Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

πάμε όλοι μαζί:

 

 

 

I see the gray font and I want to paint it black...

 

No colors anymore I want them to turn black.......

 

:P :P :P :P :P

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κάνεις ζουμ στον μπράουζερ μετά τα υπόλοιπα σάιτ θα έχουν τεράστια γράμματα.

 

 

έχει δίκιο ο φίλος που λεει για την αντίθεση και αυτό ακριβώς λέμε: αν γινουν τα γράμματα μαύρα, η αντίθεση θα είναι μια χαρά.

 

σίγουρα το φόντο είναι πολύ φωτεινό, αλλά εμένα προσωπικά δε με πειράζει.

 

το μόνο κακό με το το γκρι theme είναι οτι δεν φαίνονται κάποιες λειτουργίες του φόρουμ που είναι γραμμένες με λευκό, όπως τίτλοι "Ads" "Γρήγορη απάντηση" , οι τίτλοι των στηλών στα "related topics"

 

 

πιστεύω πως λίγο πιο σκουρο φόντο με μαυρα γράμματα και λίγο πιο μεγάλα και θα είναι όλα ευανάγνωστα.

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεύω πως λίγο πιο σκουρο φόντο με μαυρα γράμματα και λίγο πιο μεγάλα και θα είναι όλα ευανάγνωστα.

 

Αυτο ακριβως λεω! γιατι το ζητημα ειναι να μπορουμε να διαβαζουμε χωρις να εχουμε πονοκεφαλους στο μισαωρο

Eric Laptop με RME Multiface!!! Θα δουλεψει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σταθώ σε αυτό(Σας καλωσορίζουμε στο new look του Noiz.gr που όμως είναι σε beta form. Η διαδικασία αναβάθμισης συνεχίζεται...) κ ελπίζω να γίνουν τα πράγματα όπως τα λέτε γιατί βλέπω να υπάρχει πολύ κόσμος στους Οφθαλμίατρους ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρατήρησα ότι στο user box μου βγάζει σπασμένη την εικόνα άβαταρ που χρησιμοποιώ αλλά μόνο στο Google chrome. Στο firefox τη βγάζει κανονικά όπως και στο opera από το κινητό. Το ίδιο συμβαίνει και στην εικόνα μου στα post. Μόνο στη δικιά μου, τις άλλες τις βγάζει κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις επισημάνσεις. We are working on it. ;)

καλο κουραγιο και υπομονη με μεγαλυτερη ασφαλεια και περισσοτερη πληροφορηση!

Και γρηγορα να ερθει ξεκουραση και ηρεμια.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρατήρησα ότι στο user box μου βγάζει σπασμένη την εικόνα άβαταρ που χρησιμοποιώ αλλά μόνο στο Google chrome. Στο firefox τη βγάζει κανονικά όπως και στο opera από το κινητό. Το ίδιο συμβαίνει και στην εικόνα μου στα post. Μόνο στη δικιά μου, τις άλλες τις βγάζει κανονικά

 

Κι εμένα μου το έκανε αυτό στο chrome, αυτο που έκανα ήταν να ξαναβάλω την εικόνα απο τις ρυθμίσεις του προφιλ και όλα οκ!

 

 

 

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου