Προς το περιεχόμενο

Η Τουρκική γλώσσα θα διδάσκεται στα Ελληνικά σχολεία!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ποιος είναι αυτός ? ? ? ?

Είναι συνεργάτης του EyeProtocol-Αγά...

Τίμησε το 'προσωνύμιο' σου και ανίχνευσε το λίγο (είτε στο google είτε στη wikipedia), έτσι για να πάρεις μια γεύση. Μουσική παίζει ο άνθρωπος...

Και μια που θα το κάνεις, δες και για τον Rabih Abou-Khalil που αρέσει σε εμένα.

:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 314
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και ποιος είναι αυτός ? ? ? ?

Είναι συνεργάτης του EyeProtocol-Αγά...

Τίμησε το 'προσωνύμιο' σου και ανίχνευσε το λίγο (είτε στο google είτε στη wikipedia)' date=' έτσι για να πάρεις μια γεύση. Μουσική παίζει ο άνθρωπος...

Και μια που θα το κάνεις, δες και για τον Rabih Abou-Khalil που αρέσει σε εμένα.

:wink:[/quote']

 

Τι ακριβώς να ψάξω στο Google η το Wikipedia ? Δεν κατάλαβα, εξήγησέ μου σε παρακαλώ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τι ακριβώς να ψάξω στο Google η το Wikipedia ? Δεν κατάλαβα' date=' εξήγησέ μου σε παρακαλώ.[/quote']

 

Ψιτ...αρχηγέ! Αρχίσαμε να το χάνουμε εντελώς μου φαίνεται...στον Ιχνηλάτη λέει να τιμήσει το προσωνύμιό του που άπτεται της αναζήτησης και βρει στοιχεία για τον Tekbilek...

Εσύ άραξε Αγά μου...χαλαρά!

 

Κάτσε να πιάσω και τον αργιλέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβώς να ψάξω στο Google η το Wikipedia ? Δεν κατάλαβα' date=' εξήγησέ μου σε παρακαλώ.[/quote']

Το 'προσωνύμιο' σου έχει να κάνει με ανιχνεύσεις και ιχνηλασίες?!?

...μην παρεξηγήσαι αδίκως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβώς να ψάξω στο Google η το Wikipedia ? Δεν κατάλαβα' date=' εξήγησέ μου σε παρακαλώ.[/quote']

Το 'προσωνύμιο' σου έχει να κάνει με ανιχνεύσεις και ιχνηλασίες?!?

...μην παρεξηγήσαι αδίκως

 

Δεν παρεξηγήθηκα καθόλου. Όντως νόμιζα ότι μιλάει σε εμένα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδατε τι παρεξηγησεις γινονται οταν μιλαμε ελληνικα?? :lol:

Τωρα ομως που θα μιλαμε τουρκικα θα καταλαβαινομαστε πληρως!! :lol:

 

 

κατσε να φαω λιγο ακομη baklava

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε να φαω λιγο ακομη baklava

 

Παρεμπιπτόντως, τελευταία έγινε ολόκληρη 'φασαρία' για το αν ο μπακλαβάς είναι τούρκικος ή όχι (προφανώς με αφορμή το γνωστό σίριαλ) και αποδείχτηκε λέει ότι είναι... κυπριακός...!!

 

Στην πραγματικότητα βέβαια όλα αυτά τα γλυκά τα έφτιαχναν εδώ και πολλούς αιώνες στην ανατολική Μεσόγειο και τη Μέση Ανατολή... είναι το ίδιο χαζό με το να μαλώνουμε για τη φέτα με τους Δανούς! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια παρενθεση στο καθευατο θεμα ,κατα την γνωμη μου , ο απλος Τουρκικος λαος (οχι οι στρατιωτικοι η οι εθνικιστες ) δεν μισει τους Ελληνες,μας συμπαθουν μαλιστα ,αντιθετα ο Ελλ.λαος τρεφει μια αντιπαθεια προς τους Τουρκους , και αυτο το εχω διαπιστωσει απο διαφορα πραγματα . Αληθεια ποσοι Τουρκοι τουριστες ερχονται στην Ελλαδα ? Σε αντιθεση με τους χιλιαδες Ελληνες που πανε στην Τουρκια .Γιατι αραγε ? Ως αναφορα την εκμαθηση Τουρκικης γλωσας , νομιζα οτι αφορουσε τους Μουσουλμανους της Θρακης ,γιατι για τους υπολοιπους δεν νομιζω οτι εχει αξια η χρησιμοτητα , η προσθηκη μιας 'μη διεθνους' γλωσας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως ειναι γλυκο που εφτιαχναν ακομα και οι αρχαιοι Ελληνες,το ζητημα βεβαιως ειναι ποιος φτιαχνει τον ΚΑΛΥΤΕΡΟ και εκει οι Τουρκαλαδες ριχνουν στα αυτια σε ολους.

 

Ενα ονομα σου λεω

 

ALI USTA!! (να τρωει ο Καρβελλας και της Βισση να μη δινει!! :lol: )

(& αν πας ποτε παρε και κανα πεντακιλο παγωτο,ισως το καλυτερο στον κοσμο....)

 

αμαν πεινασα!! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι τουρκις γκερλς διαφήμιση για σιτυ τουρ είναι;

 

Με όλα αυτά τα κατεβατά για τους τουρκους και τα τουρκικα δε βλέπω κανεναν να λέει τιποτα για το επίπεδο της εκπαιδευσης που ο απόφοιτος λυκείου κοντέυει να καταντήσει απόφοιτος δημοτικού.

 

Ή και απόφοιτος νηπιαγωγείου τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου