Προς το περιεχόμενο

Να επιτραπούν επίσημα οι Πολιτικές συζητήσεις στο Noiz;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια,γνωμη μου ειναι να μην το κανετε.Ενταξει,εγω καινουργιος ειμαι (αν και μπαινω και σας διαβαζω απο χρονια ),ισως δε μετρα η γνωμη μου.

 

Αλλα το Noiz ειναι για τη μουσικη.Καλυτερα να μην ξερεις τι ειναι πολιτικα ο αλλος γιατι ισως να τον βλεπεις με αλλο ματι.Οπως ειπαν κι αλλοι υπαρχουν αλλες ιστοσελιδες να εκτονωθειτε η να γραψετε την αποψη σας.

 

Να π.χ. εγω ηθελα να δω καποια θεματα για guitar synths και κολλησα με τα πολιτικα.

Ξεκολλαω τωρα.

Πιστευω οτι οι ανθρωποι αλλαζουν με δυσκολια μονο αν το θελουν να δουλεψουν με τον εσωτερικο εαυτο τους η/και μετα απο δυνατο σοκ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 499
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Με λίγα λόγια, άνθρωποι έξυπνοι με υψηλή αισθητική και άποψη για τα πράγματα

Στους οποίους προσωπικά σε κατατάσσω παρόλο τον μάλλον άκυρο σαρκασμό.

 

Ο admin πρόσθεσε το poll, οπότε , όποια και να είναι  η γνώμη του,  έχει δικαίωμα  μόνο για μια ψήφο  ;)

 

Τώρα , αν  η  τελική  απόφαση  παρθεί με άλλα κριτήρια  και όχι βάσει  των  αποτελέσματα τις ψηφοφορίας,  μάλλον δεν μιλάμε για ιντερνετικό πολιτισμό.

H νομική οντότητα (sic) Noiz δεν είναι μία δημοκρατική κολλεκτίβα αλλά ιδιοκτησία συγκεκριμένου ατόμου ο οποίος λογοδοτεί αλλά και αποφασίζει.

Να είσαι σίγουρος ότι έχει και άλλα κριτήρια να σκεφτεί πέραν των δικών μας για την απόφασή του.

 

Για αυτό τον ρώτησα στο thread ευθέως τον ίδιο (και ξαναζήτησα διευκρίνηση συγκεκριμένα από moderator με κληρονομικό χάρισμα - και όχι τυχαίο νυχοσμιστή).

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

Με λίγα λόγια, άνθρωποι έξυπνοι με υψηλή αισθητική και άποψη για τα πράγματα θα συμφωνούν μεταξύ τους. Μια μικρή κοινωνία εντός μιας άλλης μικρής κοινωνίας δηλαδή, αθέατη, με γούστο και όραμα.

 

     

 

 

Και άφθονα φιστίκια παιδιά, μην το ξεχνάμε - είναι σημαντικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα , αν  η  τελική  απόφαση  παρθεί με άλλα κριτήρια  και όχι βάσει  των  αποτελέσματα τις ψηφοφορίας,  μάλλον δεν μιλάμε για ιντερνετικό πολιτισμό.

 

Είσαι off-side όμως φίλως, διότι χρησιμοποιείς ορολογία που επιχείρησα εγώ, ενώ διαφωνούμε. Άλλαξε τη ψήφο λοιπόν. Είμαι χρήσιμος. :) :) :) :)

 

Α... κάτι άκουσα ότι όποιος ξεκίναγε πολιτικές συζητήσεις στα πάρτυ των Floyd (στα γενέθλια του Waters ας πούμε) τον κοιτάγανε αυστηρά και του κάνανε "Σουτ βρε..."

 

;D ;D ;D ;D ;D

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να λες όχι σε μια συζήτηση (όχι να μην συμμετέχεις, να μην θες να γίνεται) γιατί δεν πάει με τα νερά σου. ΑΦΤΟ ΙΝΕ. Τι μου θυμίζει, κάτσε να δείς, τι μου θυμίζει....

Αν δεν είναι αυτό φασισμός τότε ποιό ακρίβως είναι; Ξέρω, ΑΦΤΟ.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να λες όχι σε μια συζήτηση (όχι να μην συμμετέχεις, να μην θες να γίνεται) γιατί δεν πάει με τα νερά σου. ΑΦΤΟ ΙΝΕ. Τι μου θυμίζει, κάτσε να δείς, τι μου θυμίζει....

Αν δεν είναι αυτό φασισμός τότε ποιό ακρίβως είναι; Ξέρω, ΑΦΤΟ.

 

Μα η πλάκα είναι ότι οι μισοί (απ' όσους λένε όχι τώρα) συμμετείχαν. Όχι διαμαρτυρόμενοι, αλλά κανονικότατα. Για πες ρε theoctapus... τι'ν'τούτο;

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι off-side όμως φίλως, διότι χρησιμοποιείς ορολογία που επιχείρησα εγώ, ενώ διαφωνούμε. Άλλαξε τη ψήφο λοιπόν. Είμαι χρήσιμος. :) :) :) :)

 

Επιχείρησες..  όπως είπες , συμφώνησα (ως προς τον όρο ) και τον υιοθέτησα,  και ναι! προάγεται ιντερνετικός πολιτισμός  μέσα απ το noiz  , ας μείνει όμως στα πλαίσια  της συγκεκριμένης  θεματολόγια του forum,  για τους λογούς που παρέθεσα πιο πάνω

 

Είσαι  χρήσιμος,την ψήφο δεν την αλλάζω.  :)

 

Ας  δούμε πάλι το replay

 

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα η πλάκα είναι ότι οι μισοί (απ' όσους λένε όχι τώρα) συμμετείχαν.

Δεν διαφωνούμε για μία κουβέντα στο τόσο φίλος...αλλά για το μόνιμο χαρακτήρα του...Είδες με πόσο αγώνα, έχουμε κρατήσει σήμερα τον Superfunk εκτός...φαντάσου τον σε καθημερινή βάση!!!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι κακώς γίνεται το δημοψήφισμα. Θα ήταν προτιμότερο, δεδομένου του ότι έχει εκδηλωθεί τέτοιο ζωηρό ενδιαφέρον, να λειτουργήσει πιλοτικά η ενότητα. Αν αποδειχθεί ότι η προσφορά της είναι αρνητική, να ξηλωθεί δια παντός και να μην ξανατεθεί θέμα.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου