Προς το περιεχόμενο

Πολιτικά σχόλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παιδιά...γράψτε όσο προλάβετε. Σε λίγο κλειδώνει, γιατί κερδάμε! ;)

Θα καταγγείλουμε τις αφανείς διαδικασίες κάτω από τις οποίες διεξήχθη η ψηφοφορία, δεν θα την αναγνωρίσουμε ως πραξικοπηματική και θα ανοίξουμε καινούριο thread.

 

Χρόνο για χάσιμο να χουμε και στο τέλος θα κερδίσουμε.

Απλώς δεν θυμάμαι αν είμαστε εμείς οι άλλοι.

Όχι ότι με πειράζει.

Απλώς θα αντιδράσω με την τελική απόφαση.  Όποια κι αν είναι ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά...γράψτε όσο προλάβετε. Σε λίγο κλειδώνει, γιατί κερδάμε! ;)

 

Ετσι...

 

Ειμαστε ο Ολυμπιακος της ψηφοφοριας και ειστε ο Βαζελος. Το χασμα τεράστιο...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς δεν θυμάμαι αν είμαστε εμείς οι άλλοι.

Να πηγαίνεις πάντα με αυτούς που κερδάνε...και δεν θα χάσεις. Και έτσι οι χαμένοι θα είναι πάντα οι άλλοι ;)

 

ΥΓ1 Αυτό πάρτο και σαν πολιτικό σχόλιο 8)

ΥΓ2 Μετά τις "Πολιτικές συζητήσεις" μπορούμε να βάλουμε σε ψηφοφορία και τις "Συζητήσεις για Μοτοσυκλέτες" για να σπάσουμε τελείως τα νεύρα του kpeyos?

 

YΓ3 kpeyos, εγώ είμαι μαζί σου ;)

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να πηγαίνεις πάντα με αυτούς που κερδάνε...και δεν θα χάσεις.

Δουλεύω για/με αυτούς, "συντάσσομαι" με τους άλλους.

Λέγεται Double Whammy

 

Ειμαστε ο Ολυμπιακος της ψηφοφοριας και ειστε ο Βαζελος. Το χασμα τεράστιο...

Να ρίξω και καμία Βουλγαρία, Πόντο, Μακεδονία αλύτρωτες πατρίδες, Ισλάμ, 12θεο, Χριστιανισμό κλπ να κλείσουμε σετάκι;

 

 

We are the knights that say "neeq".......άσχετο αλλά μου ρθε

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

We are the knights that say "neeq".......άσχετο αλλά μου ρθε

 

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Να πηγαίνεις πάντα με αυτούς που κερδάνε...και δεν θα χάσεις. Και έτσι οι χαμένοι θα είναι πάντα οι άλλοι ;)

 

Κοίτα ο Audio ψήφισε "ΟΧΙ" άλλα έπαιξε τα λεφτά του σε "ΝΑΙ" και "UNDER". Μάλλον το έκανε για να κερδίσει επιτέλους σε κάτι και όντως, από τη μία είναι ο ηθικός ας πούμε νικητής εως τώρα τουλάχιστον, αλλά κατά τ' άλλα...κουβά και πάλι. ;D

 

ΥΓ2 Μετά τις "Πολιτικές συζητήσεις" μπορούμε να βάλουμε σε ψηφοφορία και τις "Συζητήσεις για Μοτοσυκλέτες" για να σπάσουμε τελείως τα νεύρα του Kreyos?

 

-Ακούς τις κουρδισμένες εξατμίσεις;

-Πρέπει ή όχι να σταλούν όσοι καβαλάνε δίχρονα στα γκουλαγκ;

-Πόσο μεγάλη διαφορά έχει μια κινέζικη Johny Pag από μια Harley Davidson; Είναι περίπου σαν τους Tonerider μαγνήτες σε σύγκριση με τους Tom Holmes;

 

Αυτά κι άλλα παρόμοια φλέγοντα ζητήματα αναμένω να απαντηθούν με μέγιστη αγωνία, άρα θα περιμένω κανα δυο χρόνια μέχρι να θέσετε εσείς το θέμα για το αν θα πρέπει να συζητιούνται εδώ μέσα τέτοιου είδους πράγματα, οπότε και θα διαφωνήσω σθεναρά ΑΠΕΙΛΩΝΤΑΣ :P με αποχώρηση δική μου από το forum και παλούκωμα σε όσους ψηφίσουν "ΝΑΙ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Πρέπει ή όχι να σταλούν όσοι καβαλάνε δίχρονα στα γκουλαγκ;

Ναί. Μαζί με τους αναβάτες Harley Davidson, κατόχους ελεύθερων εξατμίσεων, όψιμους δικυκλιστές δίτροχων καναπέδων με κουβέρτα στα ποδαράκια, κατόχους BMW που με πλήρη Hepco Becker βαλιτσομάνι σφηνώνουν καμαρωτοί ανάμεσα στα αυτοκίνητα, 50άρια παπάκια με στραβή πίσω ρόδα που πάν με -3 και μπαίνουν μπροστά, οι  SuperTenereCapeCanaveralAfricaQueerlookhowbigandstrongIam που πάνε 200 ευθεία και στρίβουν πιο αργά από την ανηψούλα μου με τις βοηθητικές πιάνοντας καβάτζα όλες τις λουρίδες,τα TDM συνοδείας που πάνε διαγώνια με το προστατευόμενο αμάξι, τα Ducati που αν δεν τα καταλάβεις ότι είναι από πίσω, σου φεύγει το σκατό ότι χτύπησε βαλβίδες η μηχανή σου, τα "γρήγορα" που χουν τις εξατμίσεις ακριβώς στα μούτρα σου στο φανάρι, ο "δεν φοράω κράνος γιατί ο νόμος λέει να φέρει και όχι να φοράει", τα γιαπαριά που πήραν Triumph (όταν τους το πρότειναν στο club νόμιζαν ότι τους έλεγαν για σουτιέν) με καθίκι και goggles στο κεφάλι a la LoA,,,,,,,,,

 

Να συνεχίσω;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ναί. Μαζί με τους αναβάτες Harley Davidson, κατόχους ελεύθερων εξατμίσεων, όψιμους δικυκλιστές δίτροχων καναπέδων με κουβέρτα στα ποδαράκια, κατόχους BMW που με πλήρη Hepco Becker βαλιτσομάνι σφηνώνουν καμαρωτοί ανάμεσα στα αυτοκίνητα, 50άρια παπάκια με στραβή πίσω ρόδα που πάν με -3 και μπαίνουν μπροστά, οι  SuperTenereCapeCanaveralAfricaQueerlookhowbigandstrongIam που πάνε 200 ευθεία και στρίβουν πιο αργά από την ανηψούλα μου με τις βοηθητικές πιάνοντας καβάτζα όλες τις λουρίδες,τα TDM συνοδείας που πάνε διαγώνια με το προστατευόμενο αμάξι, τα Ducati που αν δεν τα καταλάβεις ότι είναι από πίσω, σου φεύγει το σκατό ότι χτύπησε βαλβίδες η μηχανή σου, τα "γρήγορα" που χουν τις εξατμίσεις ακριβώς στα μούτρα σου στο φανάρι, ο "δεν φοράω κράνος γιατί ο νόμος λέει να φέρει και όχι να φοράει", τα γιαπαριά που πήραν Triumph (όταν τους το πρότειναν στο club νόμιζαν ότι τους έλεγαν για σουτιέν) με καθίκι και goggles στο κεφάλι a la LoA,,,,,,,,,

 

Να συνεχίσω;

 

Όχι, εντάξει συμφωνούμε. Εγώ θα προσθέσω απλα στη λίστα και όλους τους κατόχους Supermotard καθώς και τον Μπαγκς Μπάννυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου