίνεται! ;)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι οχι, αναφερομαι στην περιπτωση που διαβαζεις καποιο thread (οπως τωρα καλη ωρα) και το userbox ειναι πανω αριστερα.

 

Βασικα μιλαμε για τελειως τραγικη λεπτομερεια ε? ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α, σωστός!

 

αν μιλάμε για λεπτομέρειες αυτό είναι καλό σημάδι! ;D ;D

 

προσωπικά το βρίσκω ωραίο το φόρουμ,

1) μόνο ένα ΤΙΚ παραπάνω το μέγεθος της γραμματοσειράς

2) και ακόμα ένα ΤΙΚ πιο σκούρα τα πλαίσια με τίτλους στηλών για να ξεχωρίζουν περισσότερο (δες τα screenshot που εβαλα μερικες σελιδες πριν)

3) και το χρώμα των λινκ ή η γραμματοσειρά τους να αλλάζει για να φαίνονται οι λέξεις που είναι και λινκ

4) Α! και τα χρωματα των nicknames να αλλάξουν για να ξεχωριζουν στο noizbox

 

 

πιστεύω χρειάζεται.

 

 

το γ.μησα έ?  :-[ :-[ :-[ ;D ;D :P

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη θα σκασω θα το πω και μπορει να φανω ο κακος αλλα σιγουρα ειλικρινης πρωτα με τον εαυτο μου και μετα με ολους σας, μπορει βεβαια και να μου πατε και το καρμα μου στο μειον 200 αλλα δε πειραζει οπως ειπα, θα ειμαι ειλικρινης!

 

Αναφερομαι στο συστημα αγγελιων του Νοιζ

 

          απο YAMETH

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν πρόκειται για διαφορετικό σάιτ. Μάλλον ξενίζει το χρώμα για την ώρα και το γεγονός ότι μπαίνεις από άλλη "πόρτα", ενώ στο μέλλον θα μπαίνεις από κει που μπαίνεις σήμερα στο υπάρχον. Το μελετάμε το θέμα πάντως και δεν πρόκειται να κατέβει το παλιό αν δεν ικανοποιηθούμε τελείως με το νέο.

http://www.noiz.gr/index.php?topic=176525.100

 

Και τα ερωτηματα μου λοιπον ειναι με ολο μου το σεβασμο και τη καλη μου προθεση :

 

1) ΥΑΜΕΤΗ επειδη δε μου φαινεται οτι θα τo τηρησεις αυτο που ειπες απο πανω, μηπως ολο αυτο με τους Xακερ ηταν ενα προσχημα για να γινει ο διαχωρισμος των αγγελιων και κατ επεκταση ολο το σκηνικο? Το λεω αυτο γιατι οντως το μεγαλυτερο ποσοστο δε θελει το διαχωρισμο και παρολα αυτα φαινεται οτι γινεται γιατι το παλιο κατεβηκε ηδη!

 

2) Μηπως οντως τη πατησαμε με τους Χακερ και επι την ευκαιρια κανατε και το διαχωρισμο που θελατε?

 

3) Μηπως δε θα γινει ή αλλαγη και θα επιστρεψει το παλιο συστημα οποτε παω πασο? (τη τελευταια ερωτηση τη καναμε 2 ατομα και δε πηραμε ποτε απαντηση για αυτο τη βαζω τελεταια και λιγοτερη πιθανη!) 

 

Σιγουρα αυτα τα ερωτηματα θα τα εχουν σκεφτει πολλοι αλλα θα θελουν να τ αποφυγουν να τα ρωτησουν για πολλους λογους.

 

Μακαρι να πεφτω εντελως απ εξω και να φανω κακος της ιστοριας , καποιος πρεπει να το κανει ομως, αλλα αμα ειναι αλλιως (που δυσκολα θα μου το πειτε ετσι απλα) θα εκτιμουσα μια ειλικρινη σταση απο εσας εστω κι αν ηταν απολυτη δηλαδη : "ΠΑΙΔΙΑ, Ο ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΘΕΛΕΤΕ ΔΕ ΘΕΛΕΤΕ"

γιατι ετσι κι αλλιως εσεις φτιαχνετε τους κανονες και μ αυτο το τροπο θα ξεραμε ολοι μεχρι που ειναι τα δικαιωματα μας και μεχρι που μπορουμε να λεμε την αποψη μας!

Θελω να ξερετε επισης οτι το υφος μου δεν εχει καμια σχεση με ειρωνια ουτε με κατι προσωπικο!

 

Οπως ειπα με ολο μου το σεβασμο προς τον YAMETH και ολους τους υπευθυνους του Νοιζ

Ζηταω πραγματικα συγγνωμη αν εκανα λαθος και αν φαινεται οτι σας προσβαλλω, πραγματικα δεν ειναι αυτος σκοπος μου.

Μερικες φορες αυτα που μπορεις να γραψεις μπορουν να φανουν πολυ ασχημα αλλα ο τροπος εκφρασης του καθενος ειναι διαφορετικος και ειδικα γραπτως ευκολα παρεξηγησιμος.

Αν ομως δεν εκανα λαθος θα εκτιμουσα τα παραπανω να τα λαβαινατε υποψιν σας και το λιγοτερο να δινατε την απλη απαντηση στην ερωτηση "θα επιστρεψει το παλιο συστημα αγγελιων?!"

 

Ευχαριστω!

 

ΥΓ : μπορειτε να με φατε τωρα αλλα εγω εχω καλη καρδια!  :)

 

 

 

 

Eric Laptop με RME Multiface!!! Θα δουλεψει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

::)

 

Πρόκειται περι συνομωσίας... Κινέζοι χάκερ επιτέθηκαν στο νοιζ ώστε να ανατρέψουν τα παλιά κεκτημένα, να επιβάλλουν τα Κινέζικης παραγωγής προϊόντα τους και να ακούμε αποκλειστικά και μόνο Λαζάνη. (Έμαθα ότι είναι μεγάλη επιτυχία στην Κίνα ο Νιόνιος)

 

Πέραν της πλάκας στην φράση που κόλλησες,

Το μελετάμε το θέμα πάντως και δεν πρόκειται να κατέβει το παλιό αν δεν ικανοποιηθούμε τελείως με το νέο.

 

Προφανώς αναφέρεται στο να ικανοποιηθεί από το αποτέλεσμά του όλου θέματος και της λειτουργίας του όσον αφορά το νοιζ. Το αν αρέσει στο χ% ή όχι δεν αφορά ιδιαίτερα κανέναν. Κατά τη γνώμη μου πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς αναφέρεται στο να ικανοποιηθεί από το αποτέλεσμά του όλου θέματος και της λειτουργίας του όσον αφορά το νοιζ. Το αν αρέσει στο χ% ή όχι δεν αφορά ιδιαίτερα κανέναν. Κατά τη γνώμη μου πάντα.

και εγω ετσι το καταλαβαινω! :)

αρκετα για σημερα, παω για υπνο! :)

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

1) ΥΑΜΕΤΗ επειδη δε μου φαινεται οτι θα τo τηρησεις αυτο που ειπες απο πανω, μηπως ολο αυτο με τους Xακερ ηταν ενα προσχημα για να γινει ο διαχωρισμος των αγγελιων και κατ επεκταση ολο το σκηνικο?

 

 

 

 

 

Δεν κανω τον δικηγορο του YAMETH  αλλα εχω απορια.  Ποιο σκηνικο?  Βλεπεις καμμια συνομωσια? :o

Μην παιζεις πιο γρηγορα απ`οσο σκεφτεσαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου