Προς το περιεχόμενο

Πολιτικά σχόλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικα οντως δεν καταλαβαινεις...

 

ο Μπουγατσατζης (οι υπεραριθμοι ΔΥ,οι φοροφυγαδες και οι κλεφτες) ειναι η ΑΙΤΙΑ της χρεοκοπιας...(και της υπαρξης του ελλειματος) η ΑΠΟΚΡΥΨΗ  και ακομα περισσοτερο η ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ του ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥ  ελλειματος ειναι η ΑΦΟΡΜΗ...(για αυτο οι πρωτοι που πρεπει να πανε μεσα ειναι αυτοι που ελεγαν στους ξενους οτι εχουμε μονο 6% ελλειμα) οπως και η ΠΛΗΡΗΣ ΑΔΡΑΝΕΙΑ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΠΑΣΟΚ τους 9 μηνες πριν ερθει το ΔΝΤ η οποια αντι να ΔΡΑΣΕΙ  προληπτικα (οπως οι Ισπανοι π.χ.)  εβαλε στο παιχνιδι το ΔΝΤ για να μην επωμισθει τα ..αντιλαϊκα μετρα αλλα να πιστεψει ο λαος οτι..οι....Γερμανοι τα εβαλαν...

 

   

 

Φιλε μου συμφωνω σε ολα οσα γραφεις πιο πανω (ακομα και σ'αυτα που εσβησα για οικονομια χωρου).Συμφωνω απολυτα.Και επαυξανω ,να τιμωρηθουν αυτοι που τα φαγαν κι οχι εμεις κι εμεις που κοιταμε τις δουλειες μας.

Μονο σ'αυτους που εχεις γραψει μεσα στην πρωτη παρενθεση θελω να προσθεσω οτι σαν κλεφτες εννοεις καποιους απτα κομματα που κυβερνησαν απο '74 κι υστερα,και ολα τα ξαδερφια,ανηψια κουμπαρους που παιρναν τα πακετα για τη χωρα και τα τσεπωναν μονοι τους χωρις να κανουν κατι για το καλο μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

       Kι εγω αυτο λεω, νεο παιδι ειναι ο Αλεξης, εχει και μια σπιρταδα η ματια του, δεν μπορει, καποιο ασσο εχει στο μανικι.

 

      Αntipaleuon 200500mg υπογλωσσιο.

 

Σύμφωνα με απόλυτα ανακριβείς πλεροφορίες του σταθιμού μας οι Ολύμπιανς ,ήδη ετοιμάζονται να παρουσιάσουν σαν σκιώδη υπουργό εκονομικών κάποιον κύριο με τα αρχικά SF

Το όνομα θα σας το αποκαλύψουμε ,άμα την επιστροφή του πρόεδρα από Αμέρικα .

Τάκης Μπάμπάτσικος Νέα Υόρκη για το Σιταρ Τσάνελ ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

τελικα οντως δεν καταλαβαινεις...

 

ο Μπουγατσατζης (οι υπεραριθμοι ΔΥ,οι φοροφυγαδες και οι κλεφτες) ειναι η ΑΙΤΙΑ της χρεοκοπιας...(και της υπαρξης του ελλειματος) η ΑΠΟΚΡΥΨΗ  και ακομα περισσοτερο η ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ του ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥ  ελλειματος ειναι η ΑΦΟΡΜΗ...(για αυτο οι πρωτοι που πρεπει να πανε μεσα ειναι αυτοι που ελεγαν στους ξενους οτι εχουμε μονο 6% ελλειμα) οπως και η ΠΛΗΡΗΣ ΑΔΡΑΝΕΙΑ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΠΑΣΟΚ τους 9 μηνες πριν ερθει το ΔΝΤ η οποια αντι να ΔΡΑΣΕΙ  προληπτικα (οπως οι Ισπανοι π.χ.)  εβαλε στο παιχνιδι το ΔΝΤ για να μην επωμισθει τα ..αντιλαϊκα μετρα αλλα να πιστεψει ο λαος οτι..οι....Γερμανοι τα εβαλαν...

 

Αν η κυβερνηση ΓΑΠ ειχε δανειστει τα χρηματα που χρειαζονταν η χωρα με τα λογικα επιτοκια που εβρισκε πριν βγει και αρχισει να ουρλιαζει οτι ειμαστε....απατεωνες... για ενα ετος και προχωρουσε σε ΓΕΝΝΑΙΑ μετρα μειωσης του δημοσιου τομεα..ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΝΗΜΟΝΙΟ..και αυτο στο ΥΠΟΓΡΑΦΩ.

 

Αντι για αυτο μετετρεψε μια κριση ΧΡΕΟΥΣ σε κριση ΔΑΝΕΙΣΜΟΥ ,και εκτοξευσης των spread.....

 

Τελος σου υπενθυμιζω οτι οταν "φουσκωθηκε" (δεν εχει αποδειχτει ακομα) το ελλειμα απο 12% σε 15% ημασταν ΗΔΗ στο μνημονιο....ετσι κι αλλοιως τα επιπλεον μετρα που ληφθηκαν λογω του φουσκωματος  ισα ισα καλυψαν τους στοχους οποτε θα παιρνονταν ετσι κι αλλοιως...  αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να ελεγχθουν αυτοι που φουσκωσανε το ελλειμα κατα την αναθεωρηση του,ΑΝ επαναλαμβανω το φουσκωσανε. 

   

Λογικά σε αυτό αναφέρεσαι

 

Συμφωνώ με το φινάλε- με 10% έλλειμμα πας για επιτήρηση σύμφωνα με τα κελεύσματα της Ε.Ε Thats it.  

 

 

Εδώ όμως έγινε «πατητή» εκ των έσω...  

 

Και θα σου πω όμως ότι εγώ προσωπικά, αυτά περί αδράνειας του ΠΑΣΟΚ, τα βλέπεω λίγο αλλιώς... Αδράνεια ναι, επί τούτου, αλλά με δόλο.  

 

Ας πούμε...

 

Τις συζητήσεις με τον Στρος- Καν τις είχε κάνει δύο μήνες πριν της εκλογές (περί ΔΝΤ) και τον «έδωσε» ο ίδιος ο Στρος Καν.

 

 

Εγώ ως γνωστός μη καλοπροαίρετος, θα σου πω ότι η μηχανή είχε στηθεί από τότε. Ή μάλιστα από πολύ πιο παλιά...

 

Τα email Giorgos-Mother, τα είχαμε δει από το 2000. Η Mother του έλεγε, Giorgos θα φέρεις εδώ τον Σόρος»...

 

 

Επί ΓΑΠ ο Σόρος ήρθε δύο φορές στην Ελλάδα- την μια στα μουλωχτά.

 

Θα μου πεις και γιατί να μην έρθει, επιχειρηματίας είναι όπου θέλει πάει...

 

Μαζί σου, όμως θα μου επιτρέψεις να έχω ένα reasonable doubt. Μπορεί να μην έτρεξε και τίποτα, αλλά μπορεί και να έτρεξε...

 

 

Και ΟΚ αυτά μπορεί να είναι στην σφαίρα της συνομοσιολογίας- που δεν ήταν δηλαδή, καθώς τα email δημοσιεύτηκαν, ήταν προϊόν υποκλοπής, έγινε δικαστήριο και έπεσε καταδίκη.

 

 

Αυτό όμως με το δημοψήφισμα τι ήταν; Νοέμβριος 2011, μόλις έχει γυρίσει από την σύσκεψη που έχει γίνει ο κακός χαμός γιατί αν δεν μας έδιναν το χρήμα θα έβρεχε βατράχια, θα γινόταν λοιμός και καταποντισμός.

 

 

Πέφτει το πακέτο ΙΙ... αφού έχουν βγει μαχαίρια στην σύνοδο και μας έχουν ταράξει στην σφαλιάρα.

 

Και έρχεται πίσω ο Τιτάνας και τσαμπουνάει περί δημοψηφίσματος για παραμονή στο ευρώ;                  

 

Ήταν... γλωσσικό ολίσθημα; Ε, όχι... μπουκέτο στα μούτρα της ευροζώνης ήταν.

 

Για να στο πω έτσι όπως το νοιώθω: Άφεση αμαρτιών- του στιλ το παιδί ήταν χαζό, δεν ήξερε- δεν δίνω. Ούτε στον GAP, ούτε στο πράσινο παρεάκι του...

 

Και τα αγόρια της ΕΛΣΤΑΤ παραπέμπονται για κακούργημα- ΔΟΛΟΣ- και όχι λαθάκι, πταίσμα, πλημμέλημα, έχασα το CD, αχ συγνώμη έσπασα το στικάκι...        

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ολα τα ξαδερφια,ανηψια κουμπαρους που παιρναν τα πακετα για τη χωρα και τα τσεπωναν μονοι τους χωρις να κανουν κατι για το καλο μας.

 

πως δεν εκαναν,με αυτα τα χρηματα διορισαν ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ...δημιουργησαν μια κρατικοδιαιτη κλειστη οικονομια της ελαχιστης προσπαθειας και της μεγιστης απολαβης και κοιμησανε εναν ολοκληρο λαο με υποσχεσεις ευμαρειας και ψευδαισθησεις ανωτεροτητας.... εκει πηγε το ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΟ ποσοστο των δανειων της χωρας (και σε συνταξεις 40αρηδων)...μη ξεχνιομαστε... για αυτο αλλωστε και τους ψηφιζαμε ολοι,ή τελος παντων....η πλειοψηφια....

 

και φυσικα και υπηρξαν και αυτοι που στεγνα εκλεψαν αλλα για αυτους ισχυει το κοντα στο βασιλικο ποτιζεται και η γλαστρα...τα ..απονερα τσεπωνανε σε σχεση με αυτα που εδιναν στον...."λαο"...

 

Αλλωστε αν δεν ηταν ο λαος...χαρουμενος δεν θα τους ψηφιζε για 40 χρονια....αυτο αλλωστε αποδειχτηκε μολις τελειωσανε τα δανεικα......

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' επέκταση, μην κάνεις το λάθος να με ρωτάς απαξιωτικά προς το Σαμαρά, διότι θα σου απαντήσω ως αριστερός και θα σου πω ότι από την αριστερά περιμένω ακριβώς να μην υιοθετεί τα μαρκετινίστικα/γελοία επικοινωνιακά κόλπα του κάθε Σαμαρά. Τυχόν αποτυχία της να το κάνει, αποτιμάται από εμένα προσωπικά ως κάτι αισχρότερο από την οποιαδήποτε δεξιά καραγκιοζιά, διότι ακριβώς περιμένω περισσότερα σε ανθρώπινο (τουλάχιστον) επίπεδο.

Αυτό ακριβώς. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε, είναι φανερό ότι είσαι "συμπαθών" προς το κόμμα της αξιωματικής αντιπολίτευσης (ή - τουλάχιστον - απάδεις του τρίο Στούντζες, όπως το λες). Μην κάνεις όμως το λάθος να νομίζεις ότι εγώ είμαι δεξιός (όπως το κάνουν άλλοι στο φόρουμ), διότι δεν συμβαίνει.

 

Κατ' επέκταση, μην κάνεις το λάθος να με ρωτάς απαξιωτικά προς το Σαμαρά, διότι θα σου απαντήσω ως αριστερός και θα σου πω ότι από την αριστερά περιμένω ακριβώς να μην υιοθετεί τα μαρκετινίστικα/γελοία επικοινωνιακά κόλπα του κάθε Σαμαρά. Τυχόν αποτυχία της να το κάνει, αποτιμάται από εμένα προσωπικά ως κάτι αισχρότερο από την οποιαδήποτε δεξιά καραγκιοζιά, διότι ακριβώς περιμένω περισσότερα σε ανθρώπινο (τουλάχιστον) επίπεδο.

 

Έχοντας πει όλα αυτά, και επειδή είσαι νέος στο φόρουμ, να πω και σε 'σένα ότι είμαι φιλελεύθερος και ότι θεωρώ τους δεξιούς και τους αριστερούς εξίσου άσχετους με τις πολιτικές μου πεποιθήσεις.

 

Όμως, πιστεύω ότι η εποχή των μονοκομματικών κυβερνήσεων στην Ελλάδα, επιτέλους τελείωσε. Λέω "επιτέλους" διότι πίσω από κάθε ισχυρή μονοκομματική κυβέρνηση της τελευταίας 35ετίας υπάρχει ένας πολιτικός αρχηγός-μεσσίας ο οποίος χρησιμοποιώντας λαϊκίστικα επιχειρήματα υφαρπάζει την ψήφο του εκλογικού σώματος και τους κοροϊδεύει (κάτι με το οποίο ήδη συμφώνησες).

 

Στο μέλλον, ας έχουμε κυβερνήσεις συνεργασίας: αυτό άλλωστε είναι και το πνεύμα του πολιτεύματος που έχουμε (και του Συντάγματος), και όχι το να υπάρχει ΕΝΑΣ μάγκας και καραμπουζουκλής αρχηγός που να "παραιτεί" υπουργούς από το αεροπλάνο (έτσι, για να θυμηθούμε και τον πρώτο διδάξαντα). Το ότι η πρώτη κυβέρνηση συνεργασίας που έχουμε δεν είναι δα και η καλύτερη οφείλεται κυρίως στον Αλέξη Τσίπρα, στον οποίο δόθηκε η ευκαιρία να είναι αρχηγός αυτής της κυβέρνησης και την αρνήθηκε. Καταλαβαίνεις φαντάζομαι, ότι μέσα σε λίγους μήνες δε θα ήταν δυνατόν να υπάρξει εντελώς νέο και άμεμπτο πολιτικό προσωπικό - θα γίνει και αυτό όμως.

 

Μέχρι τότε, ο αρχηγός της αξιωματικής αντιπολίτευσης, ας παραδεχθεί επιτέλους τον ευρωπαϊκό προσανατολισμό της χώρας και του κόμματός του, ας αποφασίσει τις συμμαχίες του σε περιβάλλον ειλικρίνειας και ας απορρίψει κάτι γελοίους που έχει υπό τη στέγη του (αναπόφευκτο για έναν τόσο νέο αρχηγό). Αν τα κάνει αυτά, θα πάρει την κυβέρνηση της χώρας.

 

Αν όχι, μην έχεις καμμία αμφιβολία ότι η επόμενη κυβέρνηση θα είναι πολύ παρόμοια με τη σημερινή: ο άνθρωπος που θα σταθεί μπροστά στο γερμανικό κοινοβούλιο και θα πει "παιδιά, θυμάστε που είχαμε δώσει κάτι δανεικά στην Ελλάδα;.. ε, ξεχάστε τα...." απλώς δεν έχει γεννηθεί ακόμη.

 

 

Ειμαι συμπαθων προς ''καποια κομματα'' της αντιπολιτευσης.

Επισης δε σε χαρακτηριζω δεξιο επειδη ειπα για το Σαμαρα.(τον ανεφερα γιατι κι αυτος πηγε Βερολινο τωρα τελευταια).

Πιθανον ,λεω εγω τωρα οτι,τα μαρκετινίστικα/γελοία επικοινωνιακά κόλπα να χρειαζονται για τον πολυ κοσμο,για να τραβηξει ψηφους.Εκτος αν ειναι γελοια για ολους.

Για το φιλελευθερος που λες ,;δεν ειναι το ιδιο με το δεξιος;Δεν ειρωνευομαι.Ρωταω.

Για τις κυβερνήσεις συνεργασίας,αυτες με φοβιζουν περισσοτερο απτις μονοκομματικες.Μου φαινεται ειναι το νεο κολπο για να μας κουμανταρουν.Π.χ. ψηφιζεις καποιο κομμα για να διαμαρτυρηθεις κι αυτος παει μ' αυτους που μας κλεβαν 40 χρονια.

Για την κυβέρνηση συνεργασίας που εχουμε δεν οφείλεται στον Αλέξη Τσίπρα, στον οποίο δόθηκε η ευκαιρία να είναι αρχηγός αυτής της κυβέρνησης και την αρνήθηκε,γιατι δεν γινεται να συγκυβερνησει αριστερα με δεξια.Εχω παραδειγματα πραγματικα,αλλα δεν ειναι ωρα .

Γι'αυτους τους γελιους που έχει υπό τη στέγη του,εχεις δικηο.  Φιλικα,Μιλτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δυσκολο να παρακολουθησει κανεις ανελιπως το θεμα επομενως θα γραψω μερικες σκεψεις οντας ελλιπης σε οικονομικες αναλυσεις,με τον κινδυνο να παω την κουβεντα ανουσιως αλλου...

 

Η καταγραφη (εδω αλλα και στο καφενειο)της ζοφερης πραγματικοτητας του υπερπληθυσμου των Δ.Υ.,της φοροδιαφυγης και της σηψης των ιθυνοντων ειναι ενα φαινομενο που ''ξαλαφρωνει'' αλλα απ οτι φαινεται δε βοηθαει πια στη σωτηρια:Στην αυτοκριτικη.

 

Στο παραπανω βαζουν το χερακι τους και οι δημοσιογραφοι οι οποιοι τρεφουν τον κοσμο με αυτα που του αρεσει ν ακουει κι ας μην αλλαζει τιποτα.

 

Νομιζω οτι τα πραγματα,το παρον και το μελλον της χωρας εχει κατα ενα μεγαλο ποσοστο σχεση με την γεωπολιτικη στην οποια βεβαια ολοι μας με την ενθαρρυνση των διοικουντων ειμαστε πια ο αδυναμος κρικος.

 

Μιλωντας καφενειακα:

 

Γιατι εφυγε αρων αρων ο Καραμανλης ο νεοτερος σε μια εξοδο που δε θα κανε ουτε προπονητης της Προοδευτικης?

 

Τι απεγινε ο αγωγος εκεινος,εκει στη Θρακη?

 

Γιατι ο ''λεφτα υπαρχουν'' οδηγησε την χωρα σε οικονομικο κλοιο και τωρα δεν τολμα κανεις να τον αγγιξει?

 

Καναν αγωγο τωρα?

 

Γιατι δεν ακουμε τιποτα για την Τουρκια ενω καθε μερα μας λεγανε για παραβιασεις?

 

Γιατι εγινε τρομοκρατικο χτυπημα στο Σαμαρα και πότε?

 

Γιατι η Κυπρος οδευει στα ιδια με μας?

 

Γιατι ο Τσιπρας ''μαλακωσε'' και τωρα ειναι στην Αμερικη?

 

Ποιο ειναι το ΔΝΤ?

 

Γιατι η Γερμανια εχει παρει τα ηνια της Ευρωπης και δεν τολμα(δε θελει) ουτε αυτη η Αγγλια να ασκησει σοβαρα βετο σε οτι κανει η κυρια Μερκελ?

 

Τι σχεδιο για εξ-οικονομηση ενεργειας εχουν οι ισχυροι στον πλανητη?

 

Τι θεση εχει η Ελλαδα σ αυτα τα σχεδια αφου κατεστη απο τους ιδιους τους Ελληνες ενα κρατος παιγνιο στα παγκοσμια συμφεροντα?

 

Τελικα το..το μαονι ειν...Σορρυ-μπερδευτηκα.. :D

 

Αυτες ειναι οι σκεψεις μου γιατι τα δικα μας ολεθρια σφαλματα λιγο-πολυ τα γνωριζω οπως ολοι μας.

Δε νομιζω ομως επ ουδενι οτι οι πολιτικες αποφασεις,τα μετρα οι πιεσεις εχουν να κανουν μονο μ αυτα που ξερουμε και μας βομβαρδιζουν οι ειδησεις και οι παλιοφυλλαδες

μην κανοντας αναφορα σε πολυ σοβαροτερα θεματα που δεν ξερουμε γιατι δε θελουν να μαθουμε.

 

Διαβαζοντας τελευταια για την Αθηναικη Συμμαχια αλλα και μετα την επισκεψη Τσιπρα στο Αμερικα,εχω πειστει οτι κοιταμε αλλου.Το χρεος,θα μπορουσε εν μια νυκτι να εξαλειφθει αν το ηθελαν καποιοι.

Για να το ξαναδημιουργησουμε βεβαια γιατι..ξερουμε τον κομματισμο,τον συνδικαλισμο,την αργομισθια,την φοροδιαφυγη και την προστασία της ιδιοκτησιας μας.Μονο.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Τι απεγινε ο αγωγος εκεινος,εκει στη Θρακη?

 

 

Τον πήρε μαζί του ο GAP στο Harvard  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως δεν εκαναν,με αυτα τα χρηματα διορισαν ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ...δημιουργησαν μια κρατικοδιαιτη κλειστη οικονομια της ελαχιστης προσπαθειας και της μεγιστης απολαβης και κοιμησανε εναν ολοκληρο λαο με υποσχεσεις ευμαρειας και ψευδαισθησεις ανωτεροτητας.... εκει πηγε το ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΟ ποσοστο των δανειων της χωρας (και σε συνταξεις 40αρηδων)...μη ξεχνιομαστε... για αυτο αλλωστε και τους ψηφιζαμε ολοι,ή τελος παντων....η πλειοψηφια....

 

και φυσικα και υπηρξαν και αυτοι που στεγνα εκλεψαν αλλα για αυτους ισχυει το κοντα στο βασιλικο ποτιζεται και η γλαστρα...τα ..απονερα τσεπωνανε σε σχεση με αυτα που εδιναν στον...."λαο"...

 

Αλλωστε αν δεν ηταν ο λαος...χαρουμενος δεν θα τους ψηφιζε για 40 χρονια....αυτο αλλωστε αποδειχτηκε μολις τελειωσανε τα δανεικα......

Ε,οχι και εκατομμυρια Δ.Υ.Νομιζω γυρω στο 1 εκατομμυριο ειναι μαζι με ολα τα στρατα.Οτι μπηκε αχρηστιλα μεσα και ασχετιλα και τεμπεληδες και λαμογια στο δημοσιο,ναι.Μπηκαν ομως και εργατικοι και φιλοτιμοι.Σε τι ποσοστο;Στο ποσοστο που υπαρχει και σε ολη την κοινωνια.Δηλ.μικρο.

Σε ρωταω,τελειωνει ενας νεος τις σπουδες του και ψαχνει να βρει δουλεια και δε βρισκει.Δε μιλαω για αποφοιτους λυκειου.Αυτοι πιαναν τα ποστα γρηγοροτερα.(Στο ΙΚΑ, εφοριες, Αγροτικη Τρ., εκει να δεις στουρναρια συμμαθητες μου να καμαρωνουν).Δε θα παει στο τελος στον πολιτικο για να τον διορισει;(Για να παρει κι ο πολιτικος τους ψηφους του;)

Και που ειναι λοιπον η ευθυνη των πολιτικων,που επρεπε να φτιαξουν τη χωρα;Εχει το θρασος αυτο το παχυδερμο ο παγγαλος να εχει και αναλογο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου